9 výhod esenciálního oleje Tangerine, které vám změní život

0 04/11/2019 - Domov, Domů, Esenciální Olej, Mysl a duše, Všechny příspěvky

Citrusové esenciální oleje – víme, že jste z nich u vytržení! Otevřete lahvičku a nadechněte se sladké, výrazné vůně, ze které se vám budou sbíhat sliny.


Není žádným překvapením, že citron, limetka a pomeranč jsou v kategorii citrusových olejů středem pozornosti. Je tu ale tajemství, do kterého vás musíme zasvětit – v této citrusové skupině olejů existuje jeden roztomilý, kterého stojí za to poznávat každý den. Seznamte se s esenciálním olejem Tangerine!

Pomeranč, tangerinka, mandarinka – ano! Ale jaký je v nich rozdíl?

Pomeranče, tangerinky a mandarinky mají podobné barvy a jsou dost malé na to, aby se vám vešly do dlaně, mají však obrovskou sílu! Navíc jejich výrazná, ovocná vůně a chuť naznačují, že pocházejí ze stejného soudku. Tady je, jak mandarinku rozeznáte od jiného citrusového ovoce – má tmavší oranžovou barvu a je opravdu sladká v porovnání se zbývajícími dvěma.

Výhody esenciálního oleje Tangerine

  1. Soustřeďte se. Vklepejte esenciální olej Tangerine do spánků pro povzbudivou vůni, když se soustředíte na projekty. Můžete ho dokonce rozptylovat v pokoji vašich dětí, zatímco dělají úkoly.
  2. Udělejte si masáž rukou a nohou. Rozmazlete se před spaním masáží nohou a rukou. Dvě kapky na olej Young Living V-6® nebo kokosový olej o velikosti mandle by měly stačit.
  3. Osvěžte si obličej. Podívejte se do zrcadla na svěží obličej po použití této domácí noční čisticí obličejové emulze. Smíchejte 1 lžíci medu, 2 kapky oleje Tangerine a 1 kapku oleje Geranium. Vmasírujte směs do obličeje, nechte působit a opláchněte. Zkombinujte tuto čisticí emulzi s vašimi oblíbenými nočními produkty, čímž se po použití vyvarujete slunci, protože olej Tangerine je fotosensitivní.*
  4. Hledejte pozitivitu. Kápněte kapku oleje Tangerine do dlaně, promněte si ruce a přiložte je k nosu. Zhluboka vdechujte pro dodání spokojenosti inspirované citrusy.
  5. Míchejte tento roztomilý olej. Olej Tangerine se skvěle hodí k dalším olejům a je nutností ve vaší sbírce olejů. Je hlavní složkou ve směsi Peace & Calming, Citrus Fresh, Dream Catcher, Inner Child a Joy.
  6. „Rozptylte“ chaos spojený s vedením dětí do školy. Rozptylujte sladký olej Tangerine s chladivým olejem Spearmint při cestách autem, kdy si prozpěvujete, nebo při klidném dojíždění.
  7. Rozjasněte život vašich nejmenších. Zřeďte olej Tangerine olejem Young Living V-6® a vetřete do chodidel vašich dětiček, nebo ho smíchejte se směsí Stress Away a rozptylujte v dětském pokoji.
  8. Užijte si jeho chuť. Přidejte jednu nebo dvě kapky oleje Tangerine Plus do smoothie, šťávy, jahodové marmelády nebo marinády na zeleninu, abyste jim dodali výraznou chuť!
  9. Dopřejte si citrusový spánek. Rozptylujte tohoto večerního společníka s olejem Lavender a Roman Chamomile pro uvolňující vůni.

Která z výhod esenciálního oleje Tangerine je vaší nejoblíbenější?

Sdílejte je s námi v komentářích!

*Po aplikaci produktu nevystavujte pokožku po 48 hodin přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření.

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.