Apie einkorn vienagrūdžių kviečių miltų naudą

0 27/04/2021 - Mityba, SVEIKA GYVENSENA, YL produktai, YOUNG LIVING

Nuo 1994 metų, kai įkurta „Young Living“ bendrovė, mes kuriame aukščiausios kokybės eterinius aliejus ir aliejais praturtintus produktus, todėl esame pasaulyje žinomi kaip sveikatingumo sprendimų lyderiai. Tačiau augant bendrovei, augo ir mūsų gaminių asortimentas, tad atsirado ir fantastiški einkorn vienagrūdžių kviečių produktai, kuriuos galime pasiūlyti šiandien. Nors einkorn vienagrūdžių kviečių miltus surasti vietiniame prekybos centre gali būti sudėtingiau nei, pavyzdžiui, migdolų ar rugių miltus, istoriškai einkorn kviečiai – seniausia kviečių rūšis, kurios nauda žinoma jau tūkstančius metų. Šiame tinklaraščio įraše mes atsakysime į keletą jūsų dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su einkorn vienagrūdžiais kviečiais, aptarsime keletą mūsų populiarių „Einkorn“ linijos produktų bei leisime jums geriau susipažinti su šiais subtiliai saldžiais ir ypač maistingais grūdais. Taigi, metas pradėti!

 

Kas yra einkorn?

Einkorn vienagrūdžiai kviečiai vadinami tikraisiais grūdais, jie yra seniausia žinoma kviečių rūšis, kuri siekia tūkstančius metų. Šiandien „Young Living“ sugrąžino einkorn kviečius, siūlydama juos žmonėms visame pasaulyje – galite išbandyti ne tik naudingus einkorn kviečių miltus, bet ir specialios „Einkorn“ linijos gardžius gaminius. „Einkorn“ linijos produktai pagaminti iš ypač maistingų ir nehibridizuotų kviečių. Patys išbandykite juos savo virtuvėje!

Einkorn grūdai rankose

 

Kodėl einkorn kviečiai naudingi?

Ar žinojote apie einkorn kviečių natūralų genetinį kodą ir mažesnį glitimo kiekį? Einkorn kviečių miltai – puikus pasirinkimas jums ir jūsų šeimai, mat jie žmogaus organizmui tinka labiau nei šiuolaikiniai, hibridizuoti kviečiai. Einkorn kviečių grūdai – gryniausias ir natūraliausias produktas, kurį galite įsigyti, nes tai vienintelė visiškai nehibridizuota (skirtingų veislių kviečių kryžminimas siekiant padidinti derlių ir stiprumą) kviečių rūšis ir puiki alternatyva šiuolaikiniams kviečių produktams.

Dėmesio: nerekomenduojame vartoti einkorn gaminių tiems, kurie serga celiakija arba netoleruoja glitimo.

 

Kur „Young Living“ augina einkorn kviečius?

Mums pasisekė, kad einkorn kviečiai yra nedaug dėmesio reikalaujanti kviečių rūšis, jiems nereikia papildomų trąšų ar drėkinimo – pakanka saulės, lietaus ir meilės! Ne vienerius metus auginame einkorn kviečius Simiane-la-Rotonde Lavender ūkyje Provanse dėl vienos priežasties – tai puikus pakaitinis augalas, t. y. 10 metų laukuose auginę kvapniąsias levandas, vėliau šioje vietoje pasodiname einkorn kviečius. Tokia praktika leidžia palaikyti dirvožemio maistingas medžiagas ir neleidžia veistis kenkėjams ar plisti ligoms.

Einkorn kviečių ir levandų laukai „Young Living“ Simiane-la-Rotonde Lavender ūkyje Provanso regione

 

Kokius „Einkorn“ linijos gaminius siūlome?

Be to, jog gaminame maistingus einkorn kviečių miltus, siūlome visą gardžių gaminių „Einkorn“ liniją. Šiuos skaidulų turinčius produktus (puiki alternatyva hibridizuotiems, moderniems kviečiams) galite iš karto valgyti. Ką siūlome:

  • „Gary’s True Grit Einkorn Flakes Cereal“ dribsniai – maistingas pusryčių valgis, kurio jūsų šeima nekantraus paragauti. Šie dribsniai – traškūs ir lengvai saldinti kokosų cukrumi, pagaminti iš senovinių einkorn kviečių ir avižų sėlenų. Galite skanauti juos ryte ar vakare, kaip užkandį ar su pienu.
  • „Gary’s True Grit Einkorn Granola“ javainiai – Tai gardus derinys, sukurtas iš grūdų, riešutų, uogų ir sėklų. Galite valgyti šaltus ar šiltus javainius. Nuo saldžių spanguolių ir kokosų cukraus iki maistingų saulėgrąžų sėklų ir migdolų – šie traškūs javainiai garantuos puikią dienos pradžią!
  • „Chocolate Coated Wolfberry Crisp Bars“ batonėliai – Jei ieškote skanaus, maistingo užkandžio, kurį galėtumėte užkrimsti bet kada išalkę, tuomet išbandykite gardžius mūsų javainių batonėlius. Šie batonėliai, pagaminti iš visaverčių grūdų, vaisių ir riešutų, apipilti juoduoju šokoladu, yra puikūs užkandžiai, kuriuos gardu skanauti praalkus, o be to, būsite ne tik sotūs, bet ir energingi.

„Gary's True Grit Einkorn Flakes Cereal“ dribsniai, „Gary's True Grit Einkorn Granola“ javainiai ir „Chocolate Coated Wolfberry Crisp Bars“ batonėliai

 

Kurį „Einkorn“ linijos produktą labiausiai nekantraujate išbandyti? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,