Pasigaminkite patys: putojančios valymo priemonės su „Thieves®“

2 26/04/2020 - NAMAI, Valymas, YL produktai, YOUNG LIVING

Ne visi namų buities darbai gali būti mėgstami. Galbūt nesunku išmesti šiukšles ar išvalyti šaldytuvą, tačiau visi, ko gero, galime sutikti, kad tualeto valymas nėra tai, ko laukiame su nekantrumu. Štai kodėl mes sukūrėme puikų sprendimą, jog jūsų vonios kambarys ir tualetas kvepėtų gaiva ir švara, naudojant „Lemon“ citrinų eterinį aliejų, „Thieves®“ eterinių aliejų mišinį ar „Young Living Citrus Fresh®“ eterinių aliejų mišinį.

Pateikiame instrukcijas, kaip pasigaminti putojančias valymo priemones, kurios tiks ne tik vonios kambariui. Taip pat galite naudoti šią priemonę valyti buteliams su siaurais kakleliais arba naudoti kaip indų ploviklį ir pamirkymui įpilti į kriauklę, pilną nešvarių puodų ir keptuvių.

Ingredientai

Instrukcijos

  1. Dideliame dubenyje sumaišykite visus sausus ingredientus iki tolygios masės.
  2. Kitame dubenyje sumaišykite vandenį, eterinius aliejus ar aliejų mišinius ir bazinį aliejų „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“.
  3. Į didelį dubenį supilkite skysčius ir plakite masę, kol išsimaišys.
  4. Šiuo mišiniu užpildykite maždaug tris ketvirtadalius ledo kubelių ar saldainių formelių. Mišiniui išsiplėtus ir išsiliejus per formelę, atsargiai vėl pripildykite.
  5. Palikite mišinį per naktį kambario temperatūroje, jog išdžiūtų.
    Išdžiūvus, gabaliukus išimkite iš formelių ir laikykite stikliniame inde.
  6. Pagal poreikį, įdėkite gabaliuką į klozetą, į sunkiai išvalomus butelius arba į kriauklę, kurioje pilna indų, kad lengviau išvalytumėte. Palikite gabaliuką klozete, sunkiai išvalomame stikliniame butelyje ar kriauklėje 20-30 minučių, kol suputos ir priemonė ištirps. Jai ištirpus, nuleiskite unitazą arba perskalaukite kriauklę.

Tad patys pasigaminkite šią priemonę užtikrinti namų švarą!

Pastaba: ši priemonė netinkama klozetų bakeliams valyti.

Mėgstate naudoti natūralius, pačių pasigamintus produktus? Peržiūrėkite naujausią tinklaraščio įrašą tema „Kaip namuose pasigaminti šveičiamąjį muilą“.

O kaip „Young Living“ eterinius aliejus ir eterinių aliejų mišinius naudojate jūs, kad jūsų namai būtų gaivūs ir švarūs?

Pasidalinkite komentaruose apačioje!

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,