3 způsoby, jakými přidat olej Thyme do vašeho zimního režimu

0 28 října, 2019 - Domov, Domů, Esenciální Olej, Všechny příspěvky

Kdybyste měli vyjmenovat některé esenciální oleje, které jsou vašimi nezbytnostmi na zimu, zřejmě by vás olej Thyme nenapadl. Nezapomínejte však na tohoto opomíjeného hrdinu esenciálních olejů – použijte ho, abyste osvěžili váš zimní režim zdravého životního stylu!

Možná je pro vás běžnější používat tymián v kuchyni, ale věděli jste, že má také bohatou historii jako léčivá bylina? Záznamy o používání tymiánu sahají až do dob starých Egypťanů, kteří ho používali k balzamování, a také do dob starých Řeků, kteří ho používali v koupelích a pálili ho v chrámech jako kadidlo. Rytíři a válečníci dokonce ve středověku dostávali lístky čerstvého tymiánu jako dar, neboť byl zdrojem odvahy.

Esenciální olej Thyme společnosti Young Living má kořeněnou, teplou, bylinnou vůni, která je silná a pronikavá. Podívejte se na tři rychlé způsoby, jakými přidat esenciální olej Thyme do vašeho režimu:

 1. Olej Thyme v produktech Young Living

Esenciální olej Thyme můžete najít v mnoha produktech Young Living, které podporují váš režim zdravého životního stylu, včetně Inner Defense nebo Longevity. Olej Thyme je také hlavní složkou v metodě Raindrop Technique a je skvělým masážním olejem. Máte po ruce masážní olej Ortho Ease Massage Oil? Také obsahuje olej z tymiánu! Další ze způsobů, jakým tento účinný esenciální olej zahrnout do vašeho režimu.

 1. Vaření s olejem Thyme+

Esenciální olej Thyme+ je doma v jakékoli kuchyni. Zkuste tento olej Plus od Young Living zkombinovat s olejem Lemon+ pro vynikající a výraznou marinádu na pečení – tyto dvě chutě jsou perfektní kombinací! Postupujte podle receptu níže a přidejte ke kuřeti, tofu nebo vaší oblíbené zelenině, než je budete péct v troubě, abyste vytvořili výživnou dobrotu:

 • 1 lžíce citronové šťávy
 • 1 malá cibule
 • 1 stroužek česneku
 • 4 kapky oleje Lemon+
 • 2 kapky oleje Thyme+
 • 2 kapky oleje Black Pepper+
 • 4 lžíce olivového oleje
 • 1 lžíce medu
 • 1 lžička hořčice (volitelné)
 • Sůl a pepř podle chuti
 1. Je čas na rozptylování!

Chcete rozptylovat perfektní vůni pro setkání s přáteli, nebo pro schoulení s dobrou knihou? Vytvořte příjemné, lákavé prostředí rozptylováním oleje Lemongrass, Citronella, Peppermint a Thyme. Tato sladká a zemitá domácí směs do difuzéru je lahodná a osvěžující!


Je olej Thyme nebo Thyme+ jedním z vašich oblíbených esenciálních olejů? Jak olej Thyme používáte?

Dejte nám vědět v komentářích!

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.