Tauriųjų didramunių ir vaistinių ramunių aliejai – ramesniam nusiteikimui

0 02/03/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Visame pasaulyje eterinių aliejų naudojimas kasdieniame gyvenime tampa vis populiaresnis, tačiau rinktis tą vienintelį iš šimtų aliejų gali būti sudėtinga. Norime pristatyti skirtingų rūšių ramunėlių – „Young Living“ vaistinių ramunių „German Chamomile“ ir tauriųjų didramunių „Roman Chamomile“ aliejus. Jie – išties verti dėmesio, mat pravers siekiant ramesnio nusiteikimo ir atsipalaidavimo. Šiame tinklaraščio įraše atsakysime į keletą svarbių klausimų apie ramunėlių aliejų bei jo panaudojimą.

Kas yra ramunėlės?

Pirmiausia, kas yra ramunėlės ir iš kur jos yra kilusios? Ši dailiais baltai geltonais žiedais pasipuošusi laukinė gėlė žydi ganyklose, pakelėse ir kitose saulėtose vietovėse. Dėl daugybės privalumų ji nuo seno plačiai naudojama įvairioms reikmėms, pavyzdžiui, gaminant arbatą.

Kuo skiriasi skirtingų rūšių ramunėlių – tauriųjų didramunių „Roman Chamomile“ ir vaistinių ramunių „German Chamomile“ – aliejai?

Tauriųjų didramunių eterinis aliejus pasižymi obuolius primenančiu aromatu ir veikia raminančiai. Vaistinė ramunė mažiau žinoma nei taurusis didramunis. Tačiau vaistinės ramunės priklauso tai pačiai šeimai kaip saulėgrąžos ir saulutės, žydinčios kiekvienais metais nuo pavasario iki rudens. Vaistinių ramunių aliejus pasižymi unikaliu, mėlynu atspalviu ir pasižymi vaisiniu aromatu, kuris išskiria jį iš daugumos kitų aliejų.

Vaistinių ramunių ir tauriųjų didramunių (ramunėlių) aliejai ir vonios rankšluosčiai

Kurios rūšies ramunėlių aliejus man tinkamiausias?

Jei norite nuraminti savo pojūčius ar atgaivinti odą, jog ji būtų švelni it šilkas, tada rinkitės universalųjį tauriųjų didramunių eterinį aliejų. Šis aliejus puikiai dera su kitais aliejais, pavyzdžiui, greipfrutų, bergamočių ir citrinų. Jis gali būti naudojamas įvairiuose kremuose, muiluose ir kūno prausikliuose, grožio rutinoje siekiant papildomo vaisinio aromato ir valomojo poveikio. Beje, jei mėgstate levandų eterinį aliejų, bet ieškote naujos alternatyvos jam arba norite susikurti naują aliejų derinį, vaistinių ramunių aliejus jums tikrai patiks. Jis idealiai tinkamas naudoti jautriai odai. Tepkite šuo aliejumi kaklo sritį, kad pajustumėte ramybės ir atsipalaidavimo jausmus. Vaistinių ramunių aliejų naudodami kartu su prausikliu, lengviau pašalinsite makiažą ir nešvarumus – oda bus ypač švelni ir maloniai kvepės.

Kaip galiu naudoti tauriųjų didramunių aliejų kasdien?

„Young Living“ tiki, kad aliejai kasdienybėje turi užimti svarbią vietą. Šie nedideli aliejų buteliukai yra patogaus dydžio, kad būtų paprasčiau juos laikyti ir nešiotis. Be to, jie – universalūs. Galite kasdien turėti su savimi tauriųjų didramunių aliejaus buteliuką ir prireikus atgaivos, tiesiog įkvėpti aromato iš buteliuko. Taip pat galite įlašinti 6–8 lašus į pusę puodelio „Epsom“ druskos ir suberti į vonią, jog pasilepintumėte. O kelis lašus tauriųjų didramunių aliejaus sumaišę su 10 ml bazinio aliejaus „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“, galėsite atlikti atpalaiduojantį masažą.

Tauriųjų didramunių (ramunėlių) buteliukas su ramunėle

Kaip galiu naudoti vaistinių ramunių aliejų kasdien?

Nors tauriųjų didramunių aliejus yra populiaresnis, tačiau vaistinių ramunių aliejus neabejotinai siūlo beribę naudą. Šis aliejus, lyginant jį su tauriųjų didramunių aliejumi, yra toks pat universalus. Be to, jis puikiai tinkamas naudoti odos priežiūroje. Saldus, romantiškas ir raminantis kvapas nepalieka abejingų. Šis aliejus gali būti tepamas vienas arba derinamas su kitais aliejais, jog susikurtumėte asmeninius kvepalus. Tauriųjų didramunių aliejaus galite įlašinti į drėkiklius, losjonus ir kremus, jog oda būtų elastinga, švelni ir atjaunėjusi.

Vaistinių ramunių aliejaus buteliukas

Kuriuose kituose „Young Living“ gaminiuose yra ramunėlių?

Be to, kad gaminame tauriųjų didramunių ir vaistinių ramunėlių aliejus, mes taip pat siūlome keletą produktų, kurių sudėtyje yra šių eterinių aliejų. Vienas mėgstamiausių produktų – fantastiškas „Tranquil Roll-On“ rutulinis aliejų mišinys. Tai ypač patogus naudoti produktas, kuriame dera levandų, kedrų ir tauriųjų didramunių eteriniai aliejai. Juo galima tepti odą, naudojant patogų rutulinį antgalį. Šiltas žiedų ir medžių aromatas veikia atpalaiduojančiai ir puikiai tinka naudoti prieš miegą ar per įtemptą darbo dieną. Dangiško aromato aliejų mišinyje „Motivation“ yra tauriųjų didramunių aliejaus (ir juodųjų eglių bei kanangų aliejų). Tai puikus veiksmingas aliejų derinys, kuris pravers ypač tomis dienomis, kai pritrūksta pasitikėjimo savimi ir drąsos imti ir veikti.

„Tranquil Roll-On“ rutulinis aliejus Young Living

Ar išbandysite vaistinių ramunių ir tauriųjų didramunių aliejus? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,