Vše o oleji Hinoki – Mohl by to být náš nejduchovnější olej?

0 10/03/2021 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Olej Hinoki, osvěžující, teplý a příjemný, je možná jedním z našich méně známých olejů, rozhodně za to ale stojí. Tento svěže vonící a čisticí olej, který se získává ze dřeva japonského cypřišku tupolistého, má zklidňující vlastnosti, díky čemuž se do jeho silné vůně zamilují všichni, kteří ho používají. Díky dlouhé historii jako jedny z „pěti posvátných stromů pohoří Kiso“ si stromů cypřišku tupolistého v Japonsku váží a cypřiškové lesy jsou vysoce ceněny, spravovány a chráněny po generace. Dřevo těchto posvátných stromů se také používá ke stavbě chrámů, svatyní a lázní napříč Japonskem a olej z cypřišku tupolistého má v srdci japonských občanů speciální místo již od dávných dob.

Jak olej Hinoki voní?

Je kombinací známé, dřevité vůně stále zelených stromů a veselé vůně citrusů. Vůně esenciálního oleje Hinoki s sebou přináší pocit míru a pokoje, díky čemuž je pro nás ve společnosti Young Living jasným oblíbencem. Níže jsme uvedli některé z nejlepších způsobů použití tohoto duchovního oleje v každodenním životě. Tak na co čekáte?

Vylepšete vaši osobitou vůni: Přidejte olej Hinoki do vašeho parfému

Díky kombinaci citronových tónů a jedinečné zemitosti funguje olej Hinoki jako vynikající doplněk jakéhokoli parfému. Moc se nám líbí především v kombinaci s olejem Cedarwood, Cinnamon a Patchouli, protože vytváří úžasnou, zemitou vůni, která je skvělá k vyvolání duchovního uvědomění a povznášejících pocitů.

Esenciální olej z cypřišku tupolistého, pačuli, cedrového dřeva a skořicové kůry

Podpořte jogína uvnitř vás zařazením oleje Hinoki do cvičení jógy

Pokud si potřebujete odpočinout a hledáte něco, jak povznést vaše tělo, jóga by mohla být tou správnou aktivitou. Jednoduše popadněte vaši podložku, lahvičku oleje Hinoki a začněte. Přidejte 1 kapku esenciálního oleje Hinoki do 1 kapky našeho oleje Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex a podle potřeby naneste na vaše čakry, což vám pomůže s vaším duchovním uvědoměním.

Esenciální olej z cypřišku tupolistého s podložkou na jógu

Užijte si lázeňskou koupel díky oleji Hinoki

Pokud zní teplá koupel na konci dlouhého dne naprosto božsky, potom je olej Hinoki pro vás. Přidejte do vody 6–8 kapek tohoto osvěžujícího oleje, lehněte si a odpočívejte. Díky vdechování této zklidňující vůně a pocitu očisty a výživy vaší pokožky se budete cítit naprosto klidně a budete mít hebkou pokožku.

Lahvička esenciálního oleje z cypřišku tupolistého vedle vany

Začněte vás pracovní týden dobře díky esenciálnímu oleji Hinoki

Pokud máte pocit, že se rovnováha mezi vaším pracovním a soukromým životem začíná ztrácet, a pokud potřebujete extra dávku motivace, osvěžující vůně oleje Hinoki jistě pomůže. Mějte lahvičku oleje při ruce na pracovním stole a sáhněte po ní, kdykoli potřebujete. Díky jeho lehké, šťavnaté vůni je vdechování vůně esenciálního oleje Hinoki skvělým způsobem, jak osvěžit a povzbudit vaši mysl a smysly. Poskytne vám jiskru, kterou potřebujete, abyste zůstali inspirovaní.

Použijte olej Hinoki, abyste podpořili vaši přirozenou záři a váš zkrášlovací režim

Olej Hinoki, přírodní, jemný a opravdu osvěžující, může být snadno přidán do tělových másel, mlék a hydratačních krémů a je skvělou alternativou pro ty, kdo milují vůni stále zelených stromů, ale mají obzvláště citlivou pokožku. Přidejte jednu nebo dvě kapky do vašich oblíbených produktů pro péči o pokožku a užijte si ukotvující, oživující vůni společně s vyživujícími vlastnostmi.

Esenciální olej z cypřišku tupolistého

Uvolněte se před spánkem a vylepšete vaše masáže díky esenciálnímu oleji Hinoki

Pokud jste někdo, komu dělá problém uvolnit se před spaním, potom by pro vás mohlo být začlenění masáží do vašeho večerního režimu tou správnou volbou. Zkuste vmasírovat esenciální olej Hinoki do chodidel, hrudníku a zad, než půjdete spát, a povšimněte si, jak se budete díky zklidňující vůni cítit uvolněni a připraveni užít si sladké sny a pokojný spánek!

Jak do vašeho každodenního režimu začleňujete duchovní oleje, jako je olej Hinoki? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.