Užijte si toto léto kapku citrusu

0 02/08/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Léto opravdu je obdobím pro péči o sebe sama a poskytuje perfektní příležitost, abychom z života vytěžili co nejvíce. Ať se rozhodnete strávit nejteplejší měsíce roku nasáváním slunečního svitu na pláži, zkoušením vašich oblíbených receptů při grilování na zahradě nebo krácením času venku, naše lehké, osvěžující a šťavnatě citrusové esenciální oleje se perfektně hodí k letní atmosféře a poskytují výraznou, povznášející vůni, která prostoupí horko pálícího slunce!

Přestože naše oblíbené citrusové oleje nádherně připomínají vůni léta, mnoho z nich je fotosenzitivních, protože složky nacházející se v citrusových olejích – známé jako furokumariny – výrazně zvyšují citlivost na ultrafialové záření. V tomto článku vás provedeme našimi oblíbenými citrusovými oleji a řekneme vám, jak je bezpečně používat, abyste si je mohli užívat po celý rok, ať je jakékoli počasí!

Esenciální olej Orange

Náš esenciální olej Orange (pomeranč), který je lisován za studena z kůry čerstvých pomerančů, poskytuje neuvěřitelně veselou, letní vůni a lze ho použít ke všemu od vylepšení vaší koupele po omezení vzhledu nedokonalostí, když ho nanesete lokálně. Je však jedním z našich nejfotosenzitivnějších olejů, což znamená, že po jeho aplikaci na pokožku byste se měli vyhnout slunci po až 12 hodin.

Snadným způsobem, jak olej Orange zařadit do vašeho letního režimu bez toho, abyste si museli dělat starosti s fotosenzitivitou, je použít ho v rámci vašeho večerního režimu péče o pleť. Jednoduše přidejte jednu nebo dvě kapky do vašeho oblíbeného nočního krému pro povznášející a tónovací doplnění a ujistěte se, že ho smyjete, než ráno vyrazíte na slunce.

Esenciální olej z pomeranče

Esenciální olej Lemon

Jeden z nejoblíbenějších a nejuniverzálnějších esenciálních olejů od Young Living, esenciální olej Lemon (citron), opravdu představuje léto v lahvičce. Abyste přelstili fotosenzitivitu a užili si energickou vůni dokonce i během nejteplejších letních dní, doporučujeme vám začlenit do vašeho domova kouzlo oleje Lemon investováním do mnoha čisticích prostředků, které vyrábíme a které obsahují tento šťavnatý olej.

Protože je olej z citronu hlavní složkou naší fantastické směsi Thieves®, je snazší než kdy dříve prostoupit váš domov tímto citrusovým olejem za použití našeho přirozeně získaného čisticího prostředku Thieves Household Cleaner a pěnového mýdla Thieves Foaming Hand Soap. Začlenění těchto produktů vám umožní dosáhnout ideální rovnováhy, kdy si užijete letní vůni oleje Lemon bez toho, abyste si dělali starosti s fotosenzitivitou — takže je naprostým vítězem!

Esenciální olej z citronu, čisticí prostředek Thieves Household Cleaner a pěnové mýdlo Thieves Foaming Hand Soap

Esenciální olej Grapefruit

Esenciální olej Grapefruit je extrahován z kůry plodů a má opravdu svěží vůni, zatímco pokožce poskytuje čisticí a tónovací vlastnosti. Abyste omezili případné problémy související s fotosenzitivitou, doporučujeme olej Grapefruit využít při večerní masáži. Po dlouhém dni venku zkuste zředit několik kapek oleje Grapefruit v 10 ml oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex a poté vmasírujte do unavených, bolavých svalů. Nejen že vám zředění pomůže vyhnout se jakékoli potenciální fotosenzitivní reakci, také vás díky němu obklopí fantasticky ovocná vůně, se kterou budete usínat a která vaší pokožce poskytne nádhernou, zdravou záři.

Esenciální olej z grapefruitu s masáží

Oleje Plus od Young Living

Posledním úžasným způsobem, jak si toto léto užít všechny naše neuvěřitelné citrusové oleje, je vychutnat si naši řadu olejů Plus na vaření! Vychutnejte si olej Orange+, Lemon+, Young Living Citrus Fresh®+ a mnoho dalších lahodně osvěžujících a oživujících chutí. Všechny lze přidat do smoothie, salátů, pečených dobrot nebo jednoduše do láhve s vodou – možnosti jsou nekonečné, když přijde na chutné dobroty, které můžete vytvořit!

Esenciální olej Orange+, Lemon+ a Young Living Citrus Fresh+

Vezměte prosím na vědomí: Nejlepší způsob, jak se vyhnout negativní reakci na fotosenzitivní oleje, je řídit se pokyny na jednotlivých etiketách. Většina nezředěných fotosenzitivních olejů vyžaduje 12 hodin před vystavením slunci, ale některé mohou vyžadovat až 48 hodin. Uvědomte si, že množství, které použijete, a zda olej zředíte, ovlivní koncentraci fotosenzitivních sloučenin – a vždy si pamatujte, že opalovací krém vám pomůže, abyste byli na slunci v bezpečí dokonce i po doporučené době čekání.

Které z našich citrusových esenciálních olejů jsou vašimi letními oblíbenci? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.