5 tipů s esenciálními oleji pro strašidelný Halloween

0 25/10/2021 - DOMOV, KRÁSA, Svátky, Vyrobte si sami

Halloween je tady a ve společnosti Young Living je to jedno z našich nejoblíbenějších období v roce! Země je pokrytá listím, ve vzduchu je chlad a vše začíná být trošku strašidelné. V tomto článku vás provedeme několika oblíbenými vůněmi pro toto období. Ať se vaše říjnové aktivity skládají z dlouhých, tesklivých procházek podzimní přírodou nebo večerních toulek po okolí, poskytneme vám esenciální oleje, které vylepší vaši oslavu Halloweenu!

1.       Vychutnejte si masáž s esenciálním olejem Peppermint, ze které vás bude mrazit

Brzy přijde velice chladné počasí, a proto je důležitější než kdy dříve, abychom o sebe pečovali, udržovali si hebkou a pružnou pokožku a zklidněné svaly. Abyste se ujistili, že si během tohoto období užijete co nejvíce odpočinku, zkuste zředit 15 kapek chladivého esenciálního oleje Peppermint (máta peprná) v 10 ml oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex pro zážitek z masáže, který bude zajisté strašlivě příjemný!

Esenciální olej z máty peprné a olej Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex s opečovávanou dýní

2.       Okořeňte si sprchu díky esenciálnímu oleji Cinnamon Bark

Pokud existuje vůně, ze které přímo křičí podzim, je to skořice. Neexistuje nic luxusnějšího a energičtějšího než teplá sprcha za chladného rána, proto jsme vymysleli perfektní způsob, jak vaši sprchu tento Halloween proměnit ve sladký, kořeněný a sezónní zážitek. Jednoduše smíchejte 1 kapku esenciálního oleje Cinnamon Bark (skořicová kůra) a 1 kapku esenciálního oleje Palo Santo (březule vonná) s naším sprchovým základem Bath & Shower Gel Base, abyste si užili výrazné, podzimní tóny.

Esenciální olej ze skořicové kůry a březule vonné se sprchovým základem Bath & Shower Gel Base

3.       Doma vyrobená podzimní výzdoba s esenciálními oleji – zamilujte se do voňavé výzdoby

Pryč jsou ty časy, kdy jsme naše domovy zdobili pouze na Vánoce – ve společnosti Young Living milujeme jakoukoli záminku k tomu, abychom vyzdobili naše okolí. Kdy jindy přinést do našeho domova trochu barvy a zábavy, než během podzimu a na Halloween? Od borovicových šišek po sušené plátky pomeranče a skořicové tyčinky, je opravdu snadné vytvořit přírodní a nádherné dekorace pro váš domov. Abyste jim dodali trochu vůně, zkuste v láhvi s rozprašovačem smíchat vaše oblíbené oleje a nastříkat je na dekorace. Do vašeho domova tak budete moci kdykoli vnést vůni čerstvě upečeného jablečného koláče!

Halloweenská výzdoba na parapetu

4.       Vytvořte zlověstně úžasný čarodějný nápoj s NingXia Red®

Jednou z nejlepších věcí na Halloweenu jsou nepochybně všechny chutné dobroty! Tento rok připravte zdravé a chutné laskominy s pomocí nápoje NingXia Red®. Tento sladkokyselý nápoj je plný ovocných chutí a každodenní panák představuje skvělou alternativu ke sladkým nápojům. Pro lahodnou chuť, která se bude skvěle hodit k vaší halloweenské výzdobě, smíchejte 30 ml nápoje NingXia Red® se 2 kapkami esenciálního oleje Cinnamon Bark+ a 1 kapkou esenciálního oleje Ginger+ na osobu.

Sáčky NingXia Red® v kotlíku

5.       Jak použít esenciální oleje k namíchání báječného osobitého parfému

Ve společnosti Young Living milujeme, jak můžeme naše esenciální oleje kombinovat k vytvoření jedinečných parfémů a osobitých vůní. Zkuste si tento Halloween vzít sezónní vůně a smíchat je k vytvoření jedinečného parfému jen pro vás! Díky nízkým tónům, jako je olej Clove (hřebíček) a Cedarwood (cedr), květinovým středním tónům, jako je olej Jasmine (jasmín) a Geranium (pelargonie), a vysokým tónům, jako je olej Orange (pomeranč) a Cinnamon Bark, budete moci snadno vytvořit parfém, na který se vás budou všichni ptát!

Co budete potřebovat:

 • Prázdnou 5ml lahvičku od esenciálního oleje
 • Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex
 • Kuličkový aplikátor AromaGlide®
 • Esenciální olej pro vysoký tón
 • Esenciální olej pro střední tón
 • Esenciální olej pro nízký tón
 • Etikety
 • Průhledná lepicí páska

Postup

 1. V prázdné lahvičce smíchejte 10–15 kapek každého z vašich vybraných olejů, dokud nebude směs esenciálních olejů vyvážená.
 2. Až budete s kombinací spokojeni, dolijte zbytek lahvičky olejem Young Living V-6®.
 3. Na lahvičku nasaďte kuličkový aplikátor a víčko.
 4. Napište etiketu, obtočte ji okolo lahvičky a přilepte ji lepicí páskou.
 5. Naneste na krk, zápěstí a kamkoli, kam nanášíte parfém.

Alt Text:

Esenciální olej z cedru, hřebíčku a skořicové kůry s lahvičkou na parfém

Jak máte v plánu použít tento Halloween esenciální oleje? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.