Kaip panaudoti energizuojantį apelsinų eterinį aliejų?

0 07/10/2020 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Apelsinai daugelio mėgstami dar nuo vaikystės. Nenuostabu, jog apelsinų eterinis aliejus – ypač populiarus gaminys.

Šis citrusinis aliejus – vienas universaliausių „Young Living“ aliejų. Apibūdinant apelsinų eterinį aliejų, dažniausiai nurodomi šie trys žodžiai: saldus, gaivus ir šiltas. Mes pritariame! Ypač vėsesniais mėnesiais ir žiemos švenčių laikotarpiu apelsinų aliejus leidžia sukurti jaukią nuotaiką. Pateikiame glaustas aliejaus naudojimo rekomendacijas, kurios, tikimės, jums bus naudingos. Viena „Young Living“ narė pasakė: „Apelsinai – mano meilė“. Mums šis jausmas pažįstamas. 

Taigi, ingredientas – vienas. O panaudojimo būdų – begalė! Tad patyrinėkime, kokiais gi būdais galima naudoti apelsinų aliejų. Apibendrinant galima pasakyti, kad vos keli lašai apelsinų eterinio aliejaus gali akimirksniu bet kuriai erdvei suteikti jaukumo, atgaivinti pavargusią odą, pakvėpinti valymo priemones… ir ne tik! Aptarkime, kokiais būdais naudojamas apelsinų aliejus: 


Panaudojimo būdas nr. 1: Praskaidrinkite dieną, pasitelkę džiaugsmingai nuteikiantį derinį garinimuiCitrus Fresh 15 Ml Essential Oil Bottle Christmas Spirit 15 ml Essential Oil Blend

Apelsinų eterinis aliejus yra mūsų firminio „Young Living Citrus Fresh®“ mišinio, pasižyminčio pozityviai nuteikiančiu aromatu, sudėtyje. Saldus apelsinų aliejus dera su karališkųjų mandarinų, tikrųjų mandarino, greipfrutų, citrinų ir šaltmėčių aliejais. Sutiksite, jog tai ypač malonus aromatinis mišinys! 

Panaudojimo būdas nr. 2: Širdyje puoselėkite Kalėdų dvasią 

Apelsinų eterinis aliejus yra įvairių žiemiškų mišinių ingredientas, tarp jų – ir „Christmas Spirit“ eterinių aliejų mišinys. Naudokite šį aliejų derinį net ir liepos mėnesį, siekdami pozityvesnės šventinės nuotaikos! Juk Kalėdos ruoštis niekada ne per anksti! 

Panaudojimo būdas nr. 3: Įsileiskite daugiau taikos ir ramybės

Apelsinų eterinis aliejus, kurio yra švelniuose, maloniuose mišiniuose „Peace & Calming“ ir „Peace & Calming II“, pasižymi teigiamą nusiteikimą skatinančiu kvapu. 

Panaudojimo būdas nr. 4: Atrodykite spindinčiai! Dažnas klausimas: ar apelsinų aliejus naudingas odai?

Ar žinojote, jog apelsinų eterinis aliejus gali būti naudojamas, siekiant palaikyti odą glotnią? Tinka tepti ir riebiose vietose, todėl būtinai įtraukite šį aliejų į savo odos priežiūros produktų kolekciją. Tačiau atminkite, kad šis aliejus gali sukelti odos jautrumą šviesai, todėl 12 valandų po naudojimo venkite buvimo saulėje.  

Panaudojimo būdas nr. 5: Natūraliai pašalinkite makiažą

Jei po ranka turite apelsinų eterinio aliejaus buteliuką, tuomet vietoje stiprių cheminių produktų verčiau naudokite jį nuvalyti makiažui. Nuvalę veidą, patepkite odą, naudodami skaistumo suteikiantį bazinio aliejaus ir apelsinų eterinio aliejaus derinį. 

Panaudojimo būdas nr. 6: Citrusiniai kūno kvepalai 

Apelsinų eterinis aliejus dvelkia ankstyvo pavasario saldumu, tad kodėl gi nesimėgauti šiuo aromatu visur, kur einate? Užlašinkite po vieną lašelį levandų ir apelsinų aliejų ant riešų ir patepkite smilkinius – naudokite šį raminančiai, pakiliai nuteikiantį derinį vietoje įprastų kūno kvepalų. 

Panaudojimo būdas nr. 7: Masažuokite raumenis ir sąnarius 

Ne paslaptis, kad fizinis aktyvumas yra naudingas sveikatai, tačiau kartais dėl įtemptų treniruočių raumenys gali tapti įtempti ar apimti spazminis skausmas. Palepinkite raumenis, masažuodami jautresnes vietas apelsinų eteriniu aliejumi 

Panaudojimo būdas nr. 8: Citrusinė švara ir gaiva 

Tiesiog garinkite apelsinų eterinį aliejų viename iš mūsų siūlomų nuostabių garintuvų – sukurkite gaivią, linksmą atmosferą. Ypač tinka garinti tvankiuose kambariuose. 

Panaudojimo būdas nr. 9: Papildomai įlašinkite į „Thieves“ valiklį 

„Thieves Household Cleaner“ buitinis valiklis yra universalus valiklis, tinkamas naudoti įvairiose situacijose – nuo dulkėtų durų rankenų valymo iki kriauklių šveitimo. Įlašinkite į valiklį kelis lašus apelsinų aliejaus, siekdami gaiviai paįvairinti aromatą.

Panaudojimo būdas nr. 10: Saldinkite pusryčius 

Įlašinkite kelis lašus „Orange+“ apelsinų eterinio aliejaus į pieną, dribsnius ar jogurtą – jog puikiai pradėtumėte dieną. O dienos metu įlašinkite kelis lašus „Orange+“ apelsinų aliejaus į vandenį, kad paįvairintumėte skonį. 


O kaip apelsinų eterinį aliejų naudoti mėgstate jūs? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com  

 

 

 

  

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba Italų kalba lenkų kalba Portuguese, Portugal

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,