Jog grįžti į mokyklą būtų lengviau

0 02/09/2020 - NAMAI, Vaikai, YL produktai, YOUNG LIVING

5 eterinių aliejų rekomendacijos visai šeimai


Daugeliui Europos vaikų šiemet mokslo metai buvo kitokie nei įprastai.
Grįžimas į mokyklą gali sukelti stresą ir nerimą visai šeimai, o šiais metais pereiti į naują rutiną gali būti gerokai sunkiau, nes susiduriame su visuotiniu „Covid-19“ pandemijos poveikiu. Žinoma, esama ir pozityvaus jaudulio bei vilties dėl gerų pažymių ir naujų ateities galimybių. Ateinančiomis savaitėmis pasitikdami pokyčius, norime pasidalinti naudingais patarimais, kurie, tikimės, pravers.

Pradėkite rytą užtikrintai su papildu „MightyZyme“

Ilgų vasaros dienų ir vakarojimų lauke jau teks laukti kitąmet. Be abejo, įvedus griežtesnį miego režimą ir reguliariai nusistatant žadintuvo signalą, dienoje gali atsirasti daugiau įtampos. Palepinkite vaikus sveikais pusryčiais su „Gary‘s True Grit Einkorn Granola“ javainiais – tai gardus natūralių avižų, neskaldytų grūdų, riešutų, uogų ir sėklų mišinys. Sudėtyje nėra dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų. Apie tai ir byloja produkto pavadinime esantis Gary vardas.

3–6 metų vaikai gali vartoti „KidScents® MightyZyme“ papildą tris kartus per dieną. Šio kramtomo papildo sudėtyje yra morkų šaknų miltelių ir pipirmėčių. Taip pat įvairių uogų skonio medžiagos skoniui sustiprinti.

Patarimas nr. 1 – Nepamirškite įsiamžinti nuotraukoje ir pasidalinti su savo draugais socialiniuose tinkluose. Juk mokyklinę uniformą lyginote ne veltui!

Jei automobiliu vežate vaikus į mokyklą, išbandykite USB garintuvą ir mėgaukitės mūsų „KidScents® GeneYus“ eterinių aliejų mišiniu. Tai puikus mišinys, tinkamas garinti, kai vaikai koncentruojasi į projektus ar namų darbus. Tai vienas iš tų eterinių aliejų, kuriuos būtina turėti, prasidėjus naujiems mokslo metams.

Patarimas nr. 2 – Automobilyje susikurkite džiaugsmingą nuotaiką, surengdami bendrą karaokę. Ko gero, ši idėja labiau patiks vaikams iki paauglystės amžiaus!

„Ningxia Red“: pietūs su meile

Metas užsitarnautai pertraukėlei po daugybės protinių iššūkių mokykloje. Jei jūsų atžala pradėjo lankyti visiškai naują mokyklą, tai reiškia papildomą stresą, ieškant klasės, pasiklystant ir nerimaujant. Be to, dera nepamesti brangių mokyklinių reikmenų. Tačiau atėjus pietų pertraukos metui, reikia nepamiršti pasistiprinti.

Į savo vaiko pietų dėžutę įdėkite batonėlį „Wolfberry Crisp Bar“ iš gaminių linijos „Gary’s True Grit Collection“. Padengtas tamsiu šokoladu ir pagardintas saldžiais kokosais bei ožerškio uogomis, šis batonėlis – tiek gardus, tiek maistingas.

Taip pat galite į pietų dėžutę įmesti pakuotę puikaus ožerškio uogų gėrimo „NingXia Red®“.

Patarimas nr. 3 – Į pietų dėžutę galite įdėti padrąsinančią pastabą, poemą arba įdomią mintį.

Popietinės linksmybės

Mokykloje – daugybė užklasinių užsiėmimų. Per visus ateinančius mokslo metus laukia šūsnis namų darbų. Mūsų siūlomas „Feather the Owl“ garintuvas – žaismingas, linksmai nuteikiantis ir naudingas, o į jį įlašinę kelis lašus „Highest Potential“ eterinių aliejų mišinio, išsyk sukursite jaukią atmosferą.

Jei jūsų mažylis prisivalgė per daug saldainių, tuomet rekomenduojame švelniai pilvuką įtrinti „KidScents® TummyGize“ mišiniu, kuris suteiks raminantį ir atpalaiduojantį pojūtį.

Patarimas nr. 4 – Jei jūsų vaikai yra užsiėmę – kieme ar namuose – tuomet šį laiką skirkite sau ir jogos užsiėmimui. „YouTube“ kanale yra daugybė 15–20 minučių pamokėlių.

Baigiantis dienai

Dėmesio, pasiruošti… metas į lovą. Tvarkos įvedimas gali padėti namuose išlaikyti ramybę. Vonia ar masažas su keliais lašais saldžiai kvepiančių eterinių aliejų (pavyzdžiui, levandų) gali išties praversti. Kelios mūsų rekomendacijos – eterinių aliejų mišiniai „Owie“ arba „Relaxation“. Reguliarus vakaro ritualas leis vaikams lengviau pasiruošti rytui.

Patarimas nr. 5 – Jei jūsų vaiko mėgstamiausias minkštas žaislas nusidėvėjo, tuomet išbandykite unikalų skalbiklį „Thieves® Laundry Soap“. Tai išties švelni priemonė.

 

 

 

 

 

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,