Viskas, ką turite žinoti apie vanilės oleoreziną

0 12/04/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI, GROŽIS, Pasidaryk pats

Epitetu „vanilinis“ neretai mėgstama pašaipiai apibūdinti kažką nuobodaus. Tačiau „Young Living“ naujam gaminiui toks epitetas tikrai netinka. Mūsų išskirtinis naujasis produktas „Vanilla“ – vanilės aliejingoji derva (oleorezinas) – nuobodumu nepasižymi, nes kol kas tai viena labiausiai geidžiamų mūsų naujienų! Vanilė – ypač universali, pasižyminti saldžiu, lengvai atpažįstamu aromatu. Kad ir kaip naudosite šį kvapnų gaminį, neabejotinai susikursite malonią nuotaiką. Šiame tinklaraščio įraše atsakėme į pagrindinius klausimus apie šį puikų gaminį bei nurodėme keletą rekomendacijų, kaip naudoti „Young Living“ vanilės oleoreziną „Vanilla“. Tikimės, atrasite geriausią būdą išbandyti šį gaminį.

 

Ar egzistuoja vanilės eterinis aliejus?

Yra du atsakymai į šį klausimą. Pirmasis – ne. Grynas vanilės eterinis aliejus neegzistuoja, nes tam, kad jis išskirtų savo savybes, reikalingas tirpiklis. Tačiau galima pagaminti ar įsigyti vanilės aromato aliejų. Pavyzdžiui, „Young Living“ siūlo gryną vanilės aliejingąją dervą (oleoreziną). Tai reiškia, kad vanilę namuose ir kasdienybėje galite naudoti tais pačiais būdais, kaip naudojate jau pamėgtus eterinius aliejus.

„Vanilla“ vanilės aliejingoji derva buteliuke

 

Ką reiškia vanilės aliejingoji derva (oleorezinas) ir kaip „Young Living“ kuria šį gaminį?

Vanilės oleorezinas – pusiau standus koncentratas, kuris gaminamas iš vanilės ekstrakto pašalinant tirpiklį. Etiškai išgaunamą vanilės oleoreziną „Young Living“ gamina pagal unikalų ekstrakcijos procesą, Šiaurės Vakarų Madagaskaro regione užaugintas vanilės pupeles sumaišant su frakcionuotu kokosų aliejumi. Siekiant pagaminti gryną vanilės oleoreziną, iš Prancūzijos cukrinių runkelių pašalinamas natūraliai išgaunamas etilo alkoholis, o tada produktas apdorojamas frakcionuotu kokosų aliejumi. Taip ne tik išlaikomas stiprus, klasikinis vanilės aromatas, bet ir užtikrintai laikomasi mūsų griežto „Seed to Seal®“ kokybės pažado.

 

Kurie eteriniai aliejai dera su vanilės oleorezinu?

Viena geriausių vanilės oleorezino savybių – jo įvairiapusiškumas, mat šis gaminys puikiai dera su gausybe eterinių aliejų. Tai sodrus, saldus, šiltas aromatas, kuris dera su sunkesniais žiedų aromatais. Pavyzdžiui, maišykite su žoliniu levandų kvapu, muskusinėmis pačiulių natomis ir jausmingu santalų aromatu. Taip galite susikurti išties įspūdingus kvapų derinius ar kvapą gniaužiančius asmeninius kvepalus.

„Lavender“ levandų, „Patchouli“ pačiulių ir „Sandalwood“ santalų eterinių aliejų buteliukai

 

Kaip galiu naudoti vanilės oleoreziną namuose?

Puikus būdas panaudoti vanilės oleoreziną – tai sumaišyti jį su eteriniais aliejais – taip susikursite raminančiai veikiantį pagalvių purškiklį. Geriausias receptas, užtikrinantis, kad kiekvieną dieną pradėtumėte jausdamiesi motyvuoti, ryžtingi ir įkvėpti, yra geras nakties miegas. O pagalvių purškikliai – neabejotinai puikus būdas pasaldinti miegą. Jei anksčiau nesate bandę pasigaminti pagalvių purškiklio, tuomet rekomenduojame išbandyti citrusinius kvapus, pavyzdžiui, „Bergamot“ bergamočių aliejų ar saldžiai žolinius kvapus, pavyzdžiui, „Clary Sage“ kvapiųjų šalavijų aliejų. Abu šie aliejai puikiai dera su vanilės oleorezinu. Galite tiesiog užlašinti pasigaminto mišinio ant servetėlės ir įdėti į pagalvės užvalkalą arba sumaišyti butelyje su vandeniu ir papurkšti patalynę.

 „Bergamot“ bergamočių ir „Clary Sage“ kvapiųjų šalavijų eterinių aliejų buteliukai

 

Kaip galiu naudoti vanilės oleoreziną grožio rutinoje?

Mūsų etiškai išgaunamas, grynas vanilės gaminys ne tik pasižymi saldžių vanilės pupelių aromatu, tačiau taip pat yra apdorojamas frakcionuotu kokosų aliejumi. Tai puikus, švelnus produktas, kurį galima pasitelkti grožio puoselėjimui. Galite įlašinti šio produkto į pamėgtą drėkiklį ar kondicionierių – neabejojame, kad jums patiks papildomas vanilės aromatas rūpinantis oda ar prausiantis. Žemiau pateikėme puraus vanilės kūno sviesto receptą. Išbandykite – oda bus nepaprastai švelni!

Ingredientai

  • 1 puodelis (250 g) ekologiško kokosų aliejaus
  • 1 puodelis (250 g) ekologiško kietos konsistencijos kakavos sviesto (nenaudokite losjono)
  • 15 lašų „Vanilla“ vanilės aliejingosios dervos (oleorezino)

Paruošimas

  1. Sušildykite vidutinio dydžio virimo puodą ant vidutinės ugnies, sudėkite kakavos sviestą ir kokosų aliejų. Tirpinkite apie 4–5 minutes, kol masė taps skysta.
  2. Įpilkite į stiklinį indą ir palikite šaldytuve 30–45 minutes, jog atvėstų, tačiau nesukietėtų.
  3. Įmaišykite vanilės oleoreziną.
  4. Naudodami rankinį elektrinį maišytuvą, plakite, kol suformuosite reikiamą standžią masę, apie 10 minučių.
  5. Švelniai perdėkite į sandarų indą ar stiklainį. Laikykite kambario temperatūroje. Svarbu, kad masė nepradėtų tirpti ar kietėti.
  6. Masažuokite šiuo sviestu sausą odą!

Kūno sviestas su „Vanilla“ vanilės oleorezino buteliuku

 

Ar jau nekantraujate patys išbandyti „Vanilla“ vanilės oleorezino naudą? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,