Usnadněte návrat do školy díky esenciálním olejům

0 02/09/2020 - Děti, DOMOV, Produkty YL, Videa

Pro většinu dětí v Evropě byla tento rok výuka značně narušena. Jít zpět do školy může být spojeno se stresem a úzkostí pro celou rodinu a tento rok může být přechod na nový režim dvakrát tak náročný, protože se vypořádáváme s dopadem Covid-19. Samozřejmě panuje také vzrušení a doufáme v dobré známky a budoucí příležitosti. Před námi je několik týdnů změn a my pro vás máme nejlepší tipy pro toto pololetí.

Zvládněte ráno vše díky MightyZyme

Dlouhé letní dny, kdy jste si přispali, a dlouhé večery jsou nyní pryč. Přísnější večerka a ranní budíček jsou spojené s určitým napětím. Připravte děti na nový den zdravou snídaní, kterou může být Gary’s True Grit Einkorn Granola, chutná směs přirozeně získaných ovesných vloček, celozrnných obilnin, ořechů, bobulí a semínek. Jak můžete očekávat od produktu nesoucí Garyho jméno, tato granola neobsahuje umělá barviva, aromatické látky ani konzervanty.

Děti ve věku 3 až 6 let mohou mít přínos z jedné tablety KidScents® MightyZyme třikrát denně. Tento doplněk stravy má podobu žvýkacích tablet a obsahuje prášek z kořene mrkve a kapku oleje z máty peprné. Díky příchuti lesních plodů je snadnější je užívat.

tip – Nezapomeňte na Facebook nahrát fotku z prvního školního dne. Školní oblečení už nikdy nebude bez poskvrny!

Pokud vozíte děti do školy, zvažte používání difuzéru USB Diffuser. Všichni si užijí vůni našeho esenciálního oleje KidScents® GeneYus. Je to perfektní směs k rozptylování, zatímco se děti soustředí na projekty nebo domácí úkoly. Je to pouze jeden z esenciálních olejů pro návrat do školy.

NingXia Red: oběd s láskou

 tip – Vylepšete náladu v autě zpíváním karaoke. Toto doporučujeme především, než začnou děti dospívat!

Čas na nezbytnou přestávku po mentální námaze ve třídě. Zbrusu nové uspořádání školy může způsobit, že mají děti problém najít třídy, ztratí se a jsou rozrušené. Také se musí postarat o školní pomůcky a školní tašku, které jsou opatřeny jejich jménem. Po tom všem je na čase dodat si energii.

Na svačinu jim dejte jednu z našich nových tyčinek Wolfberry Crisp Bars z kolekce Gary’s True Grit. Tyto tyčinky, které jsou namočené v hutné hořké čokoládě a ochucené sladkým kokosem a kustovnicí, chutnají jako dekadentní pochoutka, ale obsahují uspokojující živiny.

Nebo jim přibalte sáček s nápojem NingXia Red®, který má skvělou chuť kustovnice.

tip – Ke svačině přidejte povzbudivý vzkaz, básničku nebo myšlenku, abyste jim dodali sílu.

Úžasné odpoledne

Škola je za nimi a následuje spousta kroužků. A také mají tento školní rok hodně úkolů. Náš difuzér Feather the Owl Diffuser je spokojený, radostný a chytrý a několik kapek esenciálního oleje Highest Potential pomůže se studijní atmosférou.

Příliš mnoho sladkostí si možná bude žádat pohlazení bříška s pomocí směsi KidScents® TummyGize, která může poskytnout pocit klidu a uvolnění.

tip – Pokud jsou děti zaneprázdněné – na zahradě nebo v domě – využijte čas a krátce si zacvičte jógu. Spousta 15–20minutových lekcí jsou na YouTube zdarma.

Na konci dne

Připravit, pozor, jde se spát. Rutina může pomoci zachovat v domácnosti klid. Koupel nebo masáž s několika kapkami sladce vonících esenciálních olejů, jako je olej Lavender, může být tím pravým. Nebo zvolte esenciální olej Owie nebo masážní olej Relaxation Massage Oil. Večerní rituál děti připraví na to, co je čeká druhý den ráno.

tip – Pokud oblíbená plyšová hračka vašeho dítěte potřebuje vyprat, vyzkoušejte náš jedinečný prací prostředek Thieves® Laundry Soap. Je to jemné řešení.

 

 

 

 

 

 

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.