Viskas, ką turite žinoti apie bitkrėslių eterinį aliejų

1 07/05/2020 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Maroko Viduržemio jūros pakrantėje nuskinama tūkstančiai mažų gėlyčių, jog būtų pagaminamas vienas iš rečiausių ir egzotiškiausių eterinių aliejų. Bitkrėslės dar vadinamos marokinėmis ramunėlėmis. Bitkrėslių eterinio aliejaus retumas ir kompleksiškumas lemia jo patrauklumą. Šis sodrus, giliai mėlynos (it šalia banguojanti jūra) spalvos aliejus, šimtus metų mėgstamas dėl saldaus, švelnaus aromato ir naudos odai.
Šiandien bitkrėslės žinomos dėl jų naudojimo prabangiuose odos priežiūros produktuose.

Siūlome sužinoti daugiau apie šį prašmatnų aliejų. Visa informacija – šauniame infografike. Pasidalinkite šia informatyvia vaizdine medžiaga su draugais arba išsisaugokite sau.

Bitkrėslių eterinio aliejaus nauda

Saldžiai gaivus aromatas

Kokiu aromatu pasižymi bitkrėslių aliejus? Šis žydro atspalvio aliejus, klasifikuojamas kaip gėlių aliejus, gali pasigirti kompleksiniu aromatu. Tai saldus vaisių, žiedų ir švelnus žolinių kvapų derinys.

Melsvas atspalvis

Ar saugu bitkrėslių aliejumi tepti odą? Žinoma! Tačiau atminkite, kad sodri mėlyna aliejaus spalva tepant odą gali palikti mėlynos spalvos pėdsakus. Jei abejojate, geriau atskieskite baziniu aliejumi. Prieš naudojimą dera visuomet išbandyti ant odos, medžiagos ar kito paviršiaus.

Geriausias odos draugas

Valo, drėkina ir ramina? Bitkrėslės būtent tai ir daro! Nenuostabu, kad šis melsvas superherojus yra populiarus aukščiausios klasės odos priežiūros ir grožio produktų ingredientas. Praturtinkite savo odos priežiūros rutiną šiuo prašmatnios mėlynos spalvos aliejumi – palepinkite odą taip, kaip ji nusipelno. Netrukus pastebėsite, jog oda – švyti ir spinduliuoja!

Bitkrėslių eterinio aliejaus naudojimas

Ne tik sodrios mėlynos spalvos, bet ir naudingas – pateikiame 3 priežastis, kodėl verta naudoti bitkrėslių eterinį aliejų:

  1. Verta palepinti sausą odą. Įlašinkite 1–2 lašus į bekvapį losjoną, kad papildomai drėkintumėte odą ir mėgautumėtės švelniu žiedų aromatu – ir visai nereikia komerciniuose kvapuose esančių cheminių ingredientų.
  2. Natūraliam grožiui iš ryto. Praturtinkite naktinį kremą bitkrėslių aliejaus lašeliu ir pabuskite džiaugdamiesi švytinčia oda.
  3. Namuose – garinė grožio procedūra. Susikurkite namuose garinę veido grožio procedūrą, pasitelkdami bitkrėslių valomąsias savybes (naudoti galite vietoje ramunėlių aliejaus). Garai padeda atidaryti odos poras ir lengviau atsikratyti veido bėrimų.

O ką apie bitkrėsles žinote jūs?

Pasidalinkite komentaruose!

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,