Jaké je tajemství líčidel Savvy Minerals?

0 13/10/2020 - Všechny příspěvky

V minulosti si přísady plné nekonečného množství toxických látek našly svou cestu do některých z nejoblíbenějších kosmetických produktů v odvětví.

Přestože byly závažně škodlivé složky, jako je arsen a rtuť, již z velké části odstraněny, stále existuje spousta problémových složek prostupujících trh a schovávajících se v etiketách produktů, upřednostňujících zářivé pigmenty a škodlivé, umělé vůně místo prospěchu přirozeně získaných norem bez testování na zvířatech, které ctíme ve společnosti Young Living Essential Oils. V posledních letech zaznamenalo hnutí za čistou krásu obrovský nárůst. Jsou podporovány produkty, které jsou vyrobeny s pomyšlením na zdraví našeho těla a na prostředí, a je zajišťováno, že jsou spotřebitelé schopni vyzdvihnout jejich oblíbené rysy bez jakýchkoli kompromisů týkajících se složení. Tajemství odlišnosti Savvy Minerals®?  Savvy Minerals® nabízí nekonečný prospěch díky svým složkám, které jsou získávány zodpovědným způsobem, neobsahují parabeny ani ftaláty a jsou obohaceny o esenciální oleje. Poskytují také vše, co je třeba k vytvoření nádherného vzhledu pro jakoukoli příležitost. Tato řada líčidel, která je vrstvitelná a poskytuje dlouhotrvající, celodenní nošení, slibuje, že poskytne vše od omezení začervenání po zklidnění a osvěžení pleti, zatímco zlepší její strukturu.


Níže naleznete některé z našich oblíbených produktů Savvy – všechny lze použít jakýmkoli způsobem od minimalistického každodenního vzhledu po výrazné večerní líčení.

Tvářenka – Přivítejte zdravou, mladistvou záři a zlepšete váš přirozený jas díky naší tvářence Savvy Minerals Blush. Naneste ji na tváře a užijte si hladkou a luxusní aplikaci, která je vrstvitelná a snadno se roztírá. Oční stíny – Ať si chcete koupit paletu stínů nebo chcete přidat jednotlivý odstín do vaší kosmetické taštičky, naše oslnivá sbírka očních stínů na vás rozhodně udělá dojem díky svým minerálním odstínům plným pigmentů, obsahu oleje z levandule a výrazným barvám. Zvolte si jemné broskvové odstíny pro nádherné, přirozené zakončení, nebo se odvažte díky smělým a třpytivým stínům pro dramatický večerní vzhled.

Oční linky – Nechte vyniknout přirozenou krásu vašich očí díky očním linkám na bázi minerálů. Díky tomuto matnému černému odstínu, který je ideální pro citlivé oči, je vhodný pro vegany a nabízí sytou barvu, která vydrží od rána do večera, se budete zajisté cítit nezastavitelně.

Podkladový pudr – Díky svému vrstvitelnému složení a schopnosti minimalizovat vzhled pórů vám náš podkladový pudr Savvy Minerals Foundation Powder® umožňuje omezit vzhled začervenání díky jemnému či úplnému krytí. Vylepšete krásu vaší pleti, jak bezchybně nanesete tento celodenní fixační pudr a vytvoříte nádherné, rozjasňující zakončení.

Lesk na rty – Užijte si přirozeně vypadající, jemné či střední krytí a lesk bez toho, abyste slevili na kvalitě, díky naší úžasné řadě lesků na rty. Tento lesk na rty hydratuje a zjemní vaše rty a rovněž jim pomůže vypadat plněji pro nádherné rty, které dokončí váš vzhled. Také se skvěle hodí k naší rtěnce Savvy Minerals Lipstick®, což vám umožní pozvednout jakýkoli každodenní vzhled na odvážnější styl, který je perfektní pro večer venku. Rtěnka – Naše rtěnka Savvy Minerals Lipsticks®, která slibuje snadné nanesení díky své jemné, krémové struktuře, střednímu krytí a řadě odstínů, jež vyzdvihnou barvu vašich rtů a jedinečnou, přirozenou krásu, poskytuje ideální způsob, jak zdokonalit vaše rty. Toto hydratační složení, které obsahuje olej ze sladkých mandlí a vitamín E, rozhodně zaručí, že se rychle stane vaším oblíbeným produktem na rty.

Štětce – Sada štětců Savvy Minerals by Young Living Brush Set je perfektním společníkem řady líčidel. Její součástí je pět nezbytných štětců a elegantní, stylové přenosné pouzdro. Tyto štětce, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických vláken, jež zajišťují rovnoměrnou aplikaci a luxusní pocit, se krásně hodí ke složení našich produktů Savvy Minerals. Tato vlákna se také snadno čistí a rychle schnou, což zajistí maximální pohodlí. Pro ty z vás, kdo chcete ještě zvětšit kolekci svých štětců, nabízíme čtyři jednotlivé štětce, které jsou speciálně navrženy k tomu, aby se hodily k dalším našim produktům. MultiTasker – Pokud chcete přidat trochu dramatičnosti, produkt MultiTasker® je pro vás. Tento bohatě pigmentový, tmavě hnědý stín, který je ideální k použití jako oční linky, oční stíny nebo stín na obočí, je jedním z našich nejuniverzálnějších produktů. Toto vrstvitelné složení, vyrobené ze složek na minerální bázi vhodných pro vegany a citlivou pleť, slibuje, že vydrží od východu slunce do jeho západu a dodá vám rozměr a půvab, jak zvýrazní vaši přirozenou krásu.

Fixační pudr – Pro ty, kteří chtějí svému vzhledu dodat zářivé, bezchybné zakončení. Již dále nehledejte, náš minerální fixační pudr je tím pravým. Toto třpytivé složení, které vytváří nádherné zvýraznění a omezí vzhled jemných vrásek a nedokonalostí pleti, udrží váš podkladový pudr na místě během dne a vyzdvihne vaši přirozenou záři.

Řasenka – Pokud jste na trhu hledali řasenku, která definuje a vyživí vaše řasy a zároveň bude vhodná pro vaše citlivé oči, naše přirozeně získaná řasenka Savvy Minerals Mascara®, která nebyla testována na zvířatech, je produktem pro vás. Tato řasenka, která je obohacena o esenciální olej z levandule a vytvořena tak, aby splnila vaše cíle přirozené krásy, je vhodná pro jemné, každodenní nošení i elegantní večerní styl.


Jaký produkt Savvy Minerals chcete nejvíce vyzkoušet? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.