„Young Living“ rekomendacijos žiemai: kaip pasirūpinti reikiamu skysčių suvartojimu

0 21/02/2022 - Mityba, SVEIKA GYVENSENA, YL produktai, YOUNG LIVING

Šalčiausiais metų mėnesiais smagu čiuožinėti ant ledo, statyti sniego senį su visa šeima ir draugais bei gerti karštą kakavą, jaukiai įsitaisius šalia židinio. Tačiau neretai žiemos užsiėmimai sukelia odos išsausėjimą ir drėgmės netekimą bei lūpų suskeldėjimą.

Žiemą tiek šaltas oras lauke, tiek šiltas oras viduje sausina odą ir lūpas. Šaltas oras sulaiko mažiau vandens molekulių ir ištraukia drėgmę iš jūsų odos, o šiltas oras, šildant patalpas, išgarina papildomą drėgmę. Todėl gali išsausėti ir sudirgti oda bei ją gali imti niežėti. Šiame tinklaraščio įraše pateiksime jums geriausius odos drėkinimo patarimus žiemai, kurie veikia kartu su mūsų fantastiškais „Young Living“ produktais!

Moteris šviesiais plaukais su kepure, šaliku ir pirštinėmis

Palepinkite skonio receptus, naudodami „YL Vytalyte Drops“ vandeniui skonį suteikiančius lašus

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau pagrindinis būdas užtikrinti, kad jūsų organizmas neprarastų drėgmės, tai tiesiog ištisus metus vartoti reikiamą kiekį vandens. Žiemos sezono metu ypač lengva šalto vandens stiklinę iškeisti į jaukesnį šiltą gėrimą, pavyzdžiui, karštą šokoladą. Tačiau tai gali sukelti dehidratacijos pojūtį. Jei žiemą geriate mažiau vandens, tuomet išbandykite „Young Living“ sukurtus skonį vandeniui suteikiančius lašus „Vytalyte Drops“! Šių dviejų skirtingų skonių lašų sudėtyje yra natūralių elektrolitų iš Didžiojo Druskos ežero ir grynų eterinių aliejų. Tad galėsite lengviau atsigaivinti – be papildomo cukraus ar dirbtinių dažiklių. Geriausia tai, kad „YL Vytalyte Drops“ lašai yra puikaus skonio, todėl tai gardi motyvacija kasdien vartoti vandenį.

Vandeniui skonį suteikiantys lašai „YL Vytalyte Drops – Grapefruit Bergamot“ ir „YL Vytalyte Drops – Lavender Lemonade“ ir vandens butelis

Kurkite savo skonius su „Plus“ aliejais

Nors mūsų „YL Vytalyte Drops“ lašai yra patogus būdas pagardinti vandenį keliaujant, suprantame, kad daugelis žmonių, ko gero, taip pat mielai gurkšnos gardintą vandenį būdami namuose žiemą. Be to, jei ieškote natūralių ingredientų, kurie vandeniui suteiktų papildomo skonio, jums pasisekė – nes mes siūlome „Plus“ eterinių aliejų asortimentą. Šie aliejai skirti naudoti įvairiems receptams – marinatams, sriuboms, salotoms ir padažams – ruošti, taip pat gali būti įlašinami į gėrimus, kad pagerintų jų skonį ir paskatintų dažniau gerti vandenį. Galite išbandyti daugelio mėgstamus „Lemon+“, „Tangerine+“ ar „Orange+“ aliejus, taip pat galite derinti juos, kurdami savo receptus. Neabejojame, kad jums patiks mūsų „Plus“ aliejai, kurių aromatai žvarbią žiemą jums suteiks vasarišką nuotaiką.

„Orange+“, „Tangerine+“ ir „Lemon+“ eteriniai aliejai ir vandens ąsotis

 

Drėkinkite organizmą tiek iš vidaus, tiek iš išorės

Nors žiemą gerti daugiau vandens yra labai svarbu, yra įvairių būdų, kuriais galite sėkmingai drėkinti odą, net kai lauke nukrenta temperatūra. „Young Living“ eteriniai aliejai yra neįtikėtinai universalūs. Juos naudojant išoriniu būdu, jie gali išlyginti, drėkinti ir pamaitinti odą. Rekomenduojame išbandyti „Ylang Ylang“ kanangų aliejų, kuris padės palaikyti sveiką odą, taip pat „Frankincense“ bosvelijų aliejų, skatinantį odos skaistumą. Siekdami didžiausios naudos, pabandykite įlašinti kelis lašus šių aliejų į savo mėgstamą naktinį kremą ar kitas drėkinamąsias priemones ir mėgaukitės saldžiais kvapais bei odos drėkinimo privalumais!

„Ylang Ylang“ ir „Frankincense“ eteriniai aliejai ir besišypsanti moteris

Na, o ar jūs naudojate „Young Living“ eterinius aliejus, kad palaikytumėte drėgmę žiemą? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,