Nejlepší cestovní oleje pro senzační domácí dovolenou

0 27/09/2021 - KRÁSA, Péče o pokožku, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Jak se svět znovu otevírá a věci se vracejí do podoby, jakou kdysi měly, cestování je zpět a my jsme opravdu nadšeni. Pro ty, kteří však ještě nejsou připraveni vyrazit do zahraničí, se novým normálem staly domácí dovolené. Hlavní výhodou místních dovolených je mít možnost s sebou snadno vzít oleje a produkty obohacené oleji.

V tomto článku vás provedeme některými našimi hlavními tipy na cestování, ať už na samotnou cestu, na proměnu vašeho rekreačního ubytování do podoby útulného druhého domova nebo na pomoc s tím, abyste se obklopili exotickou vůní vzdálených krajů i přes to, že jste blízko domova! Ve společnosti Young Living jsme hrdí na to, že nabízíme oleje pro každou příležitost, a nyní se postaráme také o vaše potřeby na domácí dovolené!

Cestujte v pohodlí

Všichni víme, že nejvíce stresující částí jakékoli dovolené je cesta, a když přijde na domácí dovolené, znamená to dlouhé řízení, dopravní zácpy a zabavení dětí na cestě. Pokud jde o nalezení oleje, který je perfektní na cestování na domácí dovolenou, jen málo jich je tak praktických jako Peace & Calming® Roll-On díky svému šikovnému kuličkovému aplikátoru pro snadné nanesení v pohybu a díky své sladké, citrusové vůni. Jemně květinová vůně tohoto oleje vytvoří klidné prostředí a zároveň zklidní duši a dokonce vaší pokožce poskytne nádhernou záři, což vám umožní zachovat klid až do vaší destinace!

Kuličkový aplikátor Peace & Calming® Roll-On do auta

Zahajte váš den energicky

Přestože dovolené poskytují skvělou příležitost dohnat spánek, odpočinout si a relaxovat, neznamená to, že nechcete každý den začít s veselým a povzneseným pocitem, než se vydáte prozkoumat vaše nové okolí. Náš úžasný sprchový gel Morning Start Bath & Shower Gel vám přesně to umožní díky své čisticí a povznášející vůni a hluboce hydratačnímu složení. Obsahuje esenciální oleje, jako je olej Rosemary (rozmarýn), Juniper (jalovec) a Peppermint (máta peprná). Tento osvěžující sprchový gel vás v mžiku postaví na nohy, abyste si užili váš den.

Sprchový gel Morning Start Bath & Shower Gel

Odměňte vaše prsty na nohou

Domácí dovolená může zahrnovat spoustu chození, ať míříte na vaši místní pláž, vydáte se na túru na hory nebo se rozhodnete strávit vaši dovolenou prozkoumáváním místních městeček a vesnic. Díky této koupeli na nohy obohacené esenciálními oleji budete moci vašim chodidlům pomoci vzchopit se každý večer, což vám umožní pokračovat ve vaší nabité dovolené bez unavených a bolavých chodidel, která by vás zklamala.

Co potřebujete

  • 50 g soli Epsom
  • 10 kapek esenciálního oleje Tea Tree (kajeput)
  • Teplá voda
  • Lavor pro vaše nohy
  • Ručník
  • Krém na nohy / hydratační krém

Postup

  1. Nasypte sůl Epsom do prázdného lavoru.
  2. Přidejte esenciální olej Tea Tree (nebo jiný olej dle vašeho výběru) a promíchejte.
  3. Přidejte do lavoru dostatek teplé vody, abyste vaše nohy zcela namočili, a míchejte, dokud se sůl nerozpustí. Vodu můžete promíchat nohama nebo lžicí.
  4. Namočte nohy na 20–30 minut. Po koupeli nohy osušte ručníkem a použijte krém na nohy / hydratační krém dle vašeho výběru.

Esenciální olej z kajeputu s koupelí na nohy

Užijte si během vašeho pobytu kúru jako v lázních

Pokud vám chybí zážitek z pobytu v hotelu v zahraničí, není důvod, proč byste nemohli vnést hýčkání z hotelu v zahraničí do vaší domácí dovolené! Proměňte vaše ubytování ve vaše vlastní lázně a obnovte vitálnost vaší mysli, těla i ducha za pomoci našeho masážního oleje Relaxation Massage Oil. Tento vyživující olej, který obsahuje esenciální olej Tangerine (mandarinka), Lavender (levandule) a Ylang Ylang, lze vmasírovat do zad, ramen a nohou. Díky přidanému prospěchu energické vůně pomáhá vytvořit pocit klidu.

Relaxation Massage Oil pro masáže

Obklopte se vašimi oblíbenými vůněmi

Abyste přinesli pocit klidu navíc vaší cestě domů, zvažte koupi difuzéru Car Vent Diffuser! Tento difuzér do auta, který je k dispozici v šedé barvě a v barvě růžového zlata, využívá vatové polštářky, které vstřebávají olej, a klimatizaci nebo topení z větrání, aby vaše auto prostoupily vůně vašich vybraných esenciálních olejů. Dejte sbohem jakýmkoli nežádoucím pachům a místo toho si užijte vaše oblíbené vůně, ať jedete kamkoli!

Difuzér Car Vent Diffuser v autě

Jak máte v plánu využít esenciální oleje během vaší domácí dovolené? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.