Vasarą gera mėgautis citrusine gaiva

0 02/08/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Vasara – tai metas, kai gera lepintis ir išnaudoti visas gyvenimo galimybes. Galbūt šiltąjį metų laiką mėgstate leisti atsipalaiduodami prie jūros, kieme išbandydami mėgstamus kepsninių receptus, o gal aktyviai žygiuodami… nepamirškite mūsų gaivių, citrusinių eterinių aliejų, kurie puikiai atitinka vasaros nuotaiką.

Tiesa, nors mūsų mėgstami citrusiniai aliejai ir dvelkia vasara, daugelis jų yra jautrūs šviesai, kadangi citrusinių aliejų komponentai, vadinami furanokumarinais, padidina jautrumą UV spinduliams. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime populiarius citrusinius aliejus bei papasakosime, kaip saugiai galite juos naudoti ištisus metus – kad ir koks būtų oras.

Apelsinų aliejus „Orange“

„Orange“ apelsinų aliejus išgaunamas šaltuoju būdu spaudžiant šviežių apelsinų žieveles. Jo aromatas – nepaprastai gaivus ir vasariškas. Apelsinų aliejų galite naudoti prausdamiesi vonioje ar tepti odą, kad sumažintumėte matomas dėmeles. Tačiau tai vienas jautriausių šviesai aliejų. O tai reiškia, kad kiekvienas, šį aliejų užsitepęs ant odos, po to turėtų vengti saulės 12 valandų.

Vienas paprastas būdas įtraukti apelsinų eterinį aliejų į vasaros rutiną nepergyvenant dėl jautrumo šviesai – naudoti jį vakarinėje odos priežiūroje. Tiesiog įlašinkite 1–2 lašus į pamėgtą naktinį kremą, kad mėgautumėtės nuotaiką pakeliančiu aromatu ir stangrinamuoju poveikiu. Tačiau būtinai nuprauskite veidą prieš eidami į lauką kitą rytą.

Apelsinų eterinis aliejus „Orange“

Citrinų eterinis aliejus „Lemon“

Vienas populiariausių „Young Living“ aliejų, „Lemon“ citrinų eterinis aliejus, yra tarsi vasaros spindulėlis mažame buteliuke. Jei norite mėgautis energizuojančiu citrinų aromatu išvengdami aliejų jautrumo šviesai pasekmių, rekomenduojame išbandyti citrinų eterinio aliejaus magiją namuose – yra daugybė valymo gaminių, kurių sudėtyje yra būtent šio aliejaus.

Citrinų aliejus – pagrindinis ingredientas mūsų fantastiškame aliejų mišinyje „Thieves®“. Galite patys išbandyti šio mišinio naudą savo namuose naudodami buitinį valiklį „Thieves Household Cleaner“ ir rankų muilą „Thieves Foaming Hand Soap“. Tokiu būdu galėsite mėgautis vasarišku citrinų aromatu nesibaimindami dėl galimų šio aliejaus jautrumo šviesai pasekmių.—

Citrinų eterinis aliejus „Lemon“, buitinis valiklis „Thieves Household Cleaner“ ir putojantis rankų muilas „Thieves Foaming Hand Soap“

Greipfrutų aliejus „Grapefruit“

Greipfrutų aliejus išgaunamas iš šio vaisiaus žievelių. Jis dvelkia gaiviu aromatu, valo ir stangrina odą. Siekiant sumažinti potencialią jautrumo šviesai grėsmę, siūlome greipfrutų aliejaus nauda džiaugtis atliekant vakarinį masažą. Ištisą dieną praleidus lauke, atskieskite kelis lašus greipfrutų aliejaus su 10 ml bazinio aliejaus „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“. Masažuokite pavargusius, skaudančius raumenis.  Tai ne tik padės išvengti potencialios jautrumo šviesai reakcijos, tačiau taip pat leis mėgautis fantastišku, vaisiniu aromatu prieš miegą bei skaisčia, sveika, spindinčia oda.

Greipfrutų eterinis aliejus „Grapefruit“ ir masažas

„Young Living“ aliejų linija „Plus“

Na, ir paskutinis fantastiškas būdas mėgautis mūsų puikiais citrusiniais aliejais šią vasarą – tai išbandyti „Plus“ kulinarinių aliejų liniją. „Orange+“, „Lemon+“, „Young Living Citrus Fresh®+“ ir daugybė kitų nuostabiai gaivių skonių… išbandykite juos gamindami sulčių kokteilius, salotas, kepinius ar tiesiog įlašinkite į vandens stiklinę. Tiesiog pasitelkite kūrybiškumą!

„Orange+“, „Lemon+“ ir „Young Living Citrus Fresh+“ aliejai

Pastaba: Geriausias būdas išvengti neigiamų reakcijų į šviesai jautrius aliejus yra sekti tai, kas nurodyta gaminių etiketėse. Daugelį neatskiestų šviesai jautrių eterinių aliejų galima tepti iki 12 valandų prieš būnant saulėje, tačiau kai kuriems gali prireikti iki 48 valandų. Atminkite, kad naudojamo aliejaus kiekio ir skiedimo santykio faktoriai gali paveikti šviesai jautrių junginių koncentraciją; taip pat visada atminkite, kad apsaugos nuo saulės priemonė padeda užtikrinti saugų buvimą saulėje, net praėjus rekomenduojamam laukimo laikui.

Kuriuos iš mūsų citrusinių eterinių aliejų naudojate vasarą? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,