Vše o pšenici jednozrnce – Těžte z prospěchu této úchvatné mouky

0 27/04/2021 - Produkty YL, Výživa, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Od založení společnosti Young Living v roce 1994 vyrábíme vybrané, vysoce kvalitní esenciální oleje a produkty obohacené oleji, což z nás dělá světově proslulého vůdce v oblasti zdravého životního stylu. Jak se ale společnost rozrostla, rozrostla se i naše řada produktů. Je to rozšíření, které vyústilo v nabídku naší fantastické pšenice jednozrnky, kterou dnes máme. Zatímco mouku z pšenice jednozrnky asi nenajdete ve vašem místním supermarketu tak běžně jako mandlovou či žitnou mouku, historicky je pšenice jednozrnka nejstarší formou pšenice a její prospěch byl zaznamenán během tisíců let! V tomto článku odpovíme na některé z vašich nejčastějších otázek o pšenici jednozrnce, zatímco vás provedeme některými z našich oblíbených produktů s pšenicí jednozrnkou. To vám umožní lépe se seznámit s touto jemně sladkou a velice výživnou obilninou – tak na co čekáte?

 

Co je pšenice jednozrnka?

Pšenici jednozrnce se často říká původní „základní“ obilnina a je známá jako nejstarší varianta pšenice, která sahá tisíce let zpět. Dnes společnost Young Living pomáhá přinést pšenici jednozrnku zpět na své právoplatné popředí ve světě díky všestranné mouce z pšenice jednozrnky a řadě vynikajících produktů s pšenicí jednozrnkou. Pšenice jednozrnka je výživná a nešlechtěná a produkty z ní jsou vynikající nezbytností vaší kuchyně.

Zrna pšenice jednozrnky v rukou

 

Proč je pro vás pšenice jednozrnka tak dobrá?

Díky přirozenému genetickému kódu pšenice jednozrnky a nízké hladině lepku je pšenice jednozrnka vynikající volbou, co se týče mouky, z důvodu své typické slučitelnosti s lidským tělem ve srovnání s moderní šlechtěnou pšenicí současnosti. Protože je to jediná forma pšenice, která je naprosto nešlechtěná, což je termín popisující křížení různých druhů pšenice za účelem zvýšení sklizně a síly, pšenice jednozrnka je nejčistším a nejpřírodnějším produktem, který si můžete koupit, a je obzvláště skvělou alternativou k produktům z moderní pšenice.

Vezměte prosím na vědomí: Konzumaci pšenice jednozrnky nedoporučujeme lidem trpícím celiakií nebo alergií na lepek.

 

Kde ve společnosti Young Living pěstujeme pšenici jednozrnku?

Naštěstí pro nás je pšenice jednozrnka plodina nenáročná na údržbu, která nevyžaduje žádné přidané hnojivo ani zavlažování – vše, co potřebuje, je slunce, déšť a láska! Pšenici jednozrnku pěstujeme na naší levandulové farmě a destilerii Simiane-la-Rotonde v Provence již mnoho let z jednoho jasného důvodu – slouží jako perfektní plodina pro střídání s našimi voňavými rostlinami levandule. To znamená, že na části naší půdy pěstujeme levanduli po dobu 10 let, poté ji odstraníme a zasadíme místo ní pšenici jednozrnku! Nejen že doplní živiny do půdy, ale zajistí také, že nezačnou cykly hmyzu ani potenciálních chorob.

Pole s pšenicí jednozrnkou a levandulí na levandulové farmě a destilerii Simiane-la-Rotonde společnosti Young Living v Provence

 

Jaké produkty s pšenicí jednozrnkou nabízíme?

Kromě výroby naší vysoce výživné mouky z pšenice jednozrnky nabízíme také řadu vynikajících produktů z pšenice jednozrnky, které jsou připravené ke konzumaci, obsahují vlákninu a jsou skvělou alternativou ke šlechtěné, moderní pšenici. Patří mezi ně:

  • Gary’s True Grit Einkorn Flakes Cereal – Tyto výživné cereálie poskytují snídani, na kterou se bude každé ráno jistě těšit celá rodina. Cereálie jsou vyrobeny ze starověké pšenice jednozrnky a ovesných otrub. Jsou chutné a křupou dokonce i po přidání mléka. Jsou lehce oslazené kokosovým cukrem a tvoří perfektní ranní pokrm (nebo pozdní večerní svačinku), abyste byli na správné cestě.
  • Gary’s True Grit Einkorn Granola – Ať se Gary’s True Grit Einkorn Granola rozhodnete jíst teplou či studenou, nabízí vynikající směs ovesných vloček, celozrnných obilnin, ořechů, bobulí a semínek přírodního původu. Tyto křupavé kousky plné sladkých brusinek, kokosového cukru, vydatných slunečnicových semínek a mandlí vám zaručeně poskytnou perfektní začátek nového dne!
  • Chocolate Coated Wolfberry Crisp Bars – Pokud hledáte chutnou, výživnou svačinku, kterou si dáte na cestě, tyto chutné cereální tyčinky jsou tím pravým. Obsahují zdravé obilniny, ovoce a ořechy a jsou pokapány lahodnou hořkou čokoládou. Jsou skvělou odměnou pro chvíle, kdy chcete uspokojit vaše chutě, zatímco se chcete ujistit, že budete mít energii a pocit plnosti.

Gary's True Grit Einkorn Flakes Cereal, Gary's True Grit Einkorn Granola a tyčinky Chocolate Coated Wolfberry Crisp Bars

 

Jaký produkt s pšenicí jednozrnkou chcete nejvíce vyzkoušet? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.