Vše o Ylang Ylang

0 10/08/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Esenciální olej z ylang ylang od Young Living, který do vašeho domova přináší exotickou, květinovou vůni odlehlých krajin, je stálým oblíbeným produktem milovníků esenciálních olejů po celém světě.

Olej Ylang Ylang, získávaný destilací parou ze žlutých květů stromu Cananga – tropické rostliny, jejímž domovem je Indonésie – je neuvěřitelně univerzální olej, který slibuje veselou a povznášející vůni. V tomto článku vás provedeme několika našimi oblíbenými způsoby jeho použití, abyste tento romantický olej mohli snadno začlenit do vašeho dne.

Vytvořte si osobitou vůni díky esenciálnímu oleji Ylang Ylang

Jedním z hlavních způsobů, jakým se esenciální olej Ylang Ylang s oblibou používá, je v rámci lákavých parfémů. Jelikož mnoho komerčních vůní obsahuje neznámé chemické látky, vytvořit si vaši vlastní vůni za použití čistého esenciálního oleje Ylang Ylang je perfektní způsob, jak úžasně vonět bez rizika.

Vůně ylang ylang se považuje za „srdce“ nebo „střední tón“ v parfému, protože se vynoří, když se „vysoké tóny“ začnou vytrácet. V kombinaci s dalšími květinovými oleji, včetně oleje z levandule a jasmínu, vytvoří nádhernou vůni, díky které budete snít o rozkvetlých jarních zahradách. Vyzkoušejte následující postup a vytvořte si skvělý domácí parfém, abyste s sebou mohli vůni vašich oblíbených esenciálních olejů nosit, ať jdete kamkoli.

Potřebujete

Postup

  1. V prázdné 5ml lahvičce smíchejte 10–15 kapek od každého z vašich zvolených esenciálních olejů, dokud nebude vůně vyrovnaná a nebude se vám líbit.
  2. Až budete s kombinací spokojeni, dolijte zbytek lahvičky olejem Young Living V-6® Vegetable Oil Complex.
  3. Na lahvičku nasaďte kuličkový aplikátor a víčko.
  4. Vytiskněte/vytvořte si etiketu.
  5. Obtočte etiketu okolo lahvičky a přilepte průhlednou lepicí páskou.
  6. Naneste na zápěstí, krk, nebo kamkoli si přejete nanést váš nový parfém vytvořený na míru.

Esenciální olej z ylang ylang, levandule a cedru

Užijte si romantický večerní sprej na prádlo s esenciálním olejem Ylang Ylang

Někdy má jedinečný společník relaxačního večerního režimu podobu esenciálních olejů. Jedním z našich oblíbených způsobů, jak si užít vůni oleje Ylang Ylang, je začlenit ho do voňavého spreje na prádlo. Je to snadné řešení pro ty, kteří chtějí svou ložnici prostoupit jemnou, zklidňující vůní, když odpočívají se šálkem čaje, čtou si oblíbenou knihu a usínají, aby si užili sladké sny. Vyzkoušejte následující postup a proměňte váš večerní režim, než se vydáte do říše snů.

Potřebujete

Postup

  1. Nalijte vilín viržinský do láhve s rozprašovačem a přidejte vaše vybrané esenciální oleje. Protože se olej s vodou nesmíchá, vilín viržinský působí jako emulgátor, aby složkám pomohl se spojit.
  2. Přidejte vodu a dobře promíchejte, abyste umocnili vůni.
  3. Jemně nastříkejte na prádlo a užijte si vůni vašich oblíbených esenciálních olejů.

Esenciální olej z ylang ylang, pomeranče a šalvěje muškátové

Použijte esenciální olej Ylang Ylang k proměně vašeho kosmetického režimu

Kromě výrazné, romantické vůně je olej Ylang Ylang milovaný také pro své vyživující vlastnosti a často se používá v luxusních produktech na vlasy a péči o pokožku. Abyste proměnili vaši každodenní koupel nebo režim péče o pokožku v lázeňský zážitek, zkuste přidat několik kapek oleje Ylang Ylang do vašeho oblíbeného sprchového gelu nebo mléka, abyste si mohli prospěch a nádhernou vůni užít ve dne v noci. Také doporučujeme přidat 6–8 kapek do teplé večerní koupele, což vám poskytne jedinečný odpočinek a uvolnění!

Esenciální olej z ylang ylang

Jak byste rádi začlenili esenciální olej Ylang Ylang do vašeho každodenního režimu? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.