Vše o olejové pryskyřici Vanilla – náš nejzajímavější nový produkt

0 12/04/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, KRÁSA, Objevte esenciální oleje, Vyrobte si sami

V minulosti byl výraz „vanilka“ často používán k popisu něčeho obyčejného nebo dokonce nudného. Ve společnosti Young Living ale s radostí nesouhlasíme, protože naše zbrusu nová a exkluzivní vanilková olejová pryskyřice Vanilla je jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších produktů, které jsme kdy uvedli na trh! Tento produkt, který je neuvěřitelně všestranný a má nádherně sladkou a všeobecně rozeznatelnou vůni, zajisté vyvolá příjemné vzpomínky a probudí inspiraci, ať je použit jakkoli. V tomto článku jsme odpověděli na vaše hlavní otázky o tomto úchvatném produktu. Také jsme uvedli několik z našich oblíbených způsobů, jak vanilkovou olejovou pryskyřici Vanilla od Young Living použít. Čtěte dále a zjistěte, jak se tento příjemný produkt bude nejlépe hodit do vašeho života.

 

Existuje vůbec vanilkový esenciální olej?

Když přijde na zodpovězení této otázky, existují dvě odpovědi. První odpovědí je ne, protože čistý vanilkový esenciální olej neexistuje. Aby totiž mohl opravdu uvolnit své vlastnosti, je zapotřebí rozpouštědlo. Výroba a nákup oleje s vůní vanilky však možné jsou a ve společnosti Young Living je olej k dostání ve formě naší čisté vanilkové olejové pryskyřice Vanilla. To znamená, že je možné zařadit tuto vanilkovou vůni do vašeho domova a každodenního režimu stejným způsobem, jakým momentálně používáte vaše oblíbené esenciální oleje.

Lahvička s vanilkovou olejovou pryskyřicí Vanilla

 

Co je vanilková olejová pryskyřice Vanilla a jak ji ve společnosti Young Living vyrábíme?

Vanilková olejová pryskyřice Vanilla je polotuhý koncentrát, který je vyrobený odstraněním rozpouštědla z vanilkového extraktu. Ve společnosti Young Living naši eticky získanou vanilkovou olejovou pryskyřici Vanilla vyrábíme za použití jedinečné metody extrakce, kdy se lusky ze severozápadní části Madagaskaru zkombinují s frakcionovaným kokosovým olejem. Odstraníme přirozeně získaný ethanol z francouzské cukrové řepy a to, co zbyde, zpracujeme s kokosovým olejem, abychom vytvořili čistou vanilkovou olejovou pryskyřici. To znamená, že si naše vanilková olejová pryskyřice Vanilla zachová svou silnou, klasickou vůni. Zároveň se ujišťujeme, že je náš produkt testován, aby vyhověl našim přísným závazkům kvality Seed to Seal®.

 

Se kterými esenciálními oleji se vanilková olejová pryskyřice Vanilla dobře kombinuje?

Jednou z nejlepších věcí na vanilkové olejové pryskyřici Vanilla je její přizpůsobivost a to, že perfektně doplňuje spoustu esenciálních olejů. Má výraznou, sladkou a teplou vůni, která je nádherná v kombinaci s těžšími, květinovými oleji, a lze ji míchat či vrstvit s vůněmi, jako je bylinkový, levandulový olej Lavender, pižmový, pačulový olej Patchouli a smyslný, santalový olej Sandalwood pro vytvoření úžasně silných osobitých vůní a parfémů.

 Lahvičky s levandulovým esenciálním olejem Lavender, pačulovým esenciálním olejem Patchouli a santalovým esenciálním olejem Sandalwood

 

Jak mohu produkt Vanilla používat doma?

Úžasným způsobem, jak použít produkt Vanilla, je smíchat ho s esenciálními oleji pro vytvoření zklidňujícího spreje na polštář. Nejlepší recept na to, abyste vždy zajistili, že každý den začnete s pocitem motivace, odhodlání a inspirace, je dobrý spánek a spreje na polštář jsou vynikajícím způsobem, jak si spánek osladit. Pokud se spreji na polštář teprve začínáte, doporučujeme vám použít veselé citrusové oleje, jako je bergamotový olej Bergamot nebo sladký, bylinkový, šalvějový olej Clary Sage. Oba se krásně hodí k produktu Vanilla a jsou skvělým sprejem na polštář, ať je jednoduše nanesete na kapesník uvnitř povlaku na polštář nebo je smícháte v lahvičce a poté nastříkáte na povlečení.

Lahvičky s bergamotovým esenciálním olejem Bergamot a šalvějovým esenciálním olejem Clary Sage

 

Jak mohu produkt Vanilla používat v mém zkrášlovacím režimu?

Náš eticky získaný, čistý produkt Vanilla si zachovává nádhernou, sladkou vůni vanilkových lusků a je zpracován za použití frakcionovaného kokosového oleje, díky čemuž je výborným a jemným doplňkem mnoha kosmetických produktů. Ať se jedná o váš oblíbený hydratační krém nebo kondicionér, produkt Vanilla má jedinečnou vůni, kterou přidat, pokud potřebujete oživit váš režim péče o pokožku či vaši koupel. Níže uvádíme recept na naše oblíbené vanilkové tělové máslo – našlehaný, luxusní hydratační krém, který zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou!

Přísady

  • 216 g bio kokosového oleje
  • 216 g bio kakaového másla v tuhém stavu (nepoužívejte mléko)
  • 15 kapek vanilkové olejové pryskyřice Vanilla

Pokyny

  1. Na středním plameni zahřejte středně velký hrnec, poté přidejte kokosový olej a kakaové máslo. Zahřívejte dokud se vše nerozpustí (asi 4–5 minut).
  2. Nalijte do skleněné misky a dejte na 30–45 minut do lednice, aby se směs vychladila a ztuhla, ale neztvrdla.
  3. Vmíchejte vanilkovou olejovou pryskyřici Vanilla.
  4. Za použití elektrického ručního mixéru šlehejte asi 10 minut, dokud se nevytvoří pevné špičky.
  5. Opatrně přendejte do vzduchotěsné nádoby. Uchovávejte při pokojové teplotě, abyste předešli rozpuštění nebo ztvrdnutí.
  6. Vmasírujte do suché pokožky!

Tělové máslo s lahvičkou vanilkové olejové pryskyřice Vanilla

 

Těšíte se na to, až si užijete prospěch naší vanilkové olejové pryskyřice Vanilla? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.