Vše o oleji Neroli

0 20/09/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, KRÁSA, Objevte esenciální oleje, Péče o pokožku

Péče o sebe sama by vždy měla být vysoko na našem seznamu priorit, kvůli hektické povaze našeho každodenního života může však být někdy opomenuta. Zařazení rituálů péče o sebe sama do našeho každodenního života, i když je to něco tak snadného jako procházka nebo hovor s kamarádkou, může být neskutečně prospěšné pro naše duševní zdraví a pohodu. Ve společnosti Young Living máme jeden olej, který je obzvláště fantastický společně s praktikováním péče o sebe sama – Neroli (hořký pomeranč). V tomto článku vám představíme kouzlo tohoto voňavého esenciálního oleje, jak vás provedeme našimi hlavními tipy na začlenění oleje Neroli do vašeho režimu péče o sebe sama.

Osvěžte váš obličej

Ať je to hned ráno nebo než se vydáte do říše snů, nanesení vyživujícího oleje Neroli na obličej zaručeně zanechá vaši pleť osvěženou a obnovenou. Doporučujeme, abyste vatový tampon navlhčili vodou a poté na něj přidali 2 kapky esenciálního oleje Neroli. Otřete jím obličej a vyhněte se oblasti očí. Používejte ráno a večer po vyčištění, abyste docílili mladě vypadající záře!

Esenciální olej z hořkého pomeranče pro péči o pleť

Odměňte vaše prsty na nohou

Zatímco máme ve zvyku věnovat se našemu obličeji a vlasům, našim nohám se ne vždy dostane té samé láskyplné péče. Díky této koupeli na nohy obohacené olejem Neroli můžete vašim prstům na nohou dopřát rozmazlení, které si zaslouží, a proměnit váš domov ve vaše vlastní lázně. Do velkého lavoru s teplou vodou jednoduše přidejte 1 lžičku zvoleného nosného oleje, jako například oleje Young Living V-6® Vegetable Oil Complex, a 1 kapku esenciálního oleje Neroli a esenciálního oleje Tea Tree (kajeput). Poté se usaďte, namočte si nohy a odpočiňte si v naprosté blaženosti.

Zkroťte vaše kadeře

Kromě toho, že je esenciální olej Neroli skvělý pro pokožku, je také hluboce hydratační, a když se zkombinuje s různými vlasovými produkty, může udělat zázraky při rozčesávání zacuchaných vlasů. Pro nádherně voňavý sprej na vlasy, který vám pomůže rozloučit se se zacuchanými kadeřemi, vyzkoušejte následující recept: Do láhve s rozprašovačem nalijte 200 ml teplé vody a přidejte 50 ml zvoleného kondicionéru a 4 kapky esenciálního oleje Rosemary (rozmarýn), 3 kapky esenciálního oleje Cedarwood (cedr) a 3 kapky esenciálního oleje Neroli. Dobře promíchejte a použijte během rozčesávání mokrých vlasů.

Esenciální olej z hořkého pomeranče, rozmarýnu a cedru pro vlasy

Milujte vaši pleť

Ve společnosti Young Living nás nikdy neomrzí mluvit o tom, jak skvělý je esenciální olej Neroli pro péči o pleť. Tento květinový olej, který se získává parní destilací exotických, pomerančových květů, je naší tajnou zbraní v péči o pleť! Na podporu čisté a jasné pleti a aby vaše pleť vypadala a cítila se co nejlépe, vyzkoušejte domácí napařování obličeje za použití tohoto výjimečného oleje. Ohřejte 400 ml vody, nalijte ji do mísy a přidejte 3 kapky esenciálního oleje Neroli a esenciálního oleje Geranium (pelargonie). Poté skloňte hlavu nad mísou a přehoďte přes hlavu i mísu ručník. Setrvejte 5–10 minut a nechte páru, aby vám otevřela póry.

Odpočiňte si

Ať po náročném cvičení nebo jednoduše během rušného odpoledne, udělat si chvilku na zklidnění a odpočinek je vždy důležitým krokem péče o sebe sama. Pro povznášející a zklidňující prožitek zkuste namočit žínku a přidat doprostřed 2 kapky esenciálního oleje Neroli, Marjoram (majoránka) a Peppermint (máta peprná). Dejte studený obklad za krk, na ramena nebo spodní část zad pro pohodlí a naprosté uvolnění.

Esenciální olej z hořkého pomeranče, majoránky a máty peprné pro cvičení

Jak začleníte esenciální olej Neroli do vašeho režimu péče o sebe sama? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

2 Komentáře

 • Vyzivovedoplnky 23/06/2022 - 8:21 PM Odpovědět

  Konečně článek o relevantním obsahu. Někdy mám dojem, že on-line zápisy čím dál častěji připomínají politickou debatu v Polsku… Naštěstí stále existuje naděje. čekám na víc!

  • Christina 06/07/2022 - 7:01 AM Odpovědět

   Jsme rádi, že se Vám to líbí! 🙂

  Zanechat odpověď

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  *Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.