5 eterinių aliejų rekomendacijos Helovinui

0 25/10/2021 - GROŽIS, NAMAI, Pasidaryk pats, Šventės

Pagaliau Helovinas – „Young Living“ mėgstama šventė – jau čia. Žemę nukloję medžių lapai, ore – vėsa. Helovinas atneša paslaptingą nuotaiką… Šiame tinklaraščio įraše jus supažindinsime su šio sezono mėgstamiausiais kvapais. Nesvarbu, ar spalio mėnesį leisitės į ilgus pasivaikščiojimus po moliūgų laukus, o gal vidurnaktį užklysite į vaiduoklių namus… Norime pasiūlyti keletą eterinių aliejų, kurie praturtins Helovino patirtį.

1. Mėgaukitės vėsiu masažu su pipirmėčių eteriniu aliejumi

Vėstant orams, kaip niekad svarbu rūpintis savo kūnu, išlaikyti odą švelnią ir elastingą, o raumenis – nuramintus. Kad šiuo metų laiku jaustumėtės pakankamai atsipalaidavę, nepamirškite masažo! Atskieskite 15 lašų vėsinančio „Peppermint“ pipirmėčių aliejaus su 10 ml „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ bazinio aliejaus.

„Peppermint“ pipirmėčių eterinis aliejus ir „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ bazinis aliejus bei išskobtas moliūgas

2. Cinamonų eterinis aliejus – prausimuisi duše

Aromatas, labiausiai primenantis rudens laikotarpį, yra cinamonų. Šiltas dušas vėsų rytą – tai neabejotinai malonus ritualas šaltuoju metų laiku. O mes norime pasiūlyti būdą, kaip šį ritualą paversti dar malonesniu. Tiesiog sumaišykite 1 lašą „Cinnamon Bark“ ceiloninių cinamonų eterinio aliejaus ir 1 lašą „Palo Santo“ kvapiųjų burserų aliejaus su bazine dušo žele „Bath & Shower Gel Base“. Ir mėgaukitės!

„Cinnamon Bark“ ir „Palo Santo“ eteriniai aliejai ir bazinė dušo želė „Bath & Shower Gel Base“

3. Dekoruodami namus, nepamirškite eterinių aliejų

Jau praėjo tie laikai, kai namus puošiame tik Kalėdoms – „Young Living“ pritaria visiems pretekstams, kodėl verta puošti savo erdves. Kada gi geriau į namus įpūsti šiek tiek spalvų ir linksmybių nei Helovino laikotarpiu ir rudens sezonu? Nuo kankorėžių iki džiovintų apelsinų skiltelių ir cinamono lazdelių… itin lengva sukurti natūralias, dailias dekoracijas jūsų namams. Mėgstamiausius eterinius aliejus sumaišykite purškiamame butelyje su vandeniu ir purkškite pasirinktą dekorą – kad namai maloniai kvepėtų ir sukurtumėte norimą nuotaiką.

Helovino palangės dekoras

4. Išbandykite eteriniais aliejais praturtintą raganišką eliksyrą su „NingXia Red®“

Vienas geriausių Helovino šventės akcentų – tai skanėstai! Šiemet pasigaminkite tiek gardų, tiek sveiką gėrimą su „NingXia Red®“. Šis saldžiai aštrus, vaisių skonio gėrimas – puiki alternatyva saldiems gėrimams. Sumaišykite 30 ml „NingXia Red®“ gėrimo su 2 lašais „Cinnamon Bark+“ ir 1 lašu „Ginger+“ aliejaus.

„NingXia Red®“ pakuotės katile

5. Malonaus aromato kvepalai iš eterinių aliejų

„Young Living“ aukštos kokybės eteriniai aliejai gali būti derinami, kad būtų sukurti unikalūs kvepalai ir išskirtiniai kvapai. Šįkart artėjant Helovinui kodėl gi nepabandžius sumaišyti rudens sezono kvapų ir nepasigaminus asmeninių kvepalų? Sumaišykite bazinės natos aliejus, pvz., „Clove“ ir „Cedarwood“, žiedų vidurinės natos aliejus, pvz., „Jasmine“ ir „Geranium“ ir viršutinės natos aliejus, pvz., „Orange“ ir „Cinnamon Bark“. Patikiname, kad susilauksite komplimentų dėl savo asmeninių kvepalų!

Jums reikės

 • Tuščias 5 ml eterinio aliejaus buteliukas
 • Bazinis aliejus „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“
 • „AromaGlide Roller Fitment“ rutulinis antgalis
 • Viršutinės natos eterinis aliejus
 • Vidurinės natos eterinis aliejus
 • Bazinės natos eterinis aliejus
 • Etiketės
 • Permatoma lipni juostelė

Paruošimas

 1. Sumaišykite 10–15 lašų kiekvieno iš pasirinktų eterinių aliejų tuščiame buteliuke, kol subalansuosite eterinių aliejų mišinį.
 2. Jei esate patenkinti savo aliejų kombinacija, pripildykite likusią buteliuko dalį baziniu aliejumi „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“.
 3. Uždėkite rutulinį antgalį ir kamštelį.
 4. Uždėkite etiketę ant buteliuko, pritvirtinti galite naudodami lipniąją juostelę.
 5. Tepkite šiais kvepalais kaklą, riešus ir kitas įprastas kūno vietas.

„Cedarwood“, „Clove“ ir „Cinnamon“ eteriniai aliejai ir kvepalų buteliukas

Kaip per Heloviną ketinate naudoti eterinius aliejus? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,