Esenciální oleje podporující lásku na Valentýna

0 14/02/2022 - DOMOV, Svátky, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Všichni ve společnosti Young Living vám přejí šťastného Valentýna! Protože je únor měsícem lásky a náklonnosti, myslíme si, že nejlepší způsob, jak ho oslavit, je popovídat si o několika našich nejromantičtějších esenciálních olejích, směsích a produktech obohacených oleji. Ať chcete navodit atmosféru díky smyslné směsi, obdarovat někoho speciálního dárkem s tématem olejů, nebo máte jednoduše v plánu tento únor upřednostnit lásku a péči o sebe sama díky několika slaďoučkým vůním, tento článek odpoví na vaše dotazy o několika našich nejromantičtějších produktech Young Living – všechny zajistí, že bude letos na Valentýna láska ve vzduchu!

Může romantika kvést díky esenciálnímu oleji Rose?

Zapomeňte na květiny! Dejte letos na Valentýna přednost něčemu méně tradičnímu a udělejte vašemu miláčkovi radost lahvičkou našeho luxusního esenciálního oleje Rose (růže). Má svěží, květinovou a hluboce zklidňující vůni a je to báječně romantický esenciální olej, který je tak krásný jako sama kvetoucí růže. Vzhledem k tomu, že je na výrobu každé lahvičky oleje potřeba 10 kg okvětních lístků růže, olej Rose je tak luxusní, jak jen to jde. Ať přidáte několik kapek do báječné koupele nebo ho vklepete okolo výstřihu jako smyslný parfém, díky tomuto oleji budete pozitivně okouzleni.

Esenciální olej Rose s růží

Mohu připravit prostředí díky esenciálnímu oleji Sacred Sandalwood?

Pokud se v blízkosti svého partnera cítíte obzvláště příjemně a povzneseně, potom olej Sacred Sandalwood (santalovník bílý) může být vůní pro vás. Esenciální olej ze santalovníku bílého, který je oblíbeným základním tónem používaným v mnoha parfémech a vůních, je obzvláště romantický díky své sladké, dřevité a svůdné vůni. Abyste letos na Valentýna zajistili maximální dopad, zkuste zkombinovat 2–3 kapky oleje Sacred Sandalwood s olejem Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex pro báječně luxusní masáž, díky které budou rozhodně létat jiskry!

Esenciální olej Sacred Sandalwood a masáž zad

Mohu vytvořit nápoj lásky díky esenciálnímu oleji Ylang Ylang?

Jednou z nejlepších věcí na esenciálním oleji Ylang Ylang je to, jak je fantasticky univerzální. Použijte letos na Valentýna tento exotický olej, abyste vytvořili vysoce romantickou směs, díky které se vaše drahá polovička bude cítit naprosto zamilovaně! Ylang Ylang je ideální esenciální olej na podporu lásky a romantiky, protože se nádherně hodí k vůním, jako je olej Rose, Jasmine (jasmín) a Eucalyptus (eukalyptus). Všechny z těchto olejů vytváří lákavé vůně, které jsou perfektní k použití na Valentýna! Naneste jako parfém nebo použijte v rámci vašeho kosmetického režimu, abyste si užili hebkou a jemně navoněnou pokožku.

Esenciální olej Ylang Ylang s lahvičkou parfému

Mohu použít olej Black Pepper na dodání energie?

Když přemýšlíte o dni svatého Valentýna, esenciální olej Black Pepper (pepř černý) nejspíš nebude první vůní, která vás napadne. Může to však být hluboce stimulující vůně, která zaručí fantastický zážitek z masáže. Nebo pokud hledáte způsoby, jak okořenit váš den svatého Valentýna, proč nezkusit vytvořit recept za použití našeho esenciálního oleje Black Pepper+? Je perfektní nejen do polévek a salátů, ale lze ho použít v celé řadě marinád a je úžasnou náhražkou čerstvého černého pepře!

Esenciální olej Black Pepper a Black Pepper+ s večeří při svíčkách

Jak plánujete letos na Valentýna použít romantické esenciální oleje? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.