Eteriniai aliejai auginantiems mažamečius

0 29/03/2022 - NAMAI, Vaikai

Pamėgę eterinius aliejus, nenuostabu, jog siekiate jais pasidalyti su visa šeima, įskaitant pačius mažiausiuosius! Eteriniai aliejai gali būti naudingi mažiems vaikams ir kūdikiams, tačiau svarbu juos naudoti saugiai, kad nebūtų pakenkta jų jautriems kūneliams. Šiame tinklaraščio įraše atsakysime į keletą pagrindinių klausimų apie tai, kaip saugiai naudoti eterinius aliejus namie esant mažamečių vaikų.

Ar galima vaikams naudoti eterinius aliejus?

Būdami tėvais, normalu, kad norite suteikti savo kūdikiui visa, kas geriausia, o tai dažnai apima aukštos kokybės produktų naudojimą tiek odai, tiek kūdikio erdvei. Pirma, kalbant apie aliejaus naudojimą kūdikiui, patariame prieš naudojant pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, ypač jei jūsų vaikas jaučiasi prastai ar turi sveikatos negalavimų. Be to, kadangi „Young Living“ eteriniai aliejai yra aukštos kokybės ir labai koncentruoti, rekomenduojame kūdikiams ir mažiems vaikams nevartoti mūsų „Plus“ linijos aliejų į vidų. Tačiau, kai naudojate atsargiai ir teisingai, galite supažindinti savo kūdikius su eteriniais aliejais. Pavyzdžiui, patepkite aliejumi savo odą ir tegul kūdikis palaipsniui pripranta prie aliejaus kvapo. Vaiko odą taip pat galite patepti aliejumi, prieš tai jį atskiedę. Tad saugiai naudodami aliejus, galite užtikrinti malonią aromatinę patirtį savo mažiesiems.

Motina, laikanti kūdikį ant sofos

Kaip atskiesti eterinius aliejus, kad būtų galima juos saugiai tepti ant kūdikio odos?

„Young Living“ eteriniai aliejai yra aukštos kokybės, ypač koncentruoti, ir tam tikrais atvejais labai stipraus poveikio. Tepant vaiko odą eteriniais aliejais, svarbu nepamiršti, kad jų kūnai yra jautresni, todėl būtina stipriai atskiesti ir prieš tepant ant nedidelio odos ploto atlikti testą. Nėra griežtų skiedimo taisyklių, todėl rekomenduojame pradėti nuo mažo kiekio ant nedidelio odos lopinėlio. Apskritai prieš pradedant naudoti aliejų, labai rekomenduojame pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Motina ir vaikas, naudojantys „Gentle Baby“ eterinį aliejų

Ar galima naudoti eterinius aliejus vaikui maudantis vonioje?

Suaugusieji neretai mėgsta naudoti eterinius aliejus, ilsėdamiesi šiltoje vonioje, kad lengviau atsipalaiduotų. Tačiau vis tik nerekomenduojame naudoti eterinių aliejų vonioje kūdikiams. Visų pirma todėl, nes kūdikiai ir maži vaikai maudydamiesi mėgsta žaisti ir taškytis, todėl kūdikis gali netyčia nuryti aliejų arba aliejus gali patekti į akis.

Kurių „Young Living“ produktų geriau nenaudoti vaikams?

Nors daugelis mūsų „Young Living“ produktų yra tinkami naudoti kūdikiams, kai kurių jų nerekomenduojame naudoti dėl tam tikrų iššūkių ar nepageidaujamų reakcijų, kurias jie gali sukelti jūsų vaiko jautriai kūno sistemai. Tai: „Sage“ (šalavijų), „Clary Sage“ (kvapiųjų šalavijų) ir visų rūšių aliejai „Eucalyptus“ (eukaliptų).

Vaikas ir garintuvas „Feather the Owl Diffuser“

Kurie „Young Living“ produktai tinkamiausi naudoti vaikams?

Jūsų mažieji gali mėgautis ne tik „Young Living“ siūlomais eteriniais aliejais. Mūsų garintuvas „Feather the Owl Diffuser“ yra mieliausias mūsų garintuvų asortimente. Be to, tai drėkintuvas, aromatų garintuvas, naktinė lempa ir baltojo triukšmo aparatas viename. Rekomenduojame garintuvą pradėti naudoti pamažu, kad jūsų mažylis priprastų ir galėtų mėgautis jo teikiama nauda. Taip pat siūlome specialią kūdikiams skirtą „Seedlings®“ liniją, kurią sudaro „Baby Lotion“, „Baby Oil“, „Baby Wash & Shampoo“, „Baby Wipes“ ir „Diaper Cream“. Na, ir galiausiai, siūlome eterinių aliejų mišinį „Gentle Baby“, kuris pravartus naudoti vakarais, prieš mažylio miegą. Jo sudėtyje yra levandų, pelargonijų ir kanangų aliejų, kurių deriniu galite tepti vaiko odą, prieš šiam leidžiantis į sapnų karalystę.

„Young Living“ rinkinys „Seedlings® Collection“

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip padėti savo šeimai, naudojant eterinius aliejus ir jais praturtintus produktus? Skirkite laiko perskaityti tinklaraščio įrašą apie 9 eteriniais aliejais praturtintus produktus, rekomenduojamus mamoms. Šie produktai yra saugūs naudoti rūpinantis vaikais nuo ryto iki vakaro.

O kaip „Young Living“ eterinius aliejus vaikams naudojate jūs? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,