Tipy na hydrataci v zimě s Young Living

0 21/02/2022 - Produkty YL, Všechny příspěvky, Výživa, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Během nejchladnějších měsíců roku si vytváříme některé z našich nejvzácnějších vzpomínek ve dnech plných bruslení, stavění sněhuláků s rodinou a přáteli a pití horké čokolády u krbu. Když pominete aktivity a pořádně se zamyslíte, pravděpodobně si uvědomíte, že tyto báječné dny mají často za následek suchou, dehydratovanou pokožku a popraskané rty.

V zimě vysouší vaši pokožku i rty studený vzduch venku i teplý vzduch uvnitř. Zatímco studený vzduch obsahuje méně molekul vody a vytahuje hydrataci z vaší pokožky, teplý vzduch z vnitřního vytápění odpařuje další vlhkost, což může na vaší pokožce zanechat nepříjemný pocit, může svědět a být dehydratovaná. V tomto článku vás provedeme našimi hlavními tipy na hydrataci v zimě, které fungují po boku našich fantastických produktů Young Living!

Blondýna v čepici, šále a rukavicích

Uspokojte vaše chuťové buňky díky kapkám YL Vytalyte Drops

Může se to zdát zřejmé, ale hlavní způsob, jak zajistit, že vaše tělo bude po celý rok hydratované tak, jak potřebuje a zasluhuje, je pít dostatek vody. Během zimy je obzvláště snadné vyměnit sklenice studené vody za příjemnější nápoje, jako je horká čokoláda, což může vést k příznakům dehydratace během dne. Pokud během chladných dní nemáte rádi osvěžující sklenici vody, zvažte přidání vynikajících kapek Vytalyte Drops od Young Living do vaší láhve na vodu. Tyto kapky, které nabízíme ve dvou různých příchutích, obsahují přirozeně získané elektrolyty a čisté esenciální oleje a pomohou vám s hydratací bez konzumace cukru nebo umělých barviv. Na kapkách YL Vytalyte Drops je nejlepší to, že chutnají skvěle a poskytují snadný způsob, jak přidat trochu vzrušení a motivace do vašeho každodenního příjmu vody.

Kapky YL Vytalyte Drops v příchuti Lavender Lemonade a Grapefruit Bergamot s lahví na vodu

Vytvořte si vlastní příchutě díky esenciálním olejům Plus

Zatímco naše kapky YL Vytalyte Drops poskytují praktický způsob, jak ochutit vodu na cestách, chápeme, že spousta lidí si chce vytvořit svou vlastní ochucenou vodu doma, když se v zimě snaží o udržení pitného režimu. Pokud hledáte přirozeně získané složky, které vaší láhvi s vodou dodají skvělou chuť, naše řada esenciálních olejů Plus je tím pravým. Tyto oleje jsou vytvořeny tak, aby byly použity v marinádách, polévkách, salátech a omáčkách, ale lze je přidat také do nápojů pro dodání chuti, což vás pobídne, abyste pili vodu častěji. Ať si zvolíte několik kapek oleje Lemon+, Tangerine+, nebo Orange+, nebo se je rozhodnete zkombinovat pro vytvoření vašeho osobního receptu, zaručeně si zamilujete přidání olejů Plus do vody. Pomohou vám snít o letních dnech prostoupených citrusy, ať je venku jakékoli počasí!

Esenciální olej Orange+, Tangerine+ a Lemon+ se džbánem vody

Hydratujte se zvenku stejně jako zevnitř

Přestože je pití více vody v zimě velice důležité, existují další způsoby, díky kterým můžete vaši pokožku udržet krásně hydratovanou, dokonce i když teploty venku klesnou. Nejen že jsou esenciální oleje Young Living neuvěřitelně univerzální, mnoho z nich také využívá svých přirozených vlastností ke zjemnění, hydrataci a výživě pokožky, když jsou naneseny lokálně. Mezi naše oblíbené oleje pro kosmetické účely patří olej Ylang Ylang, který podporuje vzhled zdravé pokožky, a olej Frankincense (kadidlovník), který je známý tím, že podporuje přirozeně zářivý vzhled pokožky. Pro maximální prospěch zkuste přidat několik kapek těchto olejů do vašeho oblíbeného nočního krému nebo mléka a užijte si jejich sladkou vůni společně s výhodami péče o pokožku!

Esenciální olej z ylang ylang a kadidlovníku s usmívající se ženou

Jak máte v plánu použít esenciální oleje Young Living, abyste letos v zimě byli hydratovaní? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.