Kurkite Šv. Kalėdų džiaugsmą, pasitelkę „Young Living“ eterinius aliejus

0 14/12/2021 - NAMAI, Šventės, YL produktai, YOUNG LIVING

Šv. Kalėdos – jau visai čia pat. „Young Living“ jau mėgaujasi šventine nuotaika. Vienas iš būdų, kuriais mėgstame švęsti šį metų laiką, yra naudojant eterinius aliejus, kad sezono kvapai pabudintų mumyse kalėdinę nuotaiką. Nuo prabangaus „Frankincense“ aliejaus iki nepamainomo „Cinnamon Bark“ aliejaus… bei magiškojo aliejų mišinio „Christmas Spirit“… „Young Living“ siūlo šventinių aromatų gausybę. Nesvarbu, ar ieškote tobulo aliejaus, kurį garinsite puošdami namus, įtrauksite į receptus ruošdami skanius šventinius patiekalus, o gal ketinate kurti ypatingą aromatinę nuotaiką per šventes… šiame tinklaraščio įraše gausu patarimų, kaip savo namus paversti žiemos stebuklų šalimi. Ar esate pasiruošę?

„Christmas Spirit“ – Šv. Kalėdų džiaugsmui

Mūsų eterinių aliejų mišinys „Christmas Spirit“ (liet. Kalėdų dvasia) – tai kone šventiškiausias aliejų derinys. Pasižymintis jaukiu aromatu, apelsinų, ceiloninių cinamonų ir Northern Lights juodųjų eglių eterinių aliejų derinys „Christmas Spirit“ kvepia gaiviomis, balansuojančiomis natomis ir dvelkia Kalėdų dvasia. Nesvarbu, ar tepate šiuo aliejumi kaklą ir krūtinę, siekdami mėgautis šiltu, aštriu aromatu, ar kelis lašus įlašinate į kūno sviestą, kad oda būtų dar švelnesnė ir kvepėtų maloniai, o gal 3 lašus sumaišę su 15 ml bazinio aliejaus „Young Living’s V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ atliekate gaivų masažą… „Christmas Spirit“ aliejų mišinys jums suteiks džiaugsmo ištisus metus!

„Christmas Spirit“ eterinių aliejų mišinys ir šventinė atmosfera

„Egyptian Gold“, „Frankincense“ ir „Myrrh“ aliejai

Kai prisimename Kristaus gimimo istoriją, mintyse iškyla trys Šv. Karalių dovanos – tai auksas, frankincensas (smilkalai) ir mira. Tad per šias Kalėdas siūlome naudoti šiuos aliejus, kad namuose sukurtumėte stebuklingą nuotaiką. „Egyptial Gold“ eterinių aliejų mišinį sudaro senoviniai bibliniai aliejai. Galite naudoti šį mišinį, siekdami sustiprinti dvasinį ryžtą.  Dvasiniam susikaupimui ypač tinkamą aliejų mišinį „Egyptian Gold“, kurį sudaro levandų, rožių ir kedrų eteriniai aliejai, naudokite siekdami pozityviau nusiteikti ir pasijusti energingiau.

Frankincenso eterinis aliejus idealiai tiks tiems, kurie Kalėdų šventėms nori suteikti prabangos jausmą. Šilto medžių aromato aliejus dažnai vadinamas „eterinių aliejų karaliumi“. Šis sodrus aliejus puikiai tinkamas naudoti kartu su mėgstamomis grožio priemonėmis, mat padeda išlaikyti gražią, jaunatvišką odą ir sveiką jos spindesį.

Na, o kalbant apie mirų aliejų… tai išties abejingų nepaliekantis aliejus. Mirų aliejus pasižymi sodriu, dūminiu, balzaminiu aromatu, kuris grynina orą bei atkuria jėgas. Mira minima Biblijos Senajame ir Naujajame Testamentuose. Beje, nuo seno buvo manoma, kad mira naudinga esant susiraukšlėjusiai, suskilinėjusiai ir įtrūkusiai odai. „Young Living“ siūlo pasigaminti nagų odelių aliejų – šis mišinys ypač pravers vėsesniais mėnesiais. Tiesiog sumaišykite 1 ½ arbat. šaukštelio „Young Living’s V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ bazinio aliejaus su 4 lašais „Frankincense“ eterinio aliejaus ir 2 lašais „Myrrh“ eterinio aliejaus. Tepkite šiuo mišiniu nagų odeles ir pirštų galiukus, kad šios vietos būtų kur kas švelnesnės.

„Egyptian Gold“, „Frankincense“ ir „Myrrh“ eteriniai aliejai ir medinė prakartėlė

Aliejai šventiniam stalui

Daugeliui žmonių šventiniu laikotarpiu skanus maistas yra pats svarbiausias Kalėdų akcentas. „Young Living“ siūlo įtraukti aliejus į jau pamėgtus žiemiškus patiekalus, kad sukurtumėte naujus, smagius skonius. Galbūt jūsų mėgstamiausias aliejus yra „Cinnamon Bark+“ – unikalus, šiltas cinamonų aliejus, pasižymintis saldžiu, aštriu skoniu, tinkamu sulčių kokteiliams ir pusryčių patiekalams. O gal „Ginger+“ – imbierų aliejus, tinkamas naudoti vietoje malto imbiero, kepant meduolius. Arba „Peppermint+“ – pipirmėčių aliejus, kurio galite įlašinti į karštą šokoladą, kad pasilepintumėte. Išbandykite mūsų magiškus „Plus“ linijos aliejus.

„Cinnamon Bark+“, „Ginger+“ ir „Peppermint+“ eteriniai aliejai bei kalėdinis meduolinis namas

Kaip tikitės naudoti „Young Living“ eterinius aliejus per šias Kalėdas? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,