Apie „Young Living“ jogos reikmenų asortimentą

0 14/01/2022 - Sportas, SVEIKA GYVENSENA, YL produktai, YOUNG LIVING

Nesvarbu, ar užsiimate ankstyvu saulės pasveikinimu parke, ar atliekate atpalaiduojančias pozas, padedančias užmigti… joga žavi tuo, kad ją galite praktikuoti bet kur ir bet kada bei tam nereikia specialios įrangos. Nepaisant to, įkvepiančios jogos erdvės sukūrimas, naudojant pagalbines priemones, pavyzdžiui, jogos kaladėles ar jogos diržus, gali padėti sustiprinti jogos teikiamą naudą. Todėl siūlome jums internetinę erdvę, kurioje rasite viską, ko gali prireikti – tai „Young Living“ jogos studija.

Šioje studijoje rasite nemokamus internetinius jogos užsiėmimus, vedamus Ed Dailey, ilgamečio „Young Living“ jogos mokytojo ir švietėjo apie aliejus. Taip pat šioje erdvėje rasite etiškai pagamintų produktų jogai, kurie padės pagerinti kūno pusiausvyrą, tvirtumą ir lankstumą.
Ed taip pat paaiškins, kaip eteriniai aliejai gali sustiprinti jogos praktiką. Sesijų metu galėsite susikurti atpalaiduojančią ar energizuojančią nuotaiką.

Kad namuose susikurtumėte jogos erdvę reikia visai nedaug, užtenka ramaus kambario ar kampelio, kuriame turėtumėte vietos atlikti skirtingas pozas ir pasitiesti savąjį jogos kilimėlį – tai pagrindinis reikmuo, kurį pravartu turėti norint užsiimti joga. Kilimėliai, kurie yra specialiai sukurti jogai, yra stabilūs, lengvai paminkštinti ir yra neslidaus paviršiaus, todėl lengviau atlikti pozas – pavyzdžiui, atliekant „žemyn galvą nukreipusio šuns“ pozą ant slidžių grindų, jūsų pėdos gali nepatogiai slysti. Tiesa, verčiau nenaudokite storų, „kempininių“ kilimėlių (arba kilimų); specialiai jogai skirti kilimėliai yra kelių milimetrų storio, tam, kad stovėdami jaustumėtės tvirtai.

„Young Living“ jogos kilimėlis

Daug kilimėlių yra pagaminti iš vinilo, kuris užtikrina gerą sukibimą, tačiau iš natūralaus kaučiuko arba medvilnės pagaminti jogos kilimėliai yra tekstūruoti, neslidūs bei ekologiškesni. Jogos užsiėmimuose dažnai būna pasiūlomi kilimėliai, nors daugelis nori atsinešti savo – tokiu atveju pravartu turėti jogos kilimėlio krepšį. Jogos kojinės su neslystančiu silikoniniu raštu ant padų (apatinės kojinių dalies) taip pat pravers užsiimant joga, kad pėdos mažiau slystų atliekant pozas.

„Young Living“ jogos krepšys ir jogos kojinės

Nors neprivalote pirkti specialiai jogai skirtų drabužių, vis tik svarbu, ką dėvite – viršutinė dalis turėtų būti patogi, tampri, o glaudinės turėtų nevaržyti atliekant įvairias pozas. Dėvint prigludusius viršutinius drabužius lengviau išsitiesti į priekį arba atsistoti ant galvos. Be to, prigludę jogos drabužiai padeda jogos mokytojams lengviau matyti, ar teisingai atliekate pozas. Be to, užsiimkite joga nesiblaškydami – tad siūlome švelnią gumytę plaukams. Ja žemai susirišdami plaukus, galėsite patogiai gulėti ant nugaros. Liemenėlės petnešėlės taip pat gali būti nepatogios, todėl verčiau vilkėti sportinę liemenėlę. Galiausiai, po ranka turėkite šiltą viršutinį rūbą ir kojines arba jaukią antklodę, kad nesušaltumėte per poilsio laiką, kuris vyksta kiekvieno jogos užsiėmimo pabaigoje.

„Young Living“ moteriškos jogos glaudinės ir plaukų aksesuarai

Jogos antklodės gali ypač praversti jogos seanso metu. Galite naudoti sulankstytą antklodę, kad būtų patogiau kaklui, kai atliekate žvakės pozą arba tam, kad būtų minkščiau keliams. Jogos mokytojai taip pat gali pasiūlyti mokiniams pritaikyti pozas pagal savo turimus įgūdžius ir kūno ypatumus, naudojant jogos blokus ir dirželius – net jei negalite pasilenkę paliesti kojų pirštų, vis tiek galite užsiimti joga! Ir, žinoma, jums nereikia eiti į pamokas, kad galėtumėte išmokti jogos subtilybių – jogos pamokos internete taip pat gali būti naudingos – galite susitelkti tiek ties vienos pozos ištobulinimu, tiek ties daugiau įvairovės siūlančia joga. Rekomenduojame prieš pradedant peržiūrėti visą jogos pamoką, kad žinotumėte, kas jūsų laukia!

„Young Living“ jogos antklodė

Ar nekantraujate išbandyti mūsų „Young Living“ jogos reikmenis? O gal jau išbandėte?  Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com.

Rašytoja ir redaktorė, turinti ilgametę patirtį rašant apie slidinėjimo keliones, maistą ir sveikatą, užėmusi „Telegraph“ slidinėjimo turinio vadovo pavaduotojo pareigas, Cat Weakley taip pat yra entuziastinga dviratininkė ir slidininkė, 20 metų užsiimanti joga. „Iš pradžių išbandžiau jogą, kad pratampyčiau raumenis, įtemptus ilgus metus važinėjant dviračiu, o po to tapau priklausoma nuo būdų, kuriais per jogą sujungiama psichinė sveikata ir fiziniai iššūkiai.“

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba Italų kalba lenkų kalba Portuguese, Portugal Croatian

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,