Pabudome ir kelkimės: aliejai energizuojančiai ryto rutinai

0 27/07/2021 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Gyvenimo būdas, SVEIKA GYVENSENA

Dažnai sakoma, kad sėkmingos dienos raktas – gera dienos pradžia; o kruopščiai organizuoti rytinę rutiną dabar ypač populiaru.
Galbūt tai prausimasis duše, rytinė odos priežiūra ar sotūs pusryčiai… „Young Living“ tiki, kad yra daugybė būdų, kaip praturtinti rytinę rutiną, į ją įtraukiant puikių eterinių aliejų. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime naudingus eterinius aliejus, pasižyminčius nuostabiais aromatais, kurie suteiks gaivą visai dienai.

Pabudus

Rytiniam žadintuvui nutilus, paspaudžiate mygtuką „nusnūsti“ dar 5 minutėms… ir staiga jūsų rytinė rutina tampa chaotiška ir nuo pat ryto nieko nespėjate. Tačiau pasitelkę gaivų rytinį purškalą, iš ryto galėsite pasijusti energingiau ir entuziastingiau.

Gaivus rytinis purškalas

Tiesiog sumaišykite ingredientus purškiamame butelyje su distiliuotu vandeniu. Laikykite šalia lovos ir ryte papurkškite erdvę, kad mėgaudamiesi rytiniu arbatos puodeliu pasijustumėte žvaliau.

Pipirmėčių, „Young Living Citrus Fresh“ aliejų mišinys ir citrinų eterinis aliejus bei saulėtekis

Rytiniam prausimuisi duše

Jei esate „vyturys“, tuomet prausimasis duše, ko gero, jums yra viena svarbiausių dienos akimirkų, pabudinanti visus pojūčius. Kad pasijustumėte tarsi SPA, išbandykite dušo gelį „Morning Start Bath & Shower Gel“ – tai natūraliai valančių ir drėkinančių augalinių ingredientų derinys; pravers ir „Rosemary“ rozmarinų ir „Juniper“ kadagių eteriniai aliejai. Be to, galite išbandyti dušo rutuliukus „Easy Breeze Awakening Shower Steamers“. Tiesiog uždėkite vieną garuojantį dušo rutuliuką ant dušo grindų, kur drėgna, tačiau kad jis neuždengtų vandens tekėjimo vietos, ir mėgaukitės ryškiu eukaliptų ir pipirmėčių aromatu savo vonios kambaryje.

„Morning Start Bath & Shower Gel“ dušo gelis ir „Easy Breeze Awakening Shower Steamers“ dušo rutuliukai

Rytinei odos priežiūrai

Viena svarbiausių užduočių ryte – užtikrinti, kad oda būtų švari ir skaisti. Daugelis „Young Living“ eterinių aliejų tinkami įlašinti į odos priežiūros gaminius. Ypač odai naudingas „Carrot Seed“ morkų sėklų aliejus, kuris ypač tinkamas riebiai ar brandžiai odai. „Lavender“ levandų aliejus odai suteikia jaunatvišką skaistumą. O „Cedarwood“ kedrų aliejus ramina odą. Tiesiog įlašinkite 1–2 lašus pasirinkto aliejaus į rytinį prausiklį ar odos drėkiklį ir mėgaukitės nauda ir dievišku aromatu.

Morkų sėklų, kedrų ir levandų eteriniai aliejai bei rytinė odos priežiūra

Pusryčių metui

Sakoma, kad pusryčiai – svarbiausias dienos valgis. Mėgaujantis jais, siūlome į receptus įtraukti ir „Plus“ linijos aliejus. Pasitelkę fantastišką kulinarinių aliejų įvairovę, galite gardinti įvairiausius patiekalus – nuo kiaušinienės iki sulčių kokteilių. Prireiks vos lašelio vieno iš aukštos kokybės eterinių aliejų. Išbandykite „Orange+ apelsinų ar „Lemon+“ citrinų pamėgtame rytiniame gėrime. O gamindami sūrius patiekalus, galite įlašinti žolinių aliejų „Oregano+“ raudonėlių ir „Basil+“ bazilikų!

„Orange+“, „Lemon+“, „Oregano+“ ir „Basil+“ eteriniai aliejai ir pusryčių valgiai

Ar ketinate išbandyti „Young Living“ eterinius aliejus savo rytinėje rutinoje? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,