Věda a umění rozptylování esenciálních olejů

0 10/09/2019 - Domů, ESENCIÁLNÍ OLEJE, Mysl a duše, Používání esenciálních olejů

Naše mysl vytváří mocná spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Rozptylování esenciálních olejů je snadným, ale efektivním způsobem, jak se k těmto spojením dostat. Může také pomoci vybudovat nové a pozitivní vzpomínky a zážitky.

Přímá inhalace esenciálních olejů

• Brown haired woman smelling a lavender oil bottle

Můžete jednoduše otevřít lahvičku esenciálního oleje a inhalovat ho, nebo můžete nanést několik kapek oleje do vašich dlaní, promnout je, přiložit je k nosu a ústům a inhalovat. Několik kapek oleje můžete dokonce přidat do misky s horkou (ne vařící) vodou a vdechovat páru.

Rozptylování esenciálních olejů

Protože rozptylování opravdu efektivně rozprašuje molekuly esenciálních olejů do vzduchu, je to vynikající způsob, jak maximalizovat prospěšné vlastnosti esenciálních olejů. Existuje spousta různých způsobů rozptylování, proto si řekneme o těch nejefektivnějších metodách. Je důležité poznamenat, že přehřávání esenciálních olejů za použití aroma lamp nebo svíček může způsobit, že budou oleje méně prospěšné, takže se budeme soustředit na odlišné metody rozptylování studeného vzduchu.


Ultrazvukové difuzéry

Ultrazvukové rozptylování kombinuje výhody zvlhčovače vzduchu, osvěžovače vzduchu, rozprašovače a difuzéru vůně v jednom tak, že rozloží směs esenciálních olejů a vody na miliony mikročástic a rozptyluje je do vzduchu. Společnost Young Living má několik ultrazvukových difuzérů s vlastnostmi, které členové milují, například:

Difuzér Desert Mist Diffuser společnosti Young Living je zbrusu nový difuzér navržený pro zákazníka tak, aby vypadal jako překrásná a elegantní váza. Vzhled představuje romantický marocký vzor mřížoví, který do vašeho domova nebo kanceláře vnáší pocit exotiky. Funguje jako zvlhčovač vzduchu, rozprašovač a difuzér vůně v jednom snadno použitelném produktu. Tento difuzér také nabízí mnohočetná nastavení – vysoký, nízký a přerušovaný mód – aby váš domov nebo kancelář prostoupila krásná vůně po dobu až 10 hodin. Difuzér Desert Mist Diffuser je navržen tak, aby běžel déle a nabídl více vlastností, takže můžete uzpůsobit váš zážitek z vůně jakékoli náladě. Nabízí 10 barevných světelných možností, včetně lákavého módu plápolající svíčky. Díky svému krásnému vzhledu se bude tento difuzér hodit do stylu zařízení jakéhokoli domova nebo kanceláře.

Se svým elegantním vzhledem vhodným pro každý styl zařízení je difuzér Aria Diffuser perfektní pro milovníky lázní nebo jógy a kombinuje nejnovější technologii rozptylování díky celé škále užitečných vlastností. Součástí je ovladač, který vám umožní vybrat si z několika uklidňujících, zabudovaných zvuků nebo si užít vícebarevné osvětlení. Díky zabudovaným reproduktorům můžete do difuzéru zapojit vaše vlastní hudební zařízení a užít si hudbu dle vašeho výběru.

Difuzér Lantern Diffuser, vyrobený z vybraného kovu a skla, také funguje jako zvlhčovač vzduchu a rozprašovač a je jedním z nejuniverzálnějších difuzérů, které společnost Young Living nabízí. Díky delší době činnosti (až 10 hodin) a 11 světelným prvkům, včetně lákavého módu plápolající svíčky, je difuzér Lantern Diffuser perfektním doplňkem jakéhokoli prostředí nebo shromáždění.Prospěšné vlastnosti rozptylování esenciálních olejů

Difuzér Dewdrop Diffuser je difuzér vůně, zvlhčovač vzduchu a rozprašovač v jednom snadno použitelném produktu. Má dvě tlačítka pro samostatné ovládání zapnutí a vypnutí a světelného nastavení, 11 barevných světelných možností, včetně módu plápolající svíčky a 5 a 8 hodinový časovač rozptylování a navíc 10 hodinový časovač s přerušovaným módem. Tento difuzér dodá každému domovu, kanceláři nebo prostoru pro výstavku nádech elegance, zatímco prostoupí vzduch lákavou vůní esenciálních olejů.

Přivítejte náš zatím nejroztomilejší difuzér esenciálních olejů: Feather the Owl. Tento exkluzivní ultrazvukový difuzér navržený pro zákazníka funguje jako zvlhčovač vzduchu, difuzér vůně, noční světlo a přístroj bílého zvuku – vše v jednom! Difuzér Feather the Owl, vhodný pro děti a jednoduchý na používání, představuje mnohočetná rozptylování od nízkého po vysoké, 10 různých světelných možností a 5 zvukových možností bílého šumu.


Difuzéry na cesty

Šiřte vůni vašich oblíbených olejů kdekoli díky difuzéru USB Diffuser od Young Living. Můžete ho používat s vaším počítačem nebo v autě a vzít si ho s sebou na cesty – kompaktní a tichý difuzér USB Diffuser je snadné vzít s sebou! Přestávku mezi rozptylováním můžete nastavit na 10, 30 nebo 60 vteřin.

Náš jednoduchý, přesto stylový difuzér Car Vent Diffuser je dostupný v šedé barvě a v barvě růžového zlata a využívá vatové polštářky, které vstřebávají olej, a klimatizaci nebo topení z větrání, aby vaše auto naplnil aromatickým prospěchem esenciálních olejů. Perfektní k přetvoření vaší cesty na zážitek, který nikdy nezapomenete!


Jaký je váš oblíbený difuzér Young Living? V komentářích sdílejte, jak rozptylujete vaše oblíbené směsi!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.