Puikus gidas apie eterinius aliejus nėštumo metu

0 25/05/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Gyvenimo būdas, NAMAI, Standartai ir sauga, SVEIKA GYVENSENA, Vaikai

Nors nėštumas yra vienas gražiausių moters gyvenimo tarpsnių, jis taip pat gali būti labai varginantis. „Young Living“ kompanijoje mes suprantame, kaip svarbu rūpintis savimi tiek anstyvoje, tiek vėlyvoje nėštumo stadijoje, gimdymo metu bei per pirmas keletą sunkių savaičių po gimdymo.

Šiame tinklaraštyje mes kalbėsime apie keletą mūsų populiariausių būdų naudoti eterinius aliejus nėštumo metu, priminsime pasilepinimo ritualus ir padėsime pasimėgauti aukštos kokybės eteriniais aliejais, kurie tinkami naudoti tokiu ypatingu metu. Prieš pradėdami turime pabrėžti, jog mes rekomenduojame visoms moterims pasikonsultuoti su sveikatos specialistu prieš pradedant naudoti eterinius aliejus ir skaityti jų individualias pakuotes dėl išsamių ingredientų sąrašo nėštumo metu.

Kaip naudoti eterinius aliejus nėštumo metu

Kaip išgyventi rytinį pykinimą

Nors jis vadinamas „rytiniu pykinimu“, mes žinome, kad pykinimas nėštumo metu gali būti bet kuriuo dienos metu, ypač pirmuosius pora mėnesių. Jeigu jūs ieškote atpalaiduojančių eterinių aliejų nėštumo metu, kurie kvepėtų ir prablaškytų pykinimo metu, mes siūlome gaiviai kvepiančius levandų, pipirmėčių ir imbiero eterinius aliejus – tepkite jais riešus ir kaklo sritį, kad apsuptumėte save švelniu, raminančiu aromatu.

Imbieriniai sausainiai taip pat itin padeda sušvelninti pykinimą nėštumo metu bei padeda virškinimui, taigi, kodėl neįlašinus lašelio ar dviejų Ginger+ eterinio aliejaus į naminių imbierinių sausainių tešlą, turėkite juos visada šalia, kai jus pradeda pykinti. Išbandykite šį skanų imbierinių sausainių receptą!

Sausainių gaminimas virtuvėje su levandų, pipirmėčių, imbierų ir „Ginger+“ eteriniais aliejais

Palepinkite savo pilvuką nuostabia vonia

Kas liečia jūsų augantį pilvuką bei besikeičiantį kūną, pasirūpinusios, kad jūsų oda būtų minkšta, elastinga ir pamaitinta – jausitės pasitikinčios savimi viso nėštumo metu. Po ilgos dienos palepinkite save spa vonia – tai ir atsipalaidavimas, ir malonumas, įlašinę odai naudingų eterinių aliejų į vonią suteiksite naudos savo pilvukui ir apsupsite save nuostabiu aromatu.

Vieni mėgstamiausių aliejų voniai yra tauriųjų didramunių, vaistinių ramunių, prabangus rožių ir medžio kvapo frankincenso eteriniai aliejai, kurių poveikį sustiprina Epsom druskos. Atkreipiame dėmesį, jog vandens temperatūra turi būti maloniai šilta ir ne per karšta, nes per didelis karštis vonioje gali būti pavojingas jūsų augančiam kūdikiui.

Pakylėkite ir nuraminkite save gimdymo metu

Kad ir kokia būtų jūsų gimdymo patirtis, tai didelių kontrastų laikas – tarp skausmo, nerimavimo ir gryno džiaugsmo. Jeigu jūs mėgstate eterinius aliejus, apsupkite save pažįstamais ir mėgstamais kvapais, kurie padėtų išlaikyti ramybę, įžemintų jus ir netgi pakylėtų per šią intensyvią patirtį. Norėdamos šiek tiek įkvėpimo, kai jaučiatės labiausiai išvargusios, griebkite citrusinius aliejus, tokius kaip apelsinų ir mandarinų, o kai norite atgaivinti protą, kūną ir sielą, išbandykite raminantį kedrų eterinį aliejų, patepdamos juo savo pulso taškus.

Kedrų, apelsinų ir mandarinų eteriniai aliejai su moterimi, kuri glosto pilvuką

Skirkite šiek tiek laiko sau po gimdymo

Pirmas keletą savaičių, jeigu ne metų, buvimas mama dažniausiai reiškia nesibaigiantį rūpinimąsi mažyliu, o tai dažnai reiškia, jog rūpinimosi savimi ritualai tampa praeities dalyku. Gimus kūdikiui yra labai svarbu ilsėtis, kai ilsisi jūsų kūdikis, ir laiko skyrimas pasimėgauti savo mėgstamiausiais eteriniais aliejais, netgi jei tai tik 10 minučių, gali būti naudinga atgaiva.

Jeigu jaučiatės pavargusi po bemiegių naktų, citrinų eterinis aliejus jums tikrai padės su savo gaiviomis natomis, jeigu matote, kad jūsų oda neatrodo puikiai, įlašinkite saldų lašelį kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus į savo mėgstamiausią kremą ar kūno sviestą – apsupsite save gėlių skraiste, dėl kurios jūsų oda jausis minkšta ir elastinga.

Saugus eterinių aliejų naudojimas nėštumo metu

Kaip jau minėjome, prieš naudojant eterinius aliejus nėštumo metu, būtina apie tai pirmiausia pasitarti su sveikatos specialistu. Esame parengę gaires apie eterinius aliejus, kuriuos galima naudoti nėščiosioms, taip pat rekomendacijas dėl aliejų, kurių reikėtų vengti.

Eteriniai aliejai, kuriuos galite išbandyti nėštumo metu

Eteriniai aliejai, kurių reikėtų vengti nėštumo metu

Citrinų ir kvapiųjų kanangų eteriniai aliejai su motina, laikančia naujagimį

Kuriais eteriniais aliejais jūs mėgavotės savo nėštumo metu? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,