Sztuka dyfuzji olejków eterycznych

0 10/09/2019 - OLEJKI ETERYCZNE, Stosowanie olejków eterycznych

Nasz umysł tworzy silne połączenia pomiędzy zapachami a emocjami, otoczeniem i wspomnieniami. Rozpylanie olejków eterycznych za pomocą dyfuzora to prosty, a jednocześnie skuteczny sposób, aby wyzwolić te połączenia. Może również pomóc w tworzeniu nowych, pozytywnych wspomnień oraz doświadczeń.


Bezpośrednia inhalacja olejków eterycznych

Wystarczy, że otworzysz butelkę olejku i zaczniesz wdychać jego zapach. Możesz również nanieść kilka kropli na dłonie, potrzeć je o siebie, a następnie przyłożyć do nosa i ust, robiąc głęboki wdech. Innym sposobem jest dodanie kilku kropli olejku do miski z gorącą (ale nie wrzącą!) wodą i wdychanie unoszącej się pary.

Rozpylanie olejków eterycznych za pomocą dyfuzora

Ponieważ dyfuzja pozwala rozprowadzić cząsteczki olejków eterycznych w powietrzu, to idealny sposób, aby zmaksymalizować ich korzystne właściwości. Istnieje wiele różnych sposobów dyfuzji, ale skupmy się na tych najbardziej skutecznych. Należy pamiętać, że podgrzewanie olejków eterycznych za pomocą lamp lub świeczek może sprawić, że stracą na efektywności, dlatego skupimy się na różnych metodach rozpylania za pomocą zimnego powietrza.


Dyfuzory ultradźwiękowe

Dyfuzory ultradźwiękowe łączą w sobie zalety nawilżacza powietrza, odświeżacza, atomizera oraz dyfuzora zapachów w jednym, rozbijając mieszaninę olejków eterycznych i wody na miliony mikrocząstek i rozpraszając je w powietrzu. Young Living ma w ofercie kilka dyfuzorów ultradźwiękowych z różnymi funkcjami, które nasi członkowie uwielbiają.

Desert Mist to nowy, oryginalnie zaprojektowany dyfuzor, który wygląda jak piękny, elegancki wazon. Ma piękny, unikalny wzór marokańskiej kratki, który doda odrobinę egzotyki w twoim domu lub biurze. Łączy funkcje nawilżacza powietrza, atomizera i dyfuzora zapachów w jednym, łatwym w użyciu produkcie. Desert Mist ma także trzy różne tryby pracy: wysoki, niski i przerywany. Dzięki temu przyjemne aromaty mogą zagościć w twoim domu lub biurze nawet przez 10 godzin. Nasz dyfuzor został zaprojektowany tak, aby działał dłużej i oferował więcej opcji, dzięki czemu możesz dostosować rozpylanie olejków do swojego nastroju. Desert Mist posiada 10 opcji oświetlenia LED, w tym romantyczny tryb migoczącej świecy. Dzięki pięknemu wykonaniu, ten elegancki dyfuzor pasuje do każdego wystroju domu lub biura.

Dyfuzor Aria jest niezwykle elegancki, dzięki czemu idealnie nadaje się dla miłośników spa i jogi, łącząc najnowszą technologię wśród dyfuzorów z szeregiem przydatnych funkcji. Dołączony pilot pozwala na odtwarzanie muzyki i kojących dźwięków oraz sterowanie światłem LED. Dzięki wbudowanym głośnikom możesz podłączyć własne źródło muzyki i cieszyć się swoimi ulubionymi utworami.

Dyfuzor Lantern, wykonany przy użyciu oryginalnych metalowych i szklanych elementów, działa również jako nawilżacz powietrza i atomizer, będąc jednym z naszych najbardziej wszechstronnych dyfuzorów. Dzięki wydłużonemu czasowi działania oraz 11 trybom oświetlenia, w tym urzekającej opcji migoczącej świecy, dyfuzor ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej scenerii i spotkania.

Dewdrop Diffuser łączy funkcje dyfuzora zapachów, nawilżacza powietrza oraz atomizera w jednym, łatwym w użyciu produkcie. Posiada dwa osobne przyciski: zasilania i ustawień oświetlenia, 11 opcji kolorystycznych LED, w tym tryb migoczącej świecy oraz trzy tryby pracy: 5-godzinny, 8-godzinny oraz 10-godzinny tryb przerywany. Dyfuzor Dewdrop doda elegancji w twoim domu, biurze czy też na wystawie, wypełniając powietrze kuszącym zapachem olejków eterycznych.

Powitaj nasz najsłodszy dyfuzor: Feather the Owl. Ten ekskluzywny, specjalnie zaprojektowany dyfuzor ultradźwiękowy to nawilżacz powietrza, dyfuzor zapachów, lampka nocna i głośnik emitujący biały szum — wszystko w jednym! Feather the Owl jest przyjazny dla dzieci i łatwy w użyciu. Posiada różnorodne tryby pracy, od niskiego do wysokiego, 10 opcji oświetlenia LED oraz 5 opcji dźwiękowych białego szumu.


Dyfuzory do podróży

Ciesz się zapachem swoich ulubionych olejków, gdziekolwiek jesteś, dzięki dyfuzorowi USB od Young Living. Możesz podłączyć go do komputera lub używać w samochodzie i zabrać ze sobą w podróż — ten kompaktowy i cichy dyfuzor USB jest niezwykle wygodny i bezproblemowy! Działa w trybie przerywanym, rozpylając olejki przez 10, 30 lub 60 sekund.

Prosty, stylowy dyfuzor Car Vent Diffuser — dostępny w kolorze szarości i różowego złota — wykorzystuje absorbujące powietrze bawełniane wkłady oraz klimatyzację lub nawiew z twojego auta, aby przepełnić wnętrze aromatem olejków eterycznych. W łatwy sposób zmieni twoją codzienną podróż w doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz!


A jaki jest twój ulubiony dyfuzor Young Living? Napisz w komentarzu, w jaki sposób rozpylasz za pomocą dyfuzora swoje ulubione kompozycje olejków.

Udostępnij

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona korzysta z Akismet, aby zmniejszyć ilość spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są twoje dane.

* Informujemy, że wszystkie komentarze są moderowane i nie pojawiają się na stronie automatycznie. Dodatkowo, niektóre posty mogą zostać edytowane lub usunięte, aby zachować zgodność z zasadami i procedurami Young Living oraz ustaleniami prawnymi.