Eterinių aliejų garinimas: ir mokslas, ir menas

0 10/09/2019 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas

Mūsų smegenyse sukuriamas ryšys tarp kvapo ir emocijų, aplinkos ir prisiminimų. Eterinių aliejų garinimas – paprastas, tačiau efektyvus būdas, siekiant iš naujo atrasti šiuos ryšius. Šiuo būdu taip pat galima susikurti naujus pozityvius prisiminimus ir patirtis.


Tiesioginis eterinių aliejų įkvėpimas

Galite tiesiog atidaryti eterinio aliejaus buteliuką ir įkvėpti ar užlašinti kelis lašus aliejaus ant delno, patrinti rankas, tada rankas drauge pridėti prie nosies ir burnos bei įkvėpti. Taip pat galite įlašinti kelis eterinio aliejaus lašus į dubenį su karštu (tačiau ne verdančiu) vandeniu ir šiuo būdu kvėpuoti garais.

Eterinių aliejų garinimas

Kadangi garinimo metu efektyviai pasiskirsto eterinių aliejų molekulės ore, tai puikus būdas maksimaliai išnaudoti naudingąsias eterinių aliejų savybes. Yra daugybė skirtingų garinimo būdų, todėl dera aptarti efektyviausius. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad eterinių aliejų perkaitinimas naudojant aromatines lempas ar žvakes aliejams gali būti ne toks naudingas, todėl aptarsime šalto oro garinimo būdus.


Ultragarsiniai garintuvai

Ultragarsinis garinimas sujungia drėkintuvo, oro valytuvo, aliejų purkštuvo ir aromatinio garintuvo funkcijas į vieną – tai būdas suskaidyti eterinių aliejų ir vandens mišinį į milijonus mikrodalelių, paskleidžiant jas į orą. „Young Living“ siūlo keletą ultragarsinių garintuvų, kuriuos nariai jau spėjo pamėgti. Tarp jų:

„Desert Mist“ garintuvas – naujai pristatytas, specialiai pagal išskirtinį dizainą sukurtas garintuvas, kuris atrodo it daili, elegantiška vaza. Šis dizainas sukurtas pasitelkus romantiškus marokietiškus raštus – tad šis garintuvas bet kuriuose namuose sukurs egzotišką pojūtį. Jis veikia kaip drėkintuvas, purkštuvas ir aromatinis garintuvas – viename paprastame naudoti produkte. „Desert Mist“ garintuve įdiegta keletas skirtingų veikimo režimų – aukštas, žemas ir kintamas – kad aromatas jūsų namuose ar biure išliktų iki 10 valandų. „Desert Mist“ garintuvas sukurtas, jog veiktų ilgiau ir pasiūlytų daugiau funkcijų – jog paprasčiau susikurtumėte norimą nuotaiką. Jame įdiegta 10 LED apšvietimo spalvų funkcijų, įskaitant viliojančio žvakių mirgėjimo režimą. Dėl dailaus dizaino šis elegantiškas garintuvas papuoš bet kuriuos namus ar biurą.

Dėl elegantiško ir universalaus dizaino „Aria“ garintuvas puikiai tinka SPA procedūrų ar jogos mėgėjams. Jame dera naujausios garinimo technologijos su naudingomis funkcijomis. Komplekte esantis nuotolinio valdymo pultas leidžia mėgautis garintuve įdiegtais raminančiais garsais bei įvairiaspalvėmis LED šviesomis. Naudodami įmontuotus garsiakalbius, galite prijungti asmeninį muzikos įrenginį ir mėgautis savo pasirinkta muzika.

„Lantern“ garintuvas veikia taip pat kaip drėkintuvas ir purkštuvas – tai vienas iš visapusiškiausių garintuvų, siūlomų „Young Living“. Ilgiau veikiantis ir turintis 11 šviesos funkcijų, įskaitant viliojančio žvakių mirgėjimo režimą, „Lantern“ garintuvas puikiai tiks bet kuriai erdvei ir progai.

Jis veikia kaip drėkintuvas, purkštuvas ir aromatinis garintuvas – visa tai viename produkte, kurį paprasta naudoti. Du atskiri mygtukai, skirti kontroliuoti įjungimo ir šviesos funkcijas, 11 spalvotų LED šviesų opcijų, įskaitant žvakės mirgėjimo režimą, ir veikimas pagal 5 val. režimą (aukštas), 8 val. režimą (vidutinis) ir 10 val. režimą (kintamas 1 minutė įjungta/1 minutė išjungta). „Dewdrop“ garintuvas suteiks jūsų namams, biurui ar parodų erdvei elegancijos įspūdį, erdvę pripildydamas žaviu eterinių aliejų aromatu.

Pasisveikinkite su kol kas pačiu mieliausiu eterinių aliejų garintuvu – „Feather the Owl“. Šis išskirtinio dizaino ultragarsinis garintuvas veikia kaip oro drėkintuvas, aromatinis garintuvas, naktinė lempa ir baltojo triukšmo aparatas – viskas viename! Paprastas naudoti garintuvas „Feather the Owl“ pasižymi įvairiais veikimo režimais – nuo žemo iki aukšto, 10 skirtingų LED šviesos variantų ir 5 baltojo triukšmo garso parinktimis.


Nešiojami garintuvai

Skleiskite mėgstamų aliejų kvapus kad ir kur būtumėte, pasitelkę „Young Living“ USB garintuvą. Galite naudoti jį dirbdami kompiuteriu ar važiuodami automobilyje ir pasiimti su savimi keliaudami atostogų – kompaktišką ir tylų USB garintuvą lengva naudoti! Garinimo intervalus galite nustatyti – 10, 30 arba 60 sekundžių.

„Car Vent“ paprastame, stilingame automobiliniame garintuve naudojamas aliejų sugeriantis medvilninis diskas ir oro kondicionavimo ar šildymo sistema, esanti jūsų automobilyje – šiuo būdu automobilyje jaučiama eterinių aliejų aromatinė nauda. Nesunkiai paversite savo kelionę nepamirštama!


O kurį „Young Living“ garintuvą mėgstate labiausiai? Pasidalinkite komentaruose!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,