3 způsoby, jakými přidat olej Thyme do vašeho zimního režimu

0 28/10/2019 - Domov, Domů, Esenciální Olej, Všechny příspěvky

Kdybyste měli vyjmenovat některé esenciální oleje, které jsou vašimi nezbytnostmi na zimu, zřejmě by vás olej Thyme nenapadl. Nezapomínejte však na tohoto opomíjeného hrdinu esenciálních olejů – použijte ho, abyste osvěžili váš zimní režim zdravého životního stylu!

Možná je pro vás běžnější používat tymián v kuchyni, ale věděli jste, že má také bohatou historii jako léčivá bylina? Záznamy o používání tymiánu sahají až do dob starých Egypťanů, kteří ho používali k balzamování, a také do dob starých Řeků, kteří ho používali v koupelích a pálili ho v chrámech jako kadidlo. Rytíři a válečníci dokonce ve středověku dostávali lístky čerstvého tymiánu jako dar, neboť byl zdrojem odvahy.

Esenciální olej Thyme společnosti Young Living má kořeněnou, teplou, bylinnou vůni, která je silná a pronikavá. Podívejte se na tři rychlé způsoby, jakými přidat esenciální olej Thyme do vašeho režimu:

 1. Olej Thyme v produktech Young Living

Esenciální olej Thyme můžete najít v mnoha produktech Young Living, které podporují váš režim zdravého životního stylu, včetně Inner Defense nebo Longevity. Olej Thyme je také hlavní složkou v metodě Raindrop Technique a je skvělým masážním olejem. Máte po ruce masážní olej Ortho Ease Massage Oil? Také obsahuje olej z tymiánu! Další ze způsobů, jakým tento účinný esenciální olej zahrnout do vašeho režimu.

 1. Vaření s olejem Thyme+

Esenciální olej Thyme+ je doma v jakékoli kuchyni. Zkuste tento olej Plus od Young Living zkombinovat s olejem Lemon+ pro vynikající a výraznou marinádu na pečení – tyto dvě chutě jsou perfektní kombinací! Postupujte podle receptu níže a přidejte ke kuřeti, tofu nebo vaší oblíbené zelenině, než je budete péct v troubě, abyste vytvořili výživnou dobrotu:

 • 1 lžíce citronové šťávy
 • 1 malá cibule
 • 1 stroužek česneku
 • 4 kapky oleje Lemon+
 • 2 kapky oleje Thyme+
 • 2 kapky oleje Black Pepper+
 • 4 lžíce olivového oleje
 • 1 lžíce medu
 • 1 lžička hořčice (volitelné)
 • Sůl a pepř podle chuti
 1. Je čas na rozptylování!

Chcete rozptylovat perfektní vůni pro setkání s přáteli, nebo pro schoulení s dobrou knihou? Vytvořte příjemné, lákavé prostředí rozptylováním oleje Lemongrass, Citronella, Peppermint a Thyme. Tato sladká a zemitá domácí směs do difuzéru je lahodná a osvěžující!


Je olej Thyme nebo Thyme+ jedním z vašich oblíbených esenciálních olejů? Jak olej Thyme používáte?

Dejte nám vědět v komentářích!

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.