9 išskirtiniai tikrųjų mandarinų eterinio aliejaus privalumai

0 04/11/2019 - Eterinis Aliejus, Gera savijauta, Į PRADŽIĄ, Pasidaryk pats, Uncategorized @lt

Mmm… citrusinių vaisių eteriniai aliejai… – retas, kuris lieka abejingas jų aromatui. Įsitikinkite patys – pakanka vos atidaryti buteliuką ir įkvėpti saldaus, apetitą žadinančio, rūgštaus aromato.

Ne paslaptis, kad citrusinių vaisių kategorijoje citrinoms, žaliosioms citrinoms ir apelsinams įprastai teikiamas didžiausias dėmesys.
​ Tačiau norime jums priminti apie dar vieną mielą citrusinį vaisių, iš kurio išspaustą eterinį aliejų pravartu turėti ir naudoti kasdien. Susipažinkite – tai tikrųjų mandarinų eterinis aliejus!

Apelsinai, mandarinai ir tikrieji mandarinai… o, taip! Tačiau ar žinote, kuo jie skiriasi?

Apelsinai, mandarinai ir tikrieji mandarinai yra panašių spalvų bei panašaus, nedidelio dydžio, jog tilptų delne! Be to, šiuos vaisius vienijantis rūgštus aromatas ir skonis sufleruoja, jog jie yra glaudžiai susiję. Kaip galite atskirti tikrąjį mandariną nuo kitų citrusinių vaisių? Atsakome – jis yra gilesnio oranžinio atspalvio ir, palyginus su kitais dviem vaisiais, yra ypač saldus.

Tikrųjų mandarinų eterinio aliejaus naudingos savybės

 1. Dėmesio sutelkimas. Patepkite tikrųjų mandarinų eteriniu aliejumi smilkinius – mėgaukitės maloniu aromatu, kol koncentruojatės ties projektais. Be to, galite šį aliejų garinti savo vaiko kambaryje, šiam atliekant namų darbus.
 2. Rankų ir pėdų masažas. Palepinkite savo pėdas ir rankas – pamasažuokite jas prieš miegą. Nepamirškite atskiesti: 2 lašai eterinio aliejaus su migdolo dydžio kiekis bazinio aliejaus „Young Living V-6®“ ar kokosų aliejaus.
 3. Odos atgaiva. Grožėkitės, veidrodyje matydami skaistų savo veidą, – pasigaminkite naktinį veido valiklį. Sumaišykite 1 šaukštą medaus, 2 lašus tikrųjų mandarinų aliejaus ir 1 lašą pelargonijų aliejaus; įmasažuokite mišinį į veidą, palikite kuriam laikui ir nuskalaukite. Vakarais derinkite šį valiklį su mėgstamais naktiniais produktais, mat po naudojimo kurį laiką verčiau nebūti saulėje, nes tikrųjų mandarinų aliejus gali sukelti fotosensibilizaciją.*
 4. Pozityvumo siekis. Įlašinkite lašą tikrųjų mandarinų aliejaus į delną, patrinkite rankas ir priglauskite prie nosies.
  Kvėpuokite giliai, kad paskatintumėte citrusinių vaisių įkvėptą gerą nuotaiką.
 5. Aliejų mišinys. Tikrųjų mandarinų aliejus puikiai dera su kitais aliejais – tad būtinai įtraukite jį į savo aliejų kolekciją. Jis svarbus ingredientas mišinyje „Peace & Calming“, „Citrus Fresh“, „Dream Catcher“, „Inner Child“ ir „Joy“.
 6. Nusiraminimui. Garinkite saldų tikrųjų mandarinų aliejų, sumaišę su vėsiu šaltmėčių aliejumi – ir mėgaukitės ramia kelione automobilyje ar traukinyje.
 7. Šviesesnė mažylio kasdienybė. Atskieskite tikrųjų mandarinų eterinį aliejų baziniu aliejumi „Young Living V-6®“ ir patrinkite mažylio pėdas; arba sumaišykite su mišiniu „Stress Away“ ir garinkite vaiko kambaryje.
 8. Mėgavimasis skoniu. Įlašinkite 1-2 lašus „Tangerine+“ į vaisių kokteilį, sultis, braškių uogienę ar daržovių marinatą, jog suteiktumėte papildomo rūgštaus prieskonio!
 9. Citrusinis miegas. Mėgaukitės raminančiu aromatu prieš miegą – garinkite, šį aliejų sumaišę su levandų ir vaistinių ramunių aliejais.

O kuri iš tikrųjų mandarinų eterinio aliejaus ypatybių jums pati svarbiausia?

Pasidalinkite komentaruose!

*Užtepę produktą ant odos, iki 48 valandų venkite buvimo saulėje ar UV spindulių.

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba Italų kalba lenkų kalba

Dalintis

1 komentaras

 • Virginija 16/11/2019 - 9:47 PM Atsakyti

  Puikiai nuteikia procedūra, kai įlašinus į delną mandatinų eterinio aliejaus, tada patrynus delnus vienas į kitą ir priglaudus prie veido ir pakvėpuoti. Labai patiko

 • Atsakyti

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  * Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,