Zachovejte klid díky olejům Roman a German Chamomile

0 02/03/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Používání esenciálních olejů v každodenním životě je po celém světě čím dál populárnější. V nabídce jsou ale stovky olejů, takže může být někdy složité najít váš oblíbený. Díky olejům Roman a German Chamomile od Young Living se budete moci zbavit obav a uvolnit se, protože co se týče heřmánku, na programu je vždy naprostý pocit klidu. V tomto článku jsme odpověděli na několik důležitých otázek o tomto zklidňujícím produktu a také jsme zmínili některá naše oblíbená použití oleje Chamomile.

Co je heřmánek?

Za prvé, co přesně je heřmánek a odkud pochází? Tato milovaná, bíložlutá polní květina roste na pastvinách, podél krajnic a na dalších slunných místech a v průběhu historie se díky celé řadě přínosů často používala v produktech na bázi heřmánku, například v čaji.

Jaký je rozdíl mezi olejem Roman Chamomile a German Chamomile?

Náš esenciální olej Roman Chamomile se pyšní vůní podobné jablku a je perfektní k nastolení zklidňující atmosféry a k vytvoření pocitu klidu. Heřmánek pravý je méně známý než jeho římský protějšek, ale patří do stejné čeledi jako slunečnice a sedmikrásky a každý rok kvete od jara do podzimu. Esenciální olej German Chamomile má jedinečnou modrou barvu a výraznou, ovocnou vůni, což ho odlišuje od většiny dalších olejů.

Olej z heřmánku pravého a heřmánku římského s osuškami

Který olej Chamomile je pro mě nejlepší?

Pokud chcete zklidnit vaše smysly nebo osvěžit pokožku a dosáhnout hedvábně jemného zakončení, náš esenciální olej Roman Chamomile je tím pravým. Krásně se hodí k dalším olejům, jako je olej Grapefruit, BergamotLemon, a lze ho použít v celé spoustě krémů, mýdel a sprchových gelů. Váš zkrášlovací režim tak obohatí o sladkou vůni a čisticí schopnosti. Pokud však máte rádi esenciální olej Lavender a hledáte novou alternativu, nebo olej, který můžete přidat do vašich květinových směsí, olej German Chamomile pro vás může být tím pravým. Protože je ideální k použití pro citlivou pokožku, naneste ho okolo výstřihu pro pocit klidu a míru, nebo ho použijte společně s vaším čisticím přípravkem, aby odstranil líčidla a nečistoty – v mžiku budete mít krásně hebkou, sladce vonící pleť!

Jak mohu olej Roman Chamomile používat v každodenním životě?

Ve společnosti Young Living věříme, že mají oleje zásadní místo v našem každodenním životě. Tyto lahvičky dobra mají praktickou velikost, takže se snadno skladují a dobře převáží. Jsou neuvěřitelně univerzální a poskytují maximální uspokojení. Mezi způsoby, jak olej Roman Chamomile začlenit do vašeho režimu, patří jednoduše to, abyste měli lahvičku při ruce a vdechovali jemnou vůni. Také můžete smíchat 6–8 kapek oleje se 125 gramy soli Epsom a přidat do koupele pro lázeňský prožitek, nebo můžete smíchat několik kapek oleje s 10 ml oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex pro vytvoření výjimečného masážního oleje.

Lahvička oleje z heřmánku římského a květ heřmánku

Jak mohu olej German Chamomile používat v každodenním životě?

Přestože je olej Roman Chamomile obecně známější, olej German Chamomile poskytuje nekonečné přínosy, které bychom neměli přehlížet. Ve srovnání s olejem Roman Chamomile je stejně univerzální a je perfektní k použití v rámci vašeho režimu péče o pokožku. Díky své sladké, romantické a zklidňující vůni je úžasný sám o sobě, nebo ve směsi společně s dalšími oleji k vytvoření parfému. Také může být vítaným doplňkem hydratačních krémů a mlék a pomoci udržet vaši pokožku pružnou, hebkou a osvěženou.

Lahvička oleje z heřmánku pravého

Jaké další produkty Young Living obsahují olej z heřmánku?

Kromě výroby samostatného oleje Roman a German Chamomile nabízíme také několik dalších produktů, jež tyto nádherné esenciální oleje obsahují. Jedním z našich oblíbených produktů je kuličkový aplikátor Tranquil Roll-On. Je to neuvěřitelně praktický produkt, který obsahuje esenciální olej z levandule, cedrového dřeva a heřmánku římského, a díky kuličkovému aplikátoru ho lze nanést přímo na pokožku. Má dřevitou a květinovou vůni, je hluboce uvolňující a je skvělý k použití před spaním nebo během náročných pracovních dní. Naše báječná směs esenciálních olejů Motivation také obsahuje olej z heřmánku římského společně s olejem ze smrku černého a ylang ylang. Je perfektním, mocným olejem k přidání do vaší kolekce pro dny, kdy potřebujete podpořit sebedůvěru a odvahu, abyste se zvedli a jednali!

Tranquil Roll-On bottle

Těšíte se, až do vaší kolekce přidáte olej Roman a German Chamomile? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.