Esenciální oleje v pokojíčku

0 16/09/2019 - Děti, DOMOV, Domů, Infografika

Když esenciální oleje milujete jako my ve společnosti Young Living, je pochopitelné, že je chcete sdílet s celou vaší rodinou – včetně nejnovějších členů! Esenciální oleje mohou být skvělé pro malé děti i miminka, je ale důležité oleje používat způsobem, který je bezpečný pro jejich citlivé systémy. V tomto článku odpovíme na několik vašich hlavních otázek o tom, jak používat esenciální oleje v pokojíčku a v blízkosti vašich dětí, abychom zajistili, že si všichni členové vaší rodiny budou moci užít prospěch esenciálních olejů, včetně vašich nejmenších!

Mohu používat esenciální oleje na mém dítěti a v jeho blízkosti?

Je normální, že jako rodič chcete dát vašemu dítěti nejlepší start do života, což často zahrnuje používání vysoce kvalitních produktů na jejich pokožce a v jejich blízkosti. Když přijde na používání olejů v blízkosti dětí, doporučujeme vám poradit se před použitím s lékařem, především pokud vašemu dítěti není dobře. Protože jsou esenciální oleje Young Living vysoce kvalitní a vysoce koncentrované, nedoporučujeme vám, aby miminka a malé děti požívaly naše oleje z řady Plus. Když esenciální oleje ale použijete opatrně a správně, rozhodně je můžete vašim dětem představit. Ať nanesete olej na vaši vlastní pokožku a umožníte vašemu dítěti, aby si postupně zvyklo na vůni, nebo ho hojně zředíte a nanesete na jejich pokožku, používání olejů, které jsou jemné a bezpečné pro citlivý systém vašeho dítěte, může poskytnout báječný prožitek.

Matka chovající miminko na gauči

Jak zředím esenciální oleje pro bezpečné lokální nanesení na mé dítě?

Oleje společnosti Young Living jsou vysoce kvalitní, což znamená, že jsou vysoce koncentrované a v některých případech velice silné. Když nanášíte esenciální oleje na pokožku vašeho dítěte, je důležité upřednostnit jejich citlivé systémy a je nezbytné velké zředění společně s vyzkoušením oleje na malé části kůže. Ohledně zředění neexistují žádná striktní pravidla, proto doporučujeme začít u vašich nejmenších s malým množstvím na jedné malé části kůže. Znovu velmi doporučujeme poradit se s lékařem, než začnete s představováním jakéhokoli oleje.

Matka a dítě používající esenciální olej Gentle Baby

Mohu používat esenciální oleje v koupeli mého dítěte?

Používání esenciálních olejů v teplé koupeli pro dospělé může poskytnout relaxační, lázeňský zážitek. Když však přijde na děti, nedoporučujeme přidávat žádné esenciální oleje do jejich koupele. A to především z toho důvodu, že kojenci a malé děti většinou využívají koupele jako příležitosti k cákání a hře, což může vést k tomu, že vaše dítě spolkne oleje nebo se mu oleje dostanou do očí.

Jaké esenciální oleje Young Living bychom neměli používat na dětech nebo v jejich blízkosti?

Zatímco spousta našich produktů je vhodná k použití na dětech a v jejich blízkosti, existuje pár takových, které nedoporučujeme na základě potíží nebo nežádoucích reakcí, které mohou způsobit citlivému systému vašeho dítěte. Patří mezi ně esenciální olej ze šalvěje (Sage), šalvěje muškátové (Clary Sage), a všechny varianty esenciálního oleje z eukalyptu (Eucalyptus).

Dítě s difuzérem Feather the Owl Diffuser

Jaké produkty Young Living jsou nejlepší k použití na dětech a v jejich blízkosti?

Když přijde na vhodné produkty Young Living pro vaše nejmenší, vaše děti si mohou užít nejen oleje. Náš difuzér Feather the Owl Diffuser je náš zatím nejroztomilejší difuzér, který funguje jako difuzér vůně, noční světlo a přístroj na bílý šum v jednom. Vašemu dítěti se určitě bude líbit difuzér Feather v jeho pokojíčku, rozptylování v blízkosti dětí však doporučujeme představit pozvolna. Také nabízíme naši řadu Seedlings®, která zahrnuje Baby Lotion, Baby Oil, Baby Wash & Shampoo, Baby WipesDiaper Cream. Všechny produkty mají slabé a jemné složení, které bylo speciálně vytvořeno pro použití na pokožce vašich nejmenších. Také máme naši směs esenciálních olejů Gentle Baby, která je perfektní k použití během večerního režimu vašeho dítěte. Obsahuje esenciální olej z levandule (Lavender), pelargonie (Geranium) a ylang ylang.  Tento olej, který zklidňuje pokožku, lze nanést před tím, než půjde vaše dítě spát.

Kolekce Seedlings® od Young Living

Chcete se dozvědět více o tom, jak podpořit vaši rodinu s pomocí esenciálních olejů a produktů obohacených oleji? Podívejte se na náš blog o 9 nezbytnostech pro pečující maminky a tatínky. Je o oblíbených nutnostech pro maminky a tatínky a esenciálních olejích vhodných pro děti, abychom vám pomohli postarat se o děti od východu do západu slunce – a kdykoli mezi tím.

Jak rádi používáte esenciální oleje Young Living v blízkosti vašeho dítěte? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.