„Young Living“ eteriniai aliejai – smagesnėms Velykoms

0 30/03/2021 - Maisto gamyba, NAMAI, Šventės

Šv. Velykos – tai šventė, kuri turi gilias tradicijas ir yra populiari visame pasaulyje. Nesvarbu, kodėl jums patinka Velykos… galbūt dėl dvasinių įsitikinimų, šildančios pavasario saulės ir besiskleidžiančių žiedų, o gal dėl gardžių valgių… „Young Living“ tikisi, kad jums patiks mūsų rekomendacijos ir bus įdomu panaudoti eterinius aliejus švenčiant Velykas.

 

Velykų nuotaikai sukurti – gėlių eterinių aliejų mišiniai

Velykos, panašiai kaip ir pavasaris, simbolizuoja kvapnius, besiskleidžiančius žiedus. Per šias Velykas kodėl gi patiems nepasigaminus įvairių gėlių mišinių, kuriuos galėsite panaudoti savo namuose bei mėgautis įkvepiančiais, maloniai nuteikiančiais aromatais? „Young Living“ rekomenduoja elegantiškąjį, odai naudingą „Rose“ rožių eterinį aliejų. Ar žinojote, jog 5 ml buteliukui aliejaus pagaminti sunaudojama net 10 kg rožių žiedlapių? Be to, raginame taip pat išbandyti „Ylang Ylang“ drėkinantį, saldaus aromato kvapiųjų kanangų eterinį aliejų. Išbandykite žemiau pateiktus aliejų derinius – įtraukite juos į grožio produktus, kurkite asmeninius kvepalus ar tiesiog garinkite namuose.

Aliejų derinys „Ankstyvas rytas“

„Rose“ rožių eterinis aliejus Velykoms

Aliejų derinys „Velykų puokštė“

 „Ylang Ylang“ kvapiųjų kanangų eterinis aliejus Velykoms

Aliejai – dvasingai Velykų nuotaikai sukurti

Eteriniai aliejai naudojami jau tūkstančius metų. Tokios civilizacijos kaip senovės egiptiečiai, persai, romėnai ir izraelitai rašytiniuose šaltiniuose yra užfiksavę aliejų naudojimą. Be to, pačioje Biblijoje randamos užuominos apie eterinius aliejus. Velykos – tai dvasinga šventė milijonams žmonių įvairiose šalyse. Ar žinojote, kad „Young Living“ eterinius aliejus galite naudoti ir dvasinių praktikų metu? Štai mūsų siūlomą „Oils of Ancient Scripture“ aliejų rinkinį sudaro 10 pačių svarbiausių Biblijoje minimų augalų, gėlių, medžiagų ir dervų aliejų. Galite šiuos aliejus naudoti maldų metu ar tiesiog garinti namuose, kad pajustumėte daugiau sąmoningumo. Šie aliejai neabejotinai per Šv. Velykas harmonizuos jūsų nuotaiką. Nuo „Cassia“ kininių cinamonų, istoriškai buvusių pagrindiniu ingredientu šventyklų smilkaluose… iki puikiai pažįstamų, senovę menančių aliejų – „Frankincense“ frankincenso ir „Myrrh“ mirų. Pajuskite tikrą Šv. Velykų palaimą.

„Oils of Ancient Scripture“ rinkinys

Ypatingoms Velykoms – ypatingi gardumynai

Kasmet parduotuves užtvindo specialūs Velykų saldėsiai ir šokoladiniai gardėsiai. Žemiau pateikėme receptą, kuris tikrai pamalonins jūsų skonio receptorius. Į jį įtraukėme „Plus“ linijos aliejus. Tai puiki sveikesnė alternatyva šokoladiniams kiaušiniams. Šis šokoladinio Velykų skanėsto su riešutais receptas – paprastas ir gardus. Jį pamėgs visa šeima.

Šokoladinis Velykų skanėstas su riešutais

Sveikuoliškas šokoladinis Velykų skanėstas su riešutais

Ingredientai

 • 200 g datulių be kauliukų
 • 70 g grynos kakavos miltelių
 • 350 ml tirpdyto kokosų aliejaus
 • Žiupsnelis jūros druskos (pasirinktinai)
 • 2–6 lašai „Orange+“ apelsinų ar „Tangerine+“ mandarinų eterinio aliejaus (pagal skonį)
 • 75 g stambiai pjaustytų graikinių riešutų
 • 75 g stambiai pjaustytų pekano ir / ar makadamijos riešutų
 • 30 g goji (ožerškio) uogų (pasirinktinai)
 • Sauja mažų zefyrų
 • Sauja šokolado gabalėlių (pasirinktinai)

Paruošimas

 1. Datules sudėkite į vidutinio dydžio stiklinį dubenį, užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite maždaug 5 minutes, kad suminkštėtų. Datulėms suminkštėjus, nupilkite vandenį ir įdėkite datules į trintuvą kartu su ištirpintu kokosų aliejumi, kakavos milteliais, jūros druska ir „Orange+“ arba „Tangerine+“ aliejumi.
 2. Maišykite aukštu režimu, kol mišinys bus gerai išsimaišęs ir lygus. Tada paragaukite ir, jei norite, įpilkite dar „Orange+“ arba „Tangerine+“ aliejaus.
 3. Mišinį perpilkite į didelį dubenį ir suberkite smulkintus riešutus, mažus zefyrus ir šokolado gabalėlius. Po to gerai išminkykite rankomis. Tada išskirstykite tešlą į kepimo popieriumi išklotą kepimo skardą arba išklotą stiklinį indą.
 4. Padėkite į šaldytuvą, kad atvėstų ir sustingtų. Kai šis saldėsis sustings, švelniai supjaustykite gabalėliais ir iš karto patiekite. Arba uždenkite ir laikykite šaldytuve iki savaitės.

 

Kaip šiemet švęsdami Velykas ketinate panaudoti „Young Living“ eterinius aliejus? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,