Domácí čisticí šumivé tablety s Thieves®

1 27/04/2020 - DOMOV, Uklízení

Určité domácí práce vůbec nejsou příjemné. Možná neradi vynášíte odpadky, nebo neradi čistíte lednici, ale všichni se můžeme shodnout na tom, že úklid toalety není ničím, na co se těšíme. Proto jsme vytvořili perfektní řešení, díky kterému bude vaše koupelna vonět svěže a čistě. Použijeme při tom náš esenciální olej Lemon, směs esenciálních olejů Thieves®, nebo Young Living Citrus Fresh®.

Tento recept na domácí čisticí šumivé tablety není jen pro úklid vaší koupelny! Tablety můžete použít také na vyčištění lahví s úzkým hrdlem, nebo k odmočení špinavých hrnců a pánví ve dřezu.

Přísady

Pokyny

  1. Do velké mísy přidejte všechny suché přísady a dobře promíchejte.
  2. V jiné míse smíchejte vodu, esenciální olej nebo směs a olej Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex.
  3. Směs tekutých přísad vlijte do velké mísy a míchejte metlou, dokud se vše nesmíchá.
  4. Formičky na led naplňte směsí asi ze tří čtvrtin. Pokud směs nabyde a přeteče přes okraj formičky, dejte ji zpět do formičky.
  5. Nechte směs odpočinout přes noc, aby při pokojové teplotě uschla. Až budou tablety suché, vyklopte je a skladujte ve skleněné dóze.
  6. V případě potřeby dejte tabletu do záchodové mísy, špatně čistitelných lahví nebo dřezu plného nádobí pro vyčištění a osvěžení. Nechte tabletu v záchodové míse, láhvi nebo dřezu asi 20–30 minut, aby šuměla a rozpustila se. Až se rozpustí, spláchněte nebo vypláchněte.

Nyní jste připraveni na úklid bez nejmenších starostí!

Poznámka: Tento recept se nedoporučuje pro nádrž toalety.

Rádi používáte přirozeně získané produkty, které si vyrobíte doma? Podívejte se na náš poslední článek na blogu o tom, „Jak vyrobit domácí peelingové mýdlo“.

Jak používáte vaše esenciální oleje a směsi esenciálních olejů od Young Living, aby byl váš domov svěží a čistý?

Dejte nám vědět v komentářích!

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.