Tabletki musujące do czyszczenia z Thieves®

1 27/04/2020 - Produkty YL, Sprzątanie, W DOMU, YOUNG LIVING

Niektóre obowiązki domowe nie należą do najprzyjemniejszych. Być może na twojej liście nielubianych zadań znajduje się wynoszenie śmieci albo mycie lodówki, ale chyba wszyscy możemy się zgodzić, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności jest czyszczenie toalety. Właśnie dlatego przygotowaliśmy doskonałe rozwiązanie tego problemu, które sprawi, że twoja toaleta będzie pachniała czystością i nutami naszych olejków Lemon, Thieves®Young Living Citrus Fresh®.

Te tabletki musujące domowej roboty sprawdzą się nie tylko do sprzątania łazienki! Możesz ich użyć, aby wyczyścić wąskie butelki lub dodać je do wody, aby odmoczyć zabrudzone garnki i patelnie.

Składniki

Przygotowanie

  1. Wsyp suche składniki do dużej miski i dokładnie wymieszaj.
  2. W osobnej miseczce wymieszaj wodę, olejki eteryczne i Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex.
  3. Dodaj mieszankę do suchych składników i dokładnie wymieszaj, aż się połączą.
  4. Wypełnij mieszanką foremkę do lodu lub cukierków na około 3/4 głębokości. Jeśli zwiększy objętość i wyleje się poza foremkę, delikatnie wlej ją z powrotem.
  5. Pozostaw na noc do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Wyjmij tabletki z foremki i przełóż do szklanego słoika.
  6. Wrzuć tabletkę do toalety, zabrudzonej butelki lub zlewu wypełnionego naczyniami, aby je wyczyścić i odświeżyć. Pozostaw tabletkę na 20-30 minut aż do rozpuszczenia, a następnie spuść wodę w toalecie lub spłucz naczynia.

To sposób na sprzątanie bez wysiłku!

Uwaga: tabletki nie nadają się do spłuczki.

Lubisz naturalne produkty domowej roboty? Sprawdź nasz przepis na mydło peelingujące!

W jaki sposób dbasz o czystość i świeżość swojego domu przy użyciu olejków eterycznych i ich kompozycji od Young Living?

Podziel się w komentarzu!

 

Udostępnij

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona korzysta z Akismet, aby zmniejszyć ilość spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są twoje dane.

* Informujemy, że wszystkie komentarze są moderowane i nie pojawiają się na stronie automatycznie. Dodatkowo, niektóre posty mogą zostać edytowane lub usunięte, aby zachować zgodność z zasadami i procedurami Young Living oraz ustaleniami prawnymi.