Využijte dne díky Garyho postupu pro skvělý den

0 12/05/2020 - Rozjímání, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl YL

Probudili jste se někdy s pocitem nezastavitelnosti a připraveni využít dne? Možná znáte někoho, kdo vyzařuje tuto energii a sebedůvěru za rozbřesku. Ať jste ranní ptáče nebo ne, nelze popřít, že první chvíle nastaví náladu pro zbytek dne.

Začlenění esenciálních olejů do vaší ranní rutiny může znásobit vaše záměry a vylepšit váš pocit sebedůvěry, abyste mohli začít svůj den ze silné pozice. Vrstvení a míchání specifických olejů může výrazným způsobem pomoci kultivovat to správné duševní rozpoložení k dosažení vašich cílů.

Proto zakladatel společnosti Young Living, D. Gary Young, sestavil posilující rutinní postup s esenciálními oleji, Garyho postup pro skvělý den. Gary byl známý pro svou vizi a víru v následování této vize bez ohledu na překážky, proto pro něj nikdy neexistoval příliš velký nebo nedosažitelný cíl. Čtyři povznášející oleje použité v rámci Garyho postupu pro skvělý den se řídí tímto názorem, a když se použijí dohromady, představují mocný způsob, jak začít každý den se záměrem a posílením (a navíc není třeba zmiňovat, že budete skvěle vonět).

Díky každodenním rituálům a času strávenému pěstěním svého vnitřního já se tak kultivuje odolnost a optimismus, které potřebujeme k dosažení našich největších snů a k využití dne!

GARYHO POSTUP PRO SKVĚLÝ DEN: PRŮVODCE KROK ZA KROKEM*

  1. krok: Valor
    Naneste 1 kapku směsi Valor na vnitřek vašeho levého zápěstí. Přeložte vaše levé zápěstí přes vnitřek vašeho pravého zápěstí, aby se vnitřní strany obou zápěstí dotýkaly a na chvíli držely dohromady. Zaměřte vaši mysl na rovnováhu a držte vaše zápěstí na místě. Mocná kombinace přísad v oleji Valor nabízí posilující a osvěžující vlastnosti a podporuje pocit odvahy a sebeúcty.
  2. krok: Highest PotentialNaneste 1 kapku směsi Highest Potential nad pupík, abyste podpořili pozitivní pocity a zklidnili vaši mysl. Využití povznášející a inspirativní síly oleje z cypřiše modrého a ostatních vůní čistých esenciálních olejů umožňuje této směsi pomoci vám zpřístupnit tu nejhlubší verzi vašeho vnitřního já.
  1. krok: Joy
    Naneste 1 kapku směsi Joy nad srdce, abyste probudili pocity štěstí ve vaší mysli a v těle. Vytvořte radostnou a šťastnou zkušenost pomocí této povznášející směsi čistých esenciálních olejů, jako je olej z růže, jasmínu, mandarinky, bergamotu a dalších.
  2. krok: White AngelicaNaneste 1 kapku směsi White Angelica na dlaně a promněte si je. Lehce otřete ruce o hlavu, obličej, ramena a tělo, abyste povznesli vaši náladu a ochránili vaše energie. Deset esenciálních olejů, s láskou sklízených z rostlin původem z exotických míst, se ve směsi White Angelica spojuje k vytvoření směsi, která je jediná svého druhu, a vytváří pozitivní náladu a pocity bezpečí a optimismu.

Překážky a výzvy jsou nevyhnutelné stejně jako vaše snaha splnit si vaše sny, je však důležité pamatovat si, že je ve vaší moci provést ve vašem životě obrovské změny. A všechny tyto změny začínají sestavením povznášející ranní rutiny, se kterou začnete každý den pozitivně!

*Poznámka: Gary postup pro skvělý den lze libovolně přizpůsobit na základě vašich osobních potřeb.

Zkusili jste vy nebo někdo, koho znáte, oleje obsažené v rámci Garyho postupu pro skvělý den? Podělte se o vaše zkušenosti v komentářích níže, abychom se dozvěděli, jak u vás zafungovaly!

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.