7 způsobů, jakými se Peace & Calming chová podle svého jména

0 23 Září, 2019 - Nezařazené

Konečně žijte život, který chcete žít. Tento seznam objasňuje, k čemu se používá směs esenciálních olejů Peace & Calming , a také některé recepty a užitečné tipy o tom, jak vás její zklidňující vůně může doprovázet stresujícím dnem a pečovat o vaši pleť. Ať chcete vytvořit lákavější domov, zavést klidný večerní režim, nebo pouze objevit způsob, jak žít přítomností, směs Peace & Calming vám s tím může pomoci! Novým přírůstkem je Peace & Calming Roll-On, tento produkt, který je předředěný frakcionovaným kokosovým olejem a snadno použitelný, je připraven k použití kdekoli a kdykoli.

Pro vůně dle přání

Dilema: Mléka a parfémy obsahují vůně, které mohou být příliš silné, nebo mít neblahý účinek na vaše smysly.

Jak používat směs Peace & Calming:

Směs Peace & Calming, skládající se z mandarinky, pomeranče, ylang ylang, pačuli a vratiče modrého, je výrazná a důmyslná, zároveň je však natolik jemná, že nezavalí smysly.

Používejte Peace & Calming Roll-On podle potřeby jako parfém na zápěstí a krk, abyste vytvořili správný smyslový účinek.

Přidávejte po kapkách do mléka bez vůně, dokud neobjevíte perfektní směs dle přání.

Pro nevýraznou pleť

Dilema: Možná nespíte dobře, nebo toho máte v práci moc. Ať je důvod jakýkoli, vaše pleť ztratila svůj zdravý jas.

Jak používat směs Peace & Calming:

Práce, rodičovství a čas mohou být k vaší pleti kruté. Směs Peace & Calming obsahuje esenciální olej z pomeranče a vratiče modrého společnosti Young Living, které pomáhají omezit vzhled nedokonalostí pleti a hydratují vaši pleť, především pokud jsou přidány do pleťového krému.

Přidejte kapku směsi Peace & Calming do vašeho pleťového krému večer, než půjdete do postele, abyste oživili váš režim péče o pleť (a večerní režim!).

Vyrobte si sprej s 60 ml vody a 10 kapkami směsi Peace & Calming k použití kdykoli chcete osvěžit unavenou pleť.

Pro zklidňující režim pro děti

Dilema: Děti jsou nevrlé, nechtějí si zdřímnout, nebo mají prostě příliš energie.

Jak používat směs Peace & Calming:

Vytvořte zklidňující režim pro vaše děti, když jsou přetažené, nebo když je čas jít spát.

Nejdříve vetřete trochu směsi Peace & Calming do jejich chodidel.

Potom s nimi udělejte jednoduché protažení nebo základní jógové pozice, zatímco použijete směs Peace & Calming v jednom z našich difuzérů.

Praktikovat rituály a učit děti konkrétní postupy, jak se zklidnit, jim může pomoci usměrnit jejich vlastní emoce a energii.

Pro náročné dny

Dilema: Práce byla náročná, děti jsou jako utržené ze řetězu a vy jste na hodinu uvízli v zácpě. Někdy může být náročné pouze přežít den.

Jak používat směs Peace & Calming:

Udělejte si chvilku na to, abyste se soustředili s horkou koupelí obohacenou směsí Peace & Calming. Přidejte 5 kapek směsi Peace & Calming a 5 kapek esenciálního oleje Copaiba do ½ hrnku soli Epsom a poté přidejte do vody ve vaně pro relaxační koupel. Péče o sebe sama je velmi důležitá a udělat si čas pro sebe, abyste se vykoupali a nechali odplavit stresující pocity, může mít na náročný den zásadní vliv.

Na přemýšlení

Dilema: Někdy je těžké vyčistit si mysl a žít přítomností.

Jak používat směs Peace & Calming:

Život může rychle utíkat a je snadné nechat se rozptýlit a nemít čas na to, abyste ocenili, co je přímo před vámi. Naneste kapku směsi Peace & Calming přímo na váš hrudník a zavřete oči. Několikrát se pomalu nadechněte a udělejte si pohodlí. Pokud začnete ztrácet pozornost, soustřeďte se na vůni směsi Peace & Calming, což vám pomůže zůstat v přítomnosti.

Pro osvěžující domácí prostředí

Dilema: Od domácích mazlíčků a špinavého nádobí po zapáchající prádlo, nic nenaruší klidné prostředí vašeho domova tak jako nepříjemné pachy.

Jak používat směs Peace & Calming:

Použijte difuzér, abyste rozšířili povzbudivou a čistou vůni směsi Peace & Calming po celé domácnosti.

Směs Peace & Calming pomáhá omezit nepříjemné zápachy a zanechá ve vašem domě nádech domova – místo, kde budete chtít vy a vaše rodina trávit čas spolu.

Esenciální olej z pomeranče a mandarinky přinášejí veselou, osvěžující vůni, která vytváří energické prostředí. Olej z pačuli, ylang ylang a vratiče modrého vytváří jemnou, uklidňující vůni, která propůjčuje pocit klidu jakémukoli prostoru.

Tato osvěžující směs do difuzéru kombinuje směs Peace & Calming s olejem Bergamot, Lavender a Spearmint, aby ve vašem domově vytvořila nejlepší možné vůně.

Směs do difuzéru pro osvěžení místnosti:

3 kapky směsi Peace & Calming

3 kapky oleje Bergamot

2 kapky oleje Lavender

1 kapka oleje Spearmint

Pro váš večerní režim

Dilema: Hlavou se vám honí myšlenky a nemůžete usnout.

Jak používat směs Peace & Calming:

Začněte rozptylováním směsi Peace & Calming, abyste vytvořili pokojnou atmosféru, kterou potřebujete.

Poté použijte kombinaci směsi Peace & Calming a oleje Young Living V-6®  nebo kokosového oleje, abyste si udělali masáž chodidel a rukou. Dýchejte zhluboka a pravidelně, abyste se připravili na odpočinek a relaxaci.

Absolvovat večerní režim takto se směsí Peace & Calming je skvělým způsobem, jak se zaměřit na klidnější spánek.

Pokud pro vás byl tento článek užitečný, myslíme si, že se rádi dozvíte o některých našich dalších směsích esenciálních olejů a o tom, jak pro vás mohou být užitečné. Můžete začít tím, že si přečtete o jedné z našich nejoblíbenějších směsí, směsi Stress Away!


Jaký je váš nejoblíbenější způsob zařazení směsi Peace & Calming do vašeho dne?

Dejte nám vědět v komentářích!

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.