Podróżowanie z olejkami eterycznymi — przydatne wskazówki

0 14/03/2022 - OLEJKI ETERYCZNE, Stosowanie olejków eterycznych, Styl życia, ZDROWY STYL ŻYCIA

Zazwyczaj wakacyjnym wyjazdom towarzyszy podekscytowanie, jednak stres i chaos, które wiążą się z pakowaniem i przygotowaniami potrafią przytłumić nieco uczucie radości. Jeśli stosowanie olejków eterycznych to część Twoich codziennych nawyków i planujesz zabrać je ze sobą na tegoroczny urlop, pewnie zastanawiasz się, jakie obowiązują zasady i ograniczenia związane z transportem olejków drogą powietrzną.

Być może szukasz również rozwiązań, które pomogą Ci podróżować z olejkami eterycznymi bez obawy o ich rozlanie. Niezależnie od tego, czego dotyczą Twoje wątpliwości, w tym artykule przedstawimy kilka przydatnych sposobów, które ułatwią podróże w towarzystwie ulubionych olejków, dzięki czemu możesz już odliczać do kolejnej wakacyjnej przygody, wiedząc, że Twoje produkty YL będą bezpieczne!

Czy można umieścić olejki eteryczne w bagażu?

Jeśli chodzi o transport olejków Young Living w samolocie, buteleczki o pojemności 5 ml i 15 ml nadają się zarówno do bagażu rejestrowanego, jak i podręcznego. Różne linie lotnicze lub kierunki lotów mogą mieć oczywiście własne zasady i ograniczenia, ale w większości przypadków olejki mogą znaleźć się w bagażu podręcznym, jeśli zmieszczą się w pojedynczej, przezroczystej torebce ze szczelnym zamknięciem, o wymiarach 20×20 cm i pojemności maksymalnie jednego litra.

Olejek eteryczny z lawendy i kompozycja Thieves® oraz słomkowy kapelusz i muszle w wakacyjnej scenerii

Które etui Young Living sprawdzi się najlepiej do transportu olejków eterycznych?

Nie ma nic gorszego niż otworzyć po przyjeździe na wakacje walizkę i odkryć, że ulubione kosmetyki rozlały się w jej wnętrzu. Podróżowanie z olejkami eterycznymi może być bardzo stresujące właśnie przez obawę o ich rozlanie. Aby mieć pewność, że Twoje olejki trafią bezpiecznie do celu, radzimy zapakować je do bagażu rejestrowanego w przydatnym etui, które nie tylko minimalizuje ryzyko rozlania, ale pozwala także przechowywać wszystkie produkty razem, dzięki czemu jest mniejsza szansa, że któryś z nich się zgubi.

W Young Living mamy stylowe etui na każdą okazję i w każdym rozmiarze. Niezależnie od tego, ile olejków chcesz zabrać ze sobą, gwarantujemy, że będą bezpieczne i nie rozleją się!

Etui Young Living na olejki, słomkowy kapelusz i walizka

Które olejki eteryczne są najlepsze do stosowania w podróży?

Dla niektórych podróżowanie jest ekscytujące, inni odczuwają jednak dyskomfort i stres. Gdy jesteśmy w nowym miejscu lub poznajemy nowe rzeczy, warto mieć ze sobą kojący olejek eteryczny, który przypomni nam dom — uziemiające, wyciszające zapachy pomagają przywrócić równowagę zmysłów.

Jednymi z naszych ulubionych olejków Young Living, które świetnie sprawdzają się w podróży są: pachnący lawendą Tranquil Roll-On, który skrywa również nuty olejków z cedrurumianu rzymskiego oraz kompozycja Grounding, łącząca jodłę kalifornijską, jałowiec i egzotyczny jagodlin wonny. Możesz stosować je na szyję i punkty wyczuwania pulsu, aby poczuć odprężający, świeży zapach. W podróży szczególnie przydatne są olejki z aplikatorem z kulką — zapewniają wygodną i bezproblemową aplikację w każdej sytuacji.

Tranquil Roll-On i kompozycja olejków eterycznych Grounding oraz kobieta na pokładzie samolotu

Czy dyfuzory Young Living nadają się do podróży?

Jeśli przemieszczasz się do miejsca docelowego samolotem, najlepszym pomysłem jest po prostu wrzucić do torby ulubiony olejek eteryczny. Jeśli jednak czeka Cię długa podróż samochodem, może przydać Ci się Car Vent Diffuser. Ten niewielki gadżet wypełni Twój samochód cudownym zapachem olejków eterycznych Young Living.

Prosty, stylowy dyfuzor Car Vent — dostępny w kolorze szarości i różowego złota — wykorzystuje absorbujące olejek bawełniane wkłady oraz klimatyzację lub nawiew z auta, aby wypełnić wnętrze aromatem olejków eterycznych. Zapakuj swoje ulubione olejki do torby, nanieś kilka kropli na bawełniany wkład dyfuzora i ciesz się podróżą w towarzystwie cudownych zapachów!

Olejek eteryczny Joy i Car Vent Diffuser we wnętrzu samochodu

Nie możesz się doczekać podróży w towarzystwie olejków eterycznych Young Living? Daj nam znać w komentarzu lub wyślij e-mail: mseublog@youngliving.com

Udostępnij

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona korzysta z Akismet, aby zmniejszyć ilość spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są twoje dane.

* Informujemy, że wszystkie komentarze są moderowane i nie pojawiają się na stronie automatycznie. Dodatkowo, niektóre posty mogą zostać edytowane lub usunięte, aby zachować zgodność z zasadami i procedurami Young Living oraz ustaleniami prawnymi.