Viskas apie vitaminą B – kam jis naudingas?

0 28/09/2022 - Mityba, SVEIKA GYVENSENA, Uncategorized @lt

Nors „Young Living“ daugiausiai žinoma dėl aukštos kokybės eterinių aliejų, mes taip pat siūlome daug maisto papildų ir mums labai svarbu žinoti, kad mūsų vidumi rūpinamasi lygiai taip pat, kaip ir išore.
Atsižvelgdami į tai, šiame tinklaraštyje kalbėsime apie vitaminą B ir visus jo nuostabius privalumus, padėsiančius jums sužinoti, kaip užtikrinti, kad gaunate pakankamai vitamino B, ir suprasti, kaip jis gali padėti jums jūsų kasdieniame gyvenime.

Kas yra vitaminas B?

Vitaminą B sudaro aštuoni atskiri B vitaminai, kurie visi prisideda prie puikaus organizmo funcionavimo. Tai yra:

B1 (tiaminas)

  • Tiaminas buvo vienas iš pirmųjų atrastų B vitaminų, čia jo asociacija su numeriu 1, jį galite rasti maiste, maisto papilduose ir multivitaminuose. Kaip ir su visais B vitaminais, tiaminas tirpsta vandenyje ir padeda organizmui maistą paversti energija.

B2 (riboflavinas)

  • Riboflavino arba vitamino B2 tiek, kiek žmonėms reikia, yra daugumoje pieno produktų, tačiau jo galima rasti ir tokiuose šaltiniuose kaip kiaušinių tryniai ir raudona mėsa. Tai padeda išlaikyti sveikas akis, odą ir nervų sistemą bei leidžia organizmui išskirti energiją iš maisto.

B3 (niacinas)

  • Niacinas yra svarbi maistinė medžiaga, kurios organizmui reikia efektyviam funkcionavimui. Natūraliai jo galima rasti maiste, taip pat maisto papilduose ir padeda organizmui išskirti energiją iš maisto.

B5 (pantoteno rūgštis)

  • Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir protinę veiklą, todėl ji itin svarbi organizmui. Šį vitaminą lengva įtraukti į savo mitybą, nes jo yra daugelyje maisto produktų, tokių kaip brokoliai, tam tikri kopūstai, baltosios ir saldžiosios bulvės ir net viso grūdo sausi pusryčiai. Jis taip pat gali būti gaunamas iš maisto papildų.

Woman in gym wear running across a bridge

B6 (piridoksinas)

  • Piridoksinas, dar žinomas kaip vitaminas B6, yra vitaminas, naudingas centrinei nervų sistemai ir medžiagų apykaitai. Maisto šaltiniai, kuriuose yra daug vitamino B6, yra avinžirniai, vištienos krūtinėlė ir tofu.

B7 (biotinas)

  • B grupės vitaminai, ypač biotinas, padeda palaikyti gerą odos, plaukų ir nervų sistemos būklę. Nors sveika ir subalansuota mityba turėtų užtikrinti tinkamą biotino kiekį jūsų organizme, tai galima pasiekti ir vartojant maisto papildus.

B9 (folio rūgštis)

  • Vitaminas B9 yra būtina maistinė medžiaga, kurios daugiausia yra folio ir folio rūgšties pavidalu. Jis paprastai vartojamas kaip maisto papildas ir kai kuriose šalyse netgi dedamas į maistą kaip privaloma maistinė medžiaga. Daug folio rūgšties turintys maisto produktai yra avokadai ir šparagai.

B12 (kobalaminas)

  • Vitaminas B12 yra svarbus B grupės vitaminas, nes palaiko nervų audinių sveikatą, normalią homocisteino apykaitą ir raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą. Jis natūraliai randamas daugelyje gyvūninės kilmės produktų, tokių kaip ėriena ir kiauliena, tačiau paprastai jo nėra augaliniuose maisto produktuose, nebent jie būtų įtraukti dirbtiniu būdu.

Woman pouring homemade smoothie

Kodėl turėčiau vartoti vitamino B maisto papildą?

B vitaminai vaidina svarbų vaidmenį ir padeda palaikyti jūsų bendrą sveikatą ir gerovę. Jie dažnai vadinami sveiko kūno statybiniais blokais ir turi tiesioginės įtakos jūsų energijos lygiui, smegenų funkcijai ir ląstelių metabolizmui. Nors vitamino B galima rasti daugelyje maisto produktų grupių ir jį išlaikyti galima mėgaujantis įvairia ir sveika mityba, vitamino B maisto papildo vartojimas suteikia papildomos paskatos ir užtikrina, kad gausite reikiamą kiekį per dieną.

Kokius B vitaminus gali pasiūlyti „Young Living“?

Jeigu ieškote maisto papildo, kuriame yra visi aštuoni B grupės vitaminai vienoje tabletėje, sprendimą jūs radote – tai YL „Super B“ kapsulės. „Super B“ yra visapusiškas vitaminų maisto papildas, kuriame yra visi aštuoni B grupės vitaminai, biologiškai prieinami mineralai ir muskato eterinis aliejus, tokiu būdu suteikiant jums reikiamą paramą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išgerti po 2 kapsules per dieną valgio metu ir mėgautis!

„Super B“ kapsulės

Kaip jūs užtikrinate, kad gaunate pakankamai vitamino B savo kasdieniame gyvenime? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,