5 geriausi patarimai dėl daržovių ir vaisių plovimo

0 08/09/2022 - Maisto gamyba, NAMAI

Jei esate kažkuo panašus į mus, „Young Living“ komandą, jums patinka subalansuota mityba, kurioje gausu skanių vaisių ir daržovių. Nesvarbu, ar ruošiate vaisius ir daržoves saldiems pusryčių glotnučiams, sočioms pietų salotoms ar lengviems ir gaiviems vakaro patiekalams, išmokti geriausiai nuplauti ir paruošti ingredientus visada yra pirmas žingsnis kuriant skanų patiekalą. Šiame įraše kalbėsime apie mūsų 5 pagrindinius patarimus apie tai, kaip geriausia plauti vaisius ir daržoves, padėsime jums užtikrinti, kad jūsų mėgstamiausi sveiki ingredientai būtų tokie kaip švarūs kaip ir sveiki nuo šiandien!

Kodėl reikia plauti vaisius ir daržoves?

Prieš mums pradedant kalbėti apie pagrindinius patarimus, labai svarbu pirmiausia išsiaiškinti, kodėl plauti vaisius ir daržoves yra svarbu. Iš tikrųjų priežasčių yra begalė, tame tarpe – sumažėja tikimybė, kad į jūsų organizmą pateks nešvarumai, akmenukai, vabzdžiai ar šiukšlės. Kruopštus valymas taip pat padeda nuplauti mikrobus, kurie galėjo patekti ant šviežių produktų, kol jie keliavo iš dirvos į parduotuvę, kurioje juos įsigijote. Taigi, kaip valyti vaisius ir daržoves?

Fruit and salad on kitchen worktop with sink in background

1. Nušveisti su šepetėliu vėsiame vandenyje

Jei ruošiatės suvalgyti skanų vaisių ar daržovę, kurioje gali būti purvą sulaikančių sluoksnių, vienas iš paprasčiausių būdų greitai ją išvalyti – bent 20 sekundžių palaikyti jį po vėsiu tekančiu vandeniu ir švelniai šveisti minkštu šepetėliu. Tada vaisių ar daržovę galima švelniai nusausinti rankšluosčiu prieš pradedant valgyti arba naudoti kaip patiekalo sudedamąją dalį.

2. Mirkyti sūriame vandenyje

Vienas iš geriausių būdų plauti vaisius ir daržoves, siekiant išvengti kenkėjų ir pesticidų, yra mirkyti juos sūriame vandenyje. Rekomenduojame naudoti Himalajų arba jūros druską ir mirkyti savo produktus bent 20 minučių, po to nuplauti tekančiu vandeniu. Tada jie bus švarūs ir paruošti valgyti!

3. Išbandykite valgomąją sodą

Taip pat žinoma kaip kepimo soda, valgomoji soda yra puikus sprendimas vaisiams ir daržovėms valyti. Tiesiog įpilkite 1 arbatinį šaukštelį valgomosios sodos į 500 ml vandens ir pamirkykite 15 minučių prieš skalavimą.

Red peppers being washed in a sink under running water

4. Pamirkykite baltame acte

Kai naudojate baltąjį actą, jums reikės 1 dalies acto ir 4 dalių vandens. Į pagamintą tirpalą suberkite pasirinktus vaisius ar daržoves ir palikite juos mirkti 15–20 minučių, tada nuplaukite ir nusausinkite švaria šluoste. Atkreipkite dėmesį, kad porėti vaisiai, pavyzdžiui, minkštos uogos, gali ištižti, jeigu yra paliekamos mirkti per ilgai.

5. Naudokite YL „Thieves® Fruit & Veggie Soak“

Mėgaukitės švariais vaisiais ir daržovėmis su šiuo nauju YL produktu. Unikalioje Thieves® Fruit & Veggie Soak sudėtyje yra trys išskirtiniai „Young Living“ eterinių aliejų mišiniai, taip pat kiti natūralios kilmės ingredientai, kurie skirti efektyviai nuplauti šviežius vaisius ir daržoves. Produktas itin koncentruotas ir jo užteks ilgam, jis puikiai tinka tiek ruošiant maistą, tiek tais atvejais, kai reikia paruošti didesnį kiekį vaisių ar daržovių. Tiesiog įlašinkite nedidelį kiekį „Thieves Fruit & Veggie Soak“ į vandens dubenį, tuomet pamirkykite, nuplaukite ir mėgaukitės švariais vaisiais ir daržovėmis!

Selection of fruits and vegetables with Thieves® Fruit & Veggie Soak

Ko NENAUDOTI plaunant vaisius ir daržoves?

Kai reikia ruošti vaisius ir daržoves, nieko nėra svarbiau už maisto saugumą. Turint tai omenyje, plaudami šviežius produktus venkite bet kokio muilo, ploviklio ar baliklio tirpalo. Jūsų maisto nereikia dezinfekuoti, o švelniai nuvalyti, pašalinant bet kokius nešvarumus, kurie gali būti ant jo paviršiaus. Kad vaisiai ir daržovės išliktų švarūs šaldytuve, rekomenduojame juos atskirti nuo bet kokių žalių gyvūninės kilmės produktų, įskaitant raudoną mėsą, paukštieną ir jūros gėrybes.

Apple being washed with soap with crossed out icon showing it’s not recommended

Ar jau išbandėte YL „Thieves® Fruit & Veggie Soak yet“? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,