Vše o oleji Blue Tansy

0 07/05/2020 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Na středomořském pobřeží Maroka se sklízí tisíce malých květů, aby vytvořily jeden z našich nejvzácnějších a nejexotičtějších esenciálních olejů. Esenciální olej z vratiče modrého, také známého jako marocký vratič, je vzácný a spletitý, což mu dodává kouzlo. Tento výrazný, safírový olej, který je tak modrý jako sousedící moře, je oblíbený již stovky let pro svou sladkou, jemnou vůni a pečující prospěch. Dnes je nejznámější pro své použití v luxusních produktech pro péči o pokožku.

Podívejte se na infografiku, abyste se o tomto luxusním oleji dozvěděli další zajímavosti. Sdílejte ji s přáteli, kteří se chtějí dozvědět o prospěchu vratiče modrého, nebo ji mějte při ruce jako užitečného průvodce!

Prospěch esenciálního oleje Blue Tansy

Květinová, avšak bylinková vůně

Jak olej Blue Tansy voní? Tento modrý olej, který je považován za květinový olej, má spletitou vůni – je kombinací sladkých, šťavnatých, květinových a lehce bylinných tónů.

Modrá barva

Je bezpečné používat esenciální olej Blue Tansy lokálně? To si pište! Pamatujte si ale, že může modrá barva tohoto oleje zanechat trochu zabarvení. Pokud si nejste jistí, zřeďte ho. Vždy proveďte test, než olej Blue Tansy nanesete na pokožku, látku nebo další povrchy.

Nejlepší přítel vaší pokožky

Čisticí, hydratační a zklidňující? Olej Blue Tansy se pyšní tímhle vším! Není divu, že je tento modrý super hrdina oblíbenou složkou luxusních kosmetických produktů. Obohaťte vaši péči o pokožku díky tomuto modrému oleji a dopřejte jí královskou péči, kterou si zaslouží. V mžiku objevíte nádhernou, zářivou a oslnivou pokožku!

Použití esenciálního oleje Blue Tansy

Tento olej je tmavě modrý a naprosto úžasný. Tady jsou tři důvody, proč esenciální olej Blue Tansy potřebujete ve vaší kolekci esenciálních olejů:

  1. Rozmazlete suchou pokožku. Přidejte jednu nebo dvě kapky do neparfemovaného tělového mléka pro extra dávku hydratace a jemnou, květinovou vůni. Zapomeňte na škodlivé složky, které jsou součástí komerčních vůní.
  2. Zlepšete váš spánek. Vylepšete váš noční krém díky kapce oleje Blue Tansy a probuďte se s rozzářenou pletí.
  3. Naplánujte si napařování obličeje. Vychutnejte si domácí napařování obličeje s čisticími vlastnostmi vratiče modrého namísto heřmánku pravého. Pára pomáhá otevřít póry a bojovat s nedokonalostmi pleti.

Co nového jste se o oleji Blue Tansy dozvěděli?

Dejte nám vědět v komentářích!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.