Velikonoční potěšení s esenciálními oleji Young Living

0 30/03/2021 - DOMOV, Svátky, Vaření

Velikonoce jsou oslavou spjatou s tradicemi a jsou oblíbené téměř po celém světě. Ať vás Velikonoce přitahují z důvodu vaší duchovní víry, protože máte rádi teplo jarního slunce a louky plné barevných květin, nebo protože vám chutnají vynikající dobroty spojené s touto roční dobou, ve společnosti Young Living doufáme, že si užijete začlenění našich esenciálních olejů do velikonočních oslav za pomoci těchto úžasných nápadů.

 

Květinové směsi esenciálních olejů pro velikonoční veselí

Velikonoce byly vždy spojeny s jarem a s krásnými, rozkvetlými květinami. Namíchejte si letos o Velikonocích několik květinových směsí k použití u vás doma a začleňte sezónní vůně do vašeho každodenního režimu. Vůně vám poskytnou inspirativní a povznesený postoj pro sluncem prostoupené budoucí měsíce. Mezi některé z našich oblíbených květinových olejů Young Living patří elegantní růžový olej Rose. Je to výrazný, pečující olej a na výrobu 5ml lahvičky je třeba až 10 kg okvětních lístků růže. Dalším je zklidňující olej Ylang Ylang, mistrný, hydratační olej, který poskytuje nádherně sladkou vůni. Vyzkoušejte směsi níže, abyste prostoupili váš domov nebo kosmetické produkty květinovým nádechem, nebo si vytvořte vaši vlastní osobitou vůni, kterou můžete nosit jako povznášející parfém.

Směs Velikonoční ráno

Růžový esenciální olej Rose na Velikonoce

Směs Velikonoční kytice

 • 3 kapky oleje Ylang Ylang
 • 2 kapky mandarinkového oleje Tangerine
 • 2 kapky levandulového oleje Lavender

Esenciální olej Ylang Ylang na Velikonoce

Velikonoční požehnání s duchovními oleji

Esenciální oleje se tradičně používají již tisíce let. Kultury, jako byly starověcí Egypťané, Peršané, Římané a Izraelité, zdokumentovaly své použití olejů a odkazovaly na esenciální oleje nacházející se přímo v Bibli. V některých zemích jsou Velikonoce hluboce duchovní událostí pro miliony lidí. Přispějte letos o Velikonocích k vašim praktikám za pomoci esenciálních olejů Young Living! Ať jsou představeny jednotlivě během modlitby či společně k použití doma na pozvednutí vašeho duchovního uvědomění, produkty jako sada Oils of Ancient Scripture, která obsahuje 10 olejů z nejvýznamnějších rostlin, bylin, materiálů a pryskyřic v Bibli, zajisté povznese váš zážitek z Velikonoc. Od skořicového oleje Cassia, který v minulosti představoval základní složku kadidla v chrámech, po široce známé oleje, jako je kadidlovníkový olej Frankincense a myrhový olej Myrrh, vřele doporučujeme začlenění těchto olejů do vašich jarních oslav pro opravdové velikonoční požehnání.

Sada Oils of Ancient Scripture

Chutné dobroty pro opravdu speciální Velikonoce

Obchody jsou každý rok plné sladkostí a jsou připraveny na velikonoční oslavy. Níže vám poskytujeme recept, který jistě potěší vaše chuťové pohárky, zatímco vám poskytne zdravější alternativu k velikonočním vajíčkům a představí vám naše neuvěřitelné oleje Plus. Vynikající recept na dezert Rocky Road je snadný na přípravu a jistě si ho zamiluje celá rodina.

Směs na dezert Rocky Road

Zdravý recept na velikonoční dezert Rocky Road

Přísady

 • 200 g vypeckovaných datlí
 • 70 g kakaového prášku
 • 350 ml rozpuštěného kokosového oleje
 • Špetka mořské soli (volitelné)
 • 2–6 kapek pomerančového oleje Orange+ nebo mandarinkového oleje Tangerine+ (podle chuti)
 • 75 g hrubě nasekaných vlašských ořechů
 • 75 g hrubě nasekaných pekanových a/nebo makadamiových ořechů
 • 30 g goji (kustovnice) (volitelné)
 • Hrst mini marshmallows
 • Hrst čokoládových kousků (volitelné)

Postup

 1. Dejte datle do středně velké skleněné mísy a zalijte je vařící vodou. Nechte je odstát asi 5 minut, aby změkly. Po změknutí je zceďte a umístěte je do kuchyňského robota společně s rozpuštěným kokosovým olejem, kakaovým práškem, mořskou solí a olejem Orange+ nebo Tangerine+.
 2. Mixujte na vysoký výkon, dokud nebude směs dobře promíchaná a hladká. Poté ochutnejte a popřípadě přidejte další olej Orange+ nebo Tangerine+.
 3. Přendejte směs do velké mísy a přidejte nasekané ořechy, marshmallows a čokoládové kousky a ručně promíchejte. Vyložte plech či skleněnou nádobu papírem na pečení a směs rozetřete na plech či do nádoby.
 4. Dejte do lednice, aby směs zchladla a ztuhla. Až dezert ztuhne, opatrně ho nakrájejte na kusy a ihned podávejte nebo přikryjte a skladujte v lednici až týden.

 

Jak plánujete letos začlenit esenciální oleje Young Living do vašich velikonočních oslav? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.