„Young Living“ eteriniai aliejai – pavasariniam valymuisi

0 22/03/2021 - NAMAI, Valymas, YL produktai, YOUNG LIVING

Pagaliau žiema baigėsi, ir pasitinkame pavasario šilumą. Šis metų laikas primena saulėtą dangų, besiskleidžiančius žiedus ir naują gyvenimą. Pavasarį ore tvyro atsinaujinimo nuotaika, tad žmonės šį laiką neretai išnaudoja imdamiesi valymo darbų. Nesvarbu, ar planuojate leisti laiką namuose ir norite užtikrinti daugiau vietos mėgstamiausiems aliejams, o gal tiesiog artėjant vasarai siekiate atšviežinti erdves… pateikiame rekomendacijas ir gudrybes, kurios, tikimės, jums pravers užsiimant pavasariniu namų valymusi, naudojant natūraliai išgautų medžiagų turinčius produktus be toksinų.

 

Patys pasigaminkite priemonę, naudodami „Thieves® Household Cleaner“ buitinį valiklį

Vienas pagrindinių „Young Living“ produktų privalumų – jų universalumas. Buitinis valiklis „Thieves® Household Cleaner“ yra stiprus, ypač koncentruotas ir universalus valymo sprendimas, kuris tiks visiems paviršiams (įskaitant medieną, granitą, stiklą ir įvairius audinius). Šio buitinio valiklio sudėtyje nėra kenksmingų toksinų, kurie neretai randami įprastuose gaminiuose; šį gaminį saugu naudoti; galite valiklį skiesti ar maišyti, jog patys pasigamintumėte reikalingus valymo produktus. Norėdami pašalinti sunkiai prilipusias riebalų dėmes virtuvėje, pabandykite sumaišyti pripildytą dangtelį buitinio valiklio „Thieves® Household Cleaner“ su 1 lašeliu „Pine“ pušų eterinio aliejaus ir 1 puodeliu vandens. Arba jei jūsų indų plovyklėje susikaupė daug nešvarumų, sumaišykite ½ dangtelio buitinio valiklio „Thieves® Household Cleaner“ su 3 lašais „Jade Lemon“ eureka citrinų eterinio aliejaus ir 1 puodeliu baltojo acto. Po to įjunkite indų plovyklės plovimo režimą (be indų), jog ji išsivalytų.

„Thieves Household Cleaner“ buitinis valiklis

Atšviežinkite patalynę ir namus

Ne vienam žmogui miegamasis kambarys yra tikra asmeninė šventovė, vieta, kurioje galima pabėgti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio ir atsipalaiduoti. „Young Living“ bendrovė neslepia įsitikinimo, kad mūsų aplinka tiesiogiai veikia mūsų produktyvumą ir mąstyseną, todėl pavasarinis valymasis ir miegamųjų kambarių atšviežinimas yra neabejotinai svarbūs. Rekomenduojame puikų būdą, kaip sukurti daugiau gaivos miegamajame, pasigaminant patalynės purškiklį. Paprasčiausiai atidarykite langus, įsileiskite saulės šilumą ir apipurkškite švarias paklodes puikiu mišiniu, naudodami stiklinį purškiamą butelį, kad pajustumėte daugiau pavasario džiaugsmo.

Iš eterinių aliejų pasigaminkite patalynės purškiklį

Arbatmedžių eterinis aliejus

Žiedų aromatas pavasarinėje spintoje

Gerėjant orams, artimiausiomis savaitėmis pasinaudokite galimybe susitvarkyti spintą ir į šalį atidėti šiltus žieminius paltus bei pasiruošti pavasarinius drabužius šiam sezonui. Jei norite atšviežinti praėjusių metų suknelių aromatą (galbūt to nepavyksta padaryti naudojant įprastą skalbiklį), tuomet rekomenduojame įdėti į savo spintą ir stalčius kvapnius maišelius. Tiesiog užlašinkite 1–2 lašus pamėgto aliejaus ant vatos diskelių ir įdėkite į šilkinį maišelį. Ryte apsivilkę naujus rūbus, mėgausitės sklindančiu maloniu kvapu. Šiuos maišelius lengva pakeisti ir atnaujinti, jie nesukelia netvarkos; tai paprastas, puikus triukas, kaip atšviežinti rūbus. Ištisą dieną būsite savo mėgstamų kvapų apsuptyje!

Levandų eterinis aliejus su vatos diskeliais ir maišeliu

Atėjus pavasariui pasirūpinkite minčių gaiva

Pavasaris simbolizuoja atgimimą, tad tai idealus laikas keisti savo perspektyvą, energiją ir sėkmės siekio bei motyvacijos veiksmų planą. Jei ieškote aliejų mišinio, kuris padėtų atgaivinti mintis, siūlome tikrai nepaprastą kombinaciją. Sumaišykite 2 lašus „Roman Chamomile“ ramunėlių aliejaus su 2 lašais „Bergamot“ bergamočių aliejaus ir dar 2 lašais „Clary Sage“ kvapiųjų šalavijų aliejaus. Šis derinys užtikrins minčių skaidrumą, susitelkimą ir ryžtą eiti į priekį, siekiant tikslų.

Bergamočių, ramunėlių ir šalavijų eteriniai aliejai

Ar esate pasiruošę naujam sezonui ir pavasariniam namų valymui? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,