Viskas apie „Neroli“

0 20/09/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Savęs priežiūra visada turėtų būti mūsų prioritetų sąrašo viršuje, tačiau kartais, atsižvelgdami į įtemptą kasdienio gyvenimo pobūdį, save pamirštame. Savęs palepinimo ritualų įtraukimas į mūsų kasdienybę, net jei tai paprasti dalykai, kaip pasivaikščiojimas ar skambutis draugui, gali būti nepaprastai naudingi psichinei sveikatai ir gerovei, o „Young Living“ siūlo aliejų, kuris yra fantastiškas, siekiant puoselėti meilę sau. Tai karčiavaisių citrinmedžių (aitriųjų apelsinų) eterinis aliejus — „Neroli“. Šiame tinklaraščio įraše mes supažindinsime jus su šio kvapnaus eterinio aliejaus stebuklinga nauda bei rekomendacijomis, kaip įtraukti „Neroli“ aliejų į kasdienybę.

Atgaivinkite veido odą

Nesvarbu, ar tai darysite ryte, ar vakare prieš miegą, verta patepti odą maitinančiu „Neroli“ aliejumi – oda bus atgaivinta ir palepinta. Rekomenduojame sudrėkinti medvilninį diskelį vandeniu prieš užlašinant du lašus „Neroli“ eterinio aliejaus ir perbraukiant per veidą, vengiant akių srities. Tepkite dieną ir vakare nuprausę veidą, kad oda jaunatviškai švytėtų.

„Neroli“ eterinis aliejus – odos priežiūrai

Palepinkite kojų pirštus

Nors mes linkę daug dėmesio skirti veido ir plaukų priežiūrai, kartais primirštame pėdas. Pasitelkę „Neroli“ aliejumi praturtintą pėdų vonelę, galite palepinti kojų pirštus, o namus paversti SPA malonumų oaze. Dideliame dubenyje šilto vandens įmaišykite 1 arbatinį šaukštelį pasirinkto bazinio aliejaus, pavyzdžiui, „Young Living V-6® Vegetable Oil Complex“, ir įlašinkite po 1 lašelį „Neroli“ ir „Tea Tree“ aliejų. Tuomet atsisėskite, įmerkite kojas ir visiškai atsipalaiduokite, kad pajustumėte vidinę palaimą.

Suvaldykite garbanas

Be to, kad „Neroli“ eterinis aliejus yra fantastiškai naudingas odai, jis giliai drėkina, tad derinant su įvairiomis plaukų priemonėmis, šis aliejus gali būti naudingas siekiant suvaldyti banguojančius ir nepaklusnius plaukus.  Norėdami pasigaminti purškiamą plaukų priemonę, kuri padės suvaldyti plaukus, išbandykite mūsų rekomendaciją: pripildykite purškiamą butelį 200 ml šilto vandens ir 50 ml pasirinkto plaukų kondicionieriaus bei įlašinkite 4 lašus „Rosemary“, 3 lašus „Cedarwood“ ir 3 lašus „Neroli“ aliejų.
​ Gerai pakratykite ir naudokite šukuodami drėgnus plaukus.

Karčiavaisių citrinmedžių, rozmarinų ir kedrų eteriniai aliejai plaukams

Mylėkite savo odą

„Young Living“ niekada nepabos žavėtis „Neroli“ eterinio aliejaus nauda odos priežiūroje. Šis aliejus garais distiliuojamas iš egzotiškų karčiavaisių citrinmedžių žiedų.  Jei norite, kad jūsų oda būtų švytinti ir tiesiog nepriekaištingai skaisti, kodėl gi nepabandžius namuose veido garinimo procedūros, naudojant šį aliejų? Pakaitinkite 400 ml vandens, supilkite į indą ir įlašinkite po 3 lašus aliejų „Neroli“ ir „Geranium“. Palenkite galvą virš indo, uždėkite rankšluostį taip, kad jis uždengtų tiek galvą, tiek indą. Būkite taip 5–10 minučių, leiskite, kad garai atvertų odos poras.

Atsipalaiduokite

Nesvarbu, ar esate po sunkios treniruotės, ar tiesiog vargina įtempta popietė, visada dera skirti laiko atsipalaidavimui ir nusiraminimui. Sušlapinkite rankšluostėlį ir ties viduriu užlašinkite po 2 lašus aliejų „Neroli“, „Marjoram“ ir „Peppermint“ – užuosite nuotaiką pakeliantį, raminantį aromatą.
Uždėkite šaltą kompresą ant pakaušio, pečių viršaus ar apatinės nugaros dalies – ir atsipalaiduokite.

Aitriųjų apelsinų, mairūnų ir pipirmėčių eteriniai aliejai sportuojantiems

O kaip jūs ketinate išbandyti „Neroli“ aliejų? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,