Rekomendacijos pasiimant eterinius aliejus į kelionę

0 17/03/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Gyvenimo būdas

„Young Living“ žino, kad malonų atostogų laukimą gali sugadinti stresas ir chaosas besiruošiant. Jei kasdien naudojate eterinius aliejus, ko gero, kartu su jais ir keliaujate. Kaskart rūpinatės dėl taisyklių ir nuostatų, susijusių su aliejų gabenimu skrydžių metu? Tikėtina, kad jei keliaudami vežatės eterinius aliejus, galimai jaudinatės dėl jų išsiliejimo.

Šiame tinklaraštyje pateiksime patarimus, kaip keliauti su eteriniais aliejais, kad galėtumėte laukti kitos kelionės žinodami, kad jūsų mėgstami „Young Living“ gaminiai bus saugūs.

Ar galima vežtis eterinius aliejus keleivio bagaže?

Kalbant apie aliejų gabenimą kelioniniame bagaže, „Young Living“ 5 ml ir 15 ml talpos aliejų buteliukus galima pasiimti keliaujant lėktuvu tiek registruotame, tiek rankiniame bagaže.

Įvairios oro linijos gali taikyti individualias taisykles, kurios gali keistis, tačiau dažniausiai aliejai gali būti gabenami, jei telpa į vieną permatomą, uždaromą plastikinį maišelį, kurio matmenys yra iki 20 x 20 cm ir kurio bendra talpa yra iki 1 L.

„Lavender“ ir „Thieves®“ eteriniai aliejai ir kepurė nuo saulės, kriauklės ir atostogų peizažas

Kurie „Young Living“ dėklai geriausiai tinka eteriniams aliejams transportuoti?

Nėra nieko blogiau, kaip atidarius lagaminą atostogų metu pastebėti, kad ištekėjo asmeniniai kosmetikos reikmenys. Kelionėje gabenantis eterinius aliejus, nerimas dėl išsiliejimo gali būti nemenkas. Siekiant užtikrinti, kad aliejai būtų gabenami saugiai, patariame juos supakuoti į registruotą bagažą patogiame nešiojamame dėkle.

Tai ne tik sumažins išsiliejimo tikimybę, bet ir užtikrins, kad jie būtų laikomi kartu ir nepasimes. „Young Living“ siūlo stilingus dėklus kiekvienai progai ir bet kokio dydžio, todėl nesvarbu, kiek aliejų norėtumėte pasiimti į kelionę, jie bus saugūs ir neišbėgs.

„Young Living“ aliejų dėklai, kepurė nuo saulės ir lagaminas

Kuriuos eterinius aliejus geriausia naudoti kelionių metu?

Nors vieniems kelionės asocijuojasi su maloniu jauduliu, kitus jos išstumia už komforto zonos ribų ir gali sukelti stresą. Patiriant ką nors nauja, pravartu naudoti eterinius aliejus, kurių aromatas primena namus, ramina ir harmonizuoja bei padeda subalansuoti pojūčius.

„Young Living“ siūlo įvairius, kelionėms pravarčius aliejus, pavyzdžiui, levandų aromato rutulinis aliejus „Tranquil Roll-On“, kurio sudėtyje taip pat yra kedrų ir ramunėlių aliejų. Dar vienas pravartus produktas – aliejų mišinys „Grounding“, kurį sudaro pilkųjų kėnių, kadagių ir egzotiškųjų kanangų aliejai, sukuriantys atpalaiduojantį, atgaivinantį aromatą. Galite tepti šiuo aliejumi kaklą, krūtinę ir pulso taškus. Kelionės metu ypač patogu ir paprasta naudotis aliejais rutuliniuose buteliukuose.

„Tranquil Roll-On“ rutulinis aliejus ir „Grounding“ eterinių aliejų mišinys bei moteris lėktuve

Ar „Young Living“ siūlo kelionėms tinkamų aliejų garintuvų?

Galbūt jau planuojate būsimą kelionę? Nepamirškite eterinių aliejų! Be to, siūlome pasiimti ir kelioninį aliejų garintuvą „Car Vent Diffuser“. Keliaudami mėgaukitės saldžiais „Young Living“ eterinių aliejų kvapais savo automobilyje, pasitelkę šį garintuvą.

Šiame paprastame, stilingame garintuve naudojamas aliejų sugeriantis medvilninis diskas ir oro kondicionavimo ar šildymo sistema, esanti jūsų automobilyje – šiuo būdu automobilyje jaučiama eterinių aliejų aromatinė nauda. Pasiimkite su savimi pamėgtus eterinius aliejus, užlašinkite kelis jų lašus ant medvilninių diskelių ir keliaudami mėgaukitės maloniu aromatu automobilyje!

„Joy“ eterinių aliejų mišinys ir „Car Vent Diffuser“ automobilinis garintuvas bei automobilio vidus

Ar jau nekantraujate, kol leisitės į kitą savo kelionę su „Young Living“ eteriniais aliejais? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,