7 způsobů, jakými se Peace & Calming chová podle svého jména

0 23/09/2019 - Domů, Infografika, Produkty YL

Konečně žijte život, který chcete žít. Tento seznam objasňuje, k čemu se používá směs esenciálních olejů Peace & Calming , a také některé recepty a užitečné tipy o tom, jak vás její zklidňující vůně může doprovázet stresujícím dnem a pečovat o vaši pleť. Ať chcete vytvořit lákavější domov, zavést klidný večerní režim, nebo pouze objevit způsob, jak žít přítomností, směs Peace & Calming vám s tím může pomoci! Novým přírůstkem je Peace & Calming Roll-On, tento produkt, který je předředěný frakcionovaným kokosovým olejem a snadno použitelný, je připraven k použití kdekoli a kdykoli.

Pro vůně dle přání

Dilema: Mléka a parfémy obsahují vůně, které mohou být příliš silné, nebo mít neblahý účinek na vaše smysly.

Jak používat směs Peace & Calming:

Směs Peace & Calming, skládající se z mandarinky, pomeranče, ylang ylang, pačuli a vratiče modrého, je výrazná a důmyslná, zároveň je však natolik jemná, že nezavalí smysly.

Používejte Peace & Calming Roll-On podle potřeby jako parfém na zápěstí a krk, abyste vytvořili správný smyslový účinek.

Přidávejte po kapkách do mléka bez vůně, dokud neobjevíte perfektní směs dle přání.

Pro nevýraznou pleť

Dilema: Možná nespíte dobře, nebo toho máte v práci moc. Ať je důvod jakýkoli, vaše pleť ztratila svůj zdravý jas.

Jak používat směs Peace & Calming:

Práce, rodičovství a čas mohou být k vaší pleti kruté. Směs Peace & Calming obsahuje esenciální olej z pomeranče a vratiče modrého společnosti Young Living, které pomáhají omezit vzhled nedokonalostí pleti a hydratují vaši pleť, především pokud jsou přidány do pleťového krému.

Přidejte kapku směsi Peace & Calming do vašeho pleťového krému večer, než půjdete do postele, abyste oživili váš režim péče o pleť (a večerní režim!).

Vyrobte si sprej s 60 ml vody a 10 kapkami směsi Peace & Calming k použití kdykoli chcete osvěžit unavenou pleť.

Pro zklidňující režim pro děti

Dilema: Děti jsou nevrlé, nechtějí si zdřímnout, nebo mají prostě příliš energie.

Jak používat směs Peace & Calming:

Vytvořte zklidňující režim pro vaše děti, když jsou přetažené, nebo když je čas jít spát.

Nejdříve vetřete trochu směsi Peace & Calming do jejich chodidel.

Potom s nimi udělejte jednoduché protažení nebo základní jógové pozice, zatímco použijete směs Peace & Calming v jednom z našich difuzérů.

Praktikovat rituály a učit děti konkrétní postupy, jak se zklidnit, jim může pomoci usměrnit jejich vlastní emoce a energii.

Pro náročné dny

Dilema: Práce byla náročná, děti jsou jako utržené ze řetězu a vy jste na hodinu uvízli v zácpě. Někdy může být náročné pouze přežít den.

Jak používat směs Peace & Calming:

Udělejte si chvilku na to, abyste se soustředili s horkou koupelí obohacenou směsí Peace & Calming. Přidejte 5 kapek směsi Peace & Calming a 5 kapek esenciálního oleje Copaiba do ½ hrnku soli Epsom a poté přidejte do vody ve vaně pro relaxační koupel. Péče o sebe sama je velmi důležitá a udělat si čas pro sebe, abyste se vykoupali a nechali odplavit stresující pocity, může mít na náročný den zásadní vliv.

Na přemýšlení

Dilema: Někdy je těžké vyčistit si mysl a žít přítomností.

Jak používat směs Peace & Calming:

Život může rychle utíkat a je snadné nechat se rozptýlit a nemít čas na to, abyste ocenili, co je přímo před vámi. Naneste kapku směsi Peace & Calming přímo na váš hrudník a zavřete oči. Několikrát se pomalu nadechněte a udělejte si pohodlí. Pokud začnete ztrácet pozornost, soustřeďte se na vůni směsi Peace & Calming, což vám pomůže zůstat v přítomnosti.

Pro osvěžující domácí prostředí

Dilema: Od domácích mazlíčků a špinavého nádobí po zapáchající prádlo, nic nenaruší klidné prostředí vašeho domova tak jako nepříjemné pachy.

Jak používat směs Peace & Calming:

Použijte difuzér, abyste rozšířili povzbudivou a čistou vůni směsi Peace & Calming po celé domácnosti.

Směs Peace & Calming pomáhá omezit nepříjemné zápachy a zanechá ve vašem domě nádech domova – místo, kde budete chtít vy a vaše rodina trávit čas spolu.

Esenciální olej z pomeranče a mandarinky přinášejí veselou, osvěžující vůni, která vytváří energické prostředí. Olej z pačuli, ylang ylang a vratiče modrého vytváří jemnou, uklidňující vůni, která propůjčuje pocit klidu jakémukoli prostoru.

Tato osvěžující směs do difuzéru kombinuje směs Peace & Calming s olejem Bergamot, Lavender a Spearmint, aby ve vašem domově vytvořila nejlepší možné vůně.

Směs do difuzéru pro osvěžení místnosti:

3 kapky směsi Peace & Calming

3 kapky oleje Bergamot

2 kapky oleje Lavender

1 kapka oleje Spearmint

Pro váš večerní režim

Dilema: Hlavou se vám honí myšlenky a nemůžete usnout.

Jak používat směs Peace & Calming:

Začněte rozptylováním směsi Peace & Calming, abyste vytvořili pokojnou atmosféru, kterou potřebujete.

Poté použijte kombinaci směsi Peace & Calming a oleje Young Living V-6®  nebo kokosového oleje, abyste si udělali masáž chodidel a rukou. Dýchejte zhluboka a pravidelně, abyste se připravili na odpočinek a relaxaci.

Absolvovat večerní režim takto se směsí Peace & Calming je skvělým způsobem, jak se zaměřit na klidnější spánek.

Pokud pro vás byl tento článek užitečný, myslíme si, že se rádi dozvíte o některých našich dalších směsích esenciálních olejů a o tom, jak pro vás mohou být užitečné. Můžete začít tím, že si přečtete o jedné z našich nejoblíbenějších směsí, směsi Stress Away!


Jaký je váš nejoblíbenější způsob zařazení směsi Peace & Calming do vašeho dne?

Dejte nám vědět v komentářích!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.