Odos priežiūra vasarą

0 12/07/2021 - ETERINIAI ALIEJAI, GROŽIS, Odos priežiūra, Standartai ir sauga

Karščiausiu metų laiku svarbiau nei bet kada rūpintis oda ir ją saugoti. Galbūt mėgstate laiką leisti saulėje ar gryname ore? Kasdienė SPF apsauga nuo kenksmingų UV spindulių padeda kovoti su senėjimo požymiais ir odos nelygumais. „Young Living“ siūlo ne tik lengvos tekstūros apsauginį losjoną su SPF, tačiau taip pat įvairovę kitų produktų, kurie ramina, gaivina ir drėkina odą po buvimo saulėje. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime šių gaminių naudą bei įvardinsime eterinius aliejus, kurių NEDERA naudoti esant saulėje ir apskritai reikia vengti visą vasarą.

Kas yra SPF ir kodėl jis svarbus?

SPF (angl. sun protection factor; liet. apsaugos nuo saulės poveikio koeficientas) matuoja odos apsaugos priemonės nuo saulės ir galimo nudegimo lygį. Kasdienė apsauga nuo saulės yra naudinga, ypač veidui. Aukštesnis SPF lygis padeda geriau sumažinti UV spindulių prasiskverbimą į odą. Apsaugos nuo saulės priemonė ne tik užtikrina sveiką odą, bet ir mažina priešlaikinio senėjimo požymius ir tamsias dėmeles. Oda atrodys lygesnė, glotnesnė.

Kodėl mūsų siūloma apsaugos nuo saulės priemonė „Mineral Sunscreen Lotion (SPF 50)“ verta dėmesio?

Jei norite bet kokiu oru be rūpesčių laiką leisti lauke, tuomet siūlome naudoti šią dermatologų patikrintą, cheminių medžiagų sudėtyje neturintį losjoną nuo saulės, kuris atsparus prakaitui ir vandeniui iki 80 minučių – tai „Mineral Sunscreen Lotion“.  Suteikiama SPF 50 apsauga. Be to, sudėtyje yra eterinių aliejų. Šį produktą Odos vėžio fondas rekomenduoja naudoti kasdien. „Mineral Sunscreen Lotion“ suteikia apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių, nepalikdamas baltų priemonės likučių ant odos. Lengvai įsigeriantis į odą ir lengvos tekstūros fantastiškas mineralinio pagrindo losjonas nuo saulės tikrai apsaugos jus ir jūsų artimuosius tiek vasarą, tiek ištisus metus!

Mineralinis losjonas nuo saulės (SPF 50) su akiniais ir kepure nuo saulės

Kokius produktus „Young Living“ siūlo po kaitinimosi saulėje?

Siūlome ne tik apsaugos nuo saulės losjoną, bet ir nuostabias švelnias, odą raminančias purškiamas dulksnas. Viena populiariausių dulksnų – „LavaDerm After-Sun Spray“. Tai veganiškas produktas, kurio sudėtyje yra eterinių aliejų. Jis suteiks vėsinamąjį efektą po laiko, praleisto lauke. Šis produktas idealiai tinkamas naudoti visai šeimai – paplūdimyje, žygyje ar laiką leidžiant tiesiog gryname ore. „LavaDerm After-Sun Spray“ sudėtyje yra maitinančių ingredientų (alavijų ir mentolio iš mėtų), kuris nuramina ir vėsina odą.

Taip pat siūlome purškiamą dulksną „LavaDerm Cooling Mist“ – atgaivinkite pavargusią odą su raminančių ingredientų (įskaitant levandų eterinį aliejų) deriniu. Purkškite tiesiai ant odos. Galite kartoti kas 10-15 minučių, kol pajusite nemalonaus pojūčio palengvėjimą. Galiausiai, jei jūsų odai trūksta atgaivos, naudokite „ClaraDerm Spray“ purškiamą priemonę. Jos sudėtyje yra kokosų aliejaus bei levandų, frankincenso, mirų ir ramunėlių eterinių aliejų. Tai tobulas vasariškas odos priežiūros gaminys tiems, kurie nori išlaikyti odą švelnią, švytinčią ir jaunatvišką.

„LavaDerm After-Sun Spray“, „LavaDerm Cooling Mist“ ir „ClaraDerm Spray“

Kokių „Young Living“ eterinių aliejų NEDERA naudoti vasarą?

Jei saulę dievinate taip pat kaip eterinius aliejus, galite susidurti su tam tikrais iššūkiais. Nemaža dalis eterinių aliejų gali sukelti odos jautrumą, todėl esant saulei jų naudoti negalima. Verta paminėti aliejų kategoriją – citrusinius aliejus. Nors šių aliejų aromatai dvelkia vasara, tačiau jų sudėtyje dažnai aptinkama furanokumarinų, kurie labai padidina UV jautrumą. Nors didžiausią odos jautrumą šviesai sukelia citrusiniai aliejai, tačiau kitų aliejų sudėtyje taip pat gali būti junginių ar kombinuotų junginių, kurie pasižymi tokiu pačiu poveikiu kaip furanokumarinai, t. y. šie aliejai nėra saugūs naudoti saulėje. Visada prieš naudojant aliejų perskaitykite jo etiketę, kad sužinotumėte apie galimą jautrumą šviesai. Esant saulei, nedera naudoti šių „Young Living“ eterinių aliejų:

Kaip vasarą saugiai naudoti šviesai jautrius eterinius aliejus?

  • Šviesai jautrių aliejų naudojimas vakare – tai padeda sumažinti su šiais aliejais susijusių rizikų tikimybę. Drąsiai galite šiuos aliejus įtraukti į vakarinę odos priežiūros rutiną, vakarinį prausimosi ritualą, įlašinti į vakare tepamą losjoną ar naudoti atlikdami atpalaiduojantį pėdų, kaklo ar nugaros masažą.
  • Sekite etikečių instrukcijas – geriausias būdas siekiant išvengti neigiamo poveikio – sekti etikečių instrukcijas. Daugelį neatskiestų šviesai jautrių eterinių aliejų galima tepti iki 12 valandų prieš buvimą saulėje, tačiau kai kuriems gali prireikti iki 48 valandų. Atminkite, kad naudojamo aliejaus kiekio ir skiedimo santykio faktoriai gali paveikti šviesai jautrių junginių koncentraciją; taip pat visada atminkite, kad apsaugos nuo saulės priemonė padeda užtikrinti saugų buvimą saulėje, net praėjus rekomenduojamam laukimo laikui.

Moteris užsiima vakaro odos priežiūros rutina su citrinų, žaliųjų citrinų ir apelsinų eteriniais aliejais

Ar ketinate šią vasarą išbandyti apsaugos nuo saulės priemonę „Mineral Sunscreen Lotion (SPF 50)“? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,