Vše o esenciálním oleji Lemon – 5 způsobů, jak vašemu životu dodat ŠŤÁVU

0 22/02/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Ve dnech, kdy potřebujete trochu energie a kdy svět vypadá obzvláště šedivě, neexistuje nic lepšího než kapka tepla, radosti a osvěžujícího zázraku, kterou přináší esenciální olej Lemon. K čemu je ale esenciální olej Lemon dobrý? Náš esenciální olej Lemon, který je mezi členy Young Living stálým oblíbencem, je tak univerzální, jako je povznášející, a lze ho použít ke všemu, například k boji proti nepříjemným pachům, vylepšení vašeho režimu péče o pleť či k tomu, aby pomohl udržet váš domov zářivě čistý! Olej Lemon máme opravdu rádi, proto jsme se rozhodli uvést níže naše oblíbená použití tohoto úžasného oleje – opravdu je sluncem v lahvičce!

Lahvička esenciálního oleje Lemon

1. Zůstaňte motivovaní a na správné cestě díky veselé vůni oleje Lemon

Věděli jste, že k výrobě pouze jedné 15ml lahvičky esenciálního oleje Lemon od Young Living je zapotřebí přibližně 75 citronů? Náš úžasně šťavnatý olej získáváme tak, že za studena lisujeme kůru plodů citroníku. Výsledkem toho je náš esenciální olej mimořádně zářivý a je velice podobný vůni samotného čerstvého plodu. Díky své veselé, povznášející vůni je esenciální olej Lemon vynikajícím produktem, který je dobré mít při ruce, když pracujete dlouhé hodiny u psacího stolu. Ve dnech, kdy se cítíte zejména ve stresu či unavení, využijte energické vůně oleje Lemon tak, že ho budete vdechovat přímo z lahvičky, nebo zřeďte kapku s naším olejem Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex a naneste na spánky.

2. Maximalizujte vaši přirozenou záři zařazením oleje Lemon do vašeho režimu péče o pleť

Zapomeňte na chemické peelingy a přivítejte kouzlo citronu díky našemu fantastickému esenciálnímu oleji Lemon. Zaručeně vám dodá skvělé, zářivé povzbuzení, které si zasloužíte. Olej Lemon můžete do vašeho režimu péče o pleť zařadit několika způsoby. Kapku esenciálního oleje Lemon můžete přidat do vašeho oblíbeného nočního krému, abyste se probudili s jasnou pletí, nebo si namíchejte vaši vlastní hydratační pleťovou masku smícháním 1 lžičky kokosového oleje, 1 lžičky medu a 2 kapek esenciálního oleje Lemon. Nechte působit 15 minut, smyjte teplou vodou a užijte si nádherně hydratovanou pleť. Vezměte prosím na vědomí: Po aplikaci tohoto produktu je důležité nevystavovat pokožku po 12 hodin přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření.

Žena s esenciálním olejem Lemon

3. Jak uklízet s esenciálním olejem Lemon? Úklid vašeho domova bude brnkačka

Kdybychom provedli průzkum, abychom zjistili, které voňavé čisticí prostředky jsou nejoblíbenější, ty s citronem by určitě byly na prvním místě. Jednou z nejpřitažlivějších vlastností esenciálního oleje Lemon není pouze to, že poskytuje krásnou vůni, ale také to, že neobsahuje spoustu škodlivých chemikálií a toxických složek, které se nachází v běžných čisticích prostředcích. Hlavní složku našeho čisticího prostředku Thieves® Household Cleaner tvoří náš esenciální olej z citronu, jenž má schopnost zanechat váš domov opravdu čistý a voňavý. Kromě používání naší řady čisticích prostředků Thieves® můžete také vylepšit vaši koupel přidáním esenciálního oleje Lemon do směsi soli Epsom, nebo vytvořit voňavou páru jako v lázních smícháním jedlé sody s olejem Lemon. Nejen že vytvoří neuvěřitelnou vůni, pomůže vám také vypořádat se s vodním kamenem ve vaší koupelně! Dalším skvělým způsobem, jak se obklopit sladkou vůní citronu, je přidat 5–8 kapek oleje do máchacího cyklu při praní oblečení – je to perfektní způsob, jak zajistit, že si užijete citrusovou svěžest za pochodu!

Čisticí prostředek Thieves® Household Cleaner

4. Přivítejte ve vaší kuchyni vynikající chuť esenciálního oleje Lemon+

Ve společnosti Young Living nenabízíme pouze esenciální olej Lemon, ale také neuvěřitelný esenciální olej Lemon+, díky kterému můžete snadno dodat osvěžující citronovou příchuť vašim oblíbeným sladkým i slaným pokrmům. Náš olej Lemon+ je neuvěřitelně přizpůsobivý, ať už chcete dodat kyselou chuť výborné salátové zálivce, nebo chcete přidat několik kapek oleje do receptu na vynikající dort či sušenky, abyste jim dodali chuť navíc.

Esenciální olej Lemon+ s lesním ovocem

5. Je možné přidat esenciální olej Lemon+ do vody?

Pokud bojujete s tím, abyste každý den vypili dostatečné množství vody, přidání jedné nebo dvou kapek esenciálního oleje Lemon+ do láhve s vodou vám může pomoci s dodržováním pitného režimu. Tento produkt je úžasně mnohostranný a zaslouží si přední místo ve vaší kuchyňské skříňce!

Esenciální olej Lemon+ s vodou obohacenou citronem a levandulí

Jaký je váš oblíbený způsob používání našeho esenciálního oleje Lemon a Lemon+? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.